“Tak sobie”
Triodi — recenzja

Triodi
Nr 8 wśród 45 Restauracje (Vasilikos)
Kuchnie: Grecka

Zachęceni opiniami udaliśmy się na obiad, miła obsługa, fajnie, że dostaliśmy czekadełko i arbuza na koniec, to na plus. Niestety wybrane przez nas dania były takie sobie, może po prostu źle trafiliśmy, bo bakłażan w musace był gorzki :(

Dziękujemy, kasiap727

Zamówiona tradycyjna grecka moussaka okazała się nad wyraz wyśmienita a baclava potwierdzila słuszność wyboru lokalu . Obsługa bardzo gościnna i życzliwa. Polecam!

Dziękujemy, BartoszCzarny
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: triodi2002, Ιδιοκτήτης, TriodiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Thank you very much

Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Polecam byliśmy z całą rodziną każdy zamówił co innego wszystko przepyszne za wyjątkiem Spagetti które zamówiła córka
Ale miecznik. Mussaka gyros salatka bardzo dobre.
Ceny rozsądne sławne bułeczki przepyszne
Porcje duże czasem nie do przejedzenia

Dziękujemy, Aleksandra Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: triodi2002, Ιδιοκτήτης, TriodiOdpowiedź udzielona 25 czerwca 2019

Thank you very much for your review! Best wishes from our taverna!

Zrecenzowano 21 maja 2019

Położona na uboczu blisko plaży, taverna Triodi to był strzał w dziesiątkę. Przemiła rodzina prowadząca restaurację, pyszne jedzenie i bardzo przyzwoite ceny nie mają sobie równych na Vasilikos. Tzatziki pierwsza klasa -nigdy wcześniej ani później nie zjadłam tak pysznie jak w Triodi, pieczywko czosnkowe i sałatka grecka to majstersztyk dla którego wracaliśmy tam każdego dnia. Do tego przepyszne grilowane mięsa i smaczne wino. Przed posiłkiem darmowy starter, a po posiłku deser owocowy lub domowe ciasto. Polecam z całego serca to miesce.

Dziękujemy, Gosia K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: triodi2002, Ιδιοκτήτης, TriodiOdpowiedź udzielona 22 maja 2019

Ευχαριστώ πολυ!!!

Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Tawerna Triodi znajduje sie nie daleko płazy Gerakas za tawerną Nikos. Jest to typowa rodzinna grecka tawerna. Objechaliśmy całą wyspę i z pewnością mogę powiedzieć że sałatka grecka i tzatziki tu są najlepsze. Obsługiwała nas przemiła gospodyni domu , zawsze dostawaliśmy na początku przekąski gratisy i na końcu owoce lub ciasto. Przychodziliśmy tu prawie codziennie , wszystko nam smakowało , szczególnie pizza i grillowane mięsa . A karafka wina 1l kosztowała jedyne -5euro. Ceny są demokratyczne i duże porcje. Jeśli będziemy jeszcze kiedyś na Zakynthos to na pewno odwiedzimy tawerne Triodi.
P.S. Greetings from Poland (Marina &Thomas)

Dziękujemy, Marina K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: triodi2002, Ιδιοκτήτης, TriodiOdpowiedź udzielona 13 maja 2019

Ευχαριστούμε πολύ !!!!!

Triodi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Triodi? Podziel się wrażeniami!