Vasilikos
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel na 3, 5 gwiazdki i na tyle zasługuje. Jedzenie całkiem nie złe, powtarzające się warzywa i owoce co dzień, mięso tak samo, i dodają dużo oregano do jedzenia aż do przesady . Pierwsze nasze wrażenie było złe. Ponieważ gdy jechaliśmy do hotelu to wszyscy wysiadali w środku wyspy i myślałem, że my też wylądujemy w środku wyspy a tego nie chcieliśmy . Kuzaskoczeniu hotel położony 10 m od wody. Przed hotelem basen, leżaki na trawie darmowe, a na plaży płatne 6euro. W hotelu prawie sami Polacy także na duży plus. Świetnie jest wyjść przed hotel i mieć morze. Takich hoteli będę szukał. Pierwszy sklep jest oddalony o 2 km. Ale spacerkiem przez plaże Porto Azurro (plaża obok naszego hotelu) się miło idzie. Internet tylko i wyłącznie na stołówce. Wieczorami szum fal ten klimat, cudownie. Polecam.

Dziękujemy, mateusz_oleksyy
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Jedyny plus to plaza.Jedzenie monotonne niedobre.Wrecz bym powiedziala nie dalo sie tego jesc.Do sklepu 2km ,a nie okolo 500m.Sklep z czasow PRL-u.Pokoje brudne.Obsluga-kelnerki ciagle nadąsane.Nie polecamy.

Dziękujemy, Asiskasys
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel na końcu świata, więc dla osób szukających spokoju. Żadnych rozrywek tutaj nie znajdziecie, więc jak z dziećmi to tylko takimi co lubią wodę bo nic innego tu nie ma co robić. Hotel przy samej plaży, pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co drugi dzień - to jest ok. Ale to co się daje do jedzenia to masakra. Podane jak dla świń, nie dość, że to nie wygląda to jeszcze nie smakuje - ba nawet czasem śmierdzi więc nie trzeba próbować. Ktoś niżej pisał o czystych sztućcach - widocznie nie jadł wcześniej nigdy czystymi bo tutaj to czyste one nie były nigdy, tak samo jak szklanki. Dla dzieci wybór żaden, oprócz frytek, które są co jakiś czas. Dobre owoce, lody, dżemy.... ogólnie kuchnia brudna o wyglądzie i czystości kucharza nie wspominając... Hotel blisko plaży i to jego chyba jedyny plus. Płatne leżaki na plaży (5eur) dla gości hotelowych to też nie halo. Wszędzie daleko, dla osób szukających spokoju jest OK. Jakby poprawili warunki w kuchni i jedzenie to hotel byłby super.

Dziękujemy, LechSz
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Właśnie jesteśmy ostatnia noc w hotelu Porto Zorro
Hotel bardzo kameralny, cichy. Nie ma zbyt duzo rodzin z dziecmi. Hotel mały ale czysty. Basen codziennie czyszczony, w koło też teren zadbany. Hotel widać ze jest po remoncie, odmalowane sciany,pokoje, nowe drzwi
Pokoje generalnie małe ale co nas zaskoczyło to wielkosc łazienki. Jest naprawde spora i tez widac ze po remoncie.
W hotelu nie ma zadnych animacji, w dzien gra muzyka w barze przy basenie.

Minusem jest to ze bar przy basenie płatny. Zeby korzystac z all inclusive trzeba jednak pokonac droge w gore schodami.
Na WIELKI MINUS I ABSOLUTNIE DO WYMIANY BARMANKA ZA BAREM ALL INCLUSIVE !!!!
Ani jednego słowa ( prosze, dziekuje) , wiecznie skwaszona mina. Nikt.nawet nie mial ochoty korzystac z tego baru.
Wydawało sie, ze pracuje tam za kare.
Napoje typu cola jak z biedronki , nawet nie trzymane w lodowce.

Zupelnie inna sprawa ma sie z barmanem Spiros - przesympatyczny człowiek. W dzien stoi za barem przy plazy ale czasem zastepuje PSEUDO BARMANKE w barze w hotelu wieczorem. Mowi troszke po polsku, az chce sie wieczorem isc na drinka.

Jedzenie - absolutnie NIE!!!!
jesli liczycie na duzy wybor jedzenia, roznorodny kazdego dnia to lepiej szukajcie innego hotelu.
Sniadania CODZIENNIE te same- fasolka, jajecznica z proszku, ser, szynka , smazone pieczarki.
Na obiad i kolacje da sie jeszcze cos wybrac ale nie liczcie na duzo. Caly tydzien jedne i te same salatki !!!!! Naprawde skromnie.
Mozna zamowic cos w barze platnym przy plazy
Tam to dopiero te dania wygladaja..mniam mniam

Niedaleko plazy znajduja sie zloza glinki. Maseczki odzywcze za darmo na wyciagniecie reki :)

Hotel polozony dosyc kawalek od sklepow. My wynajelismy skuter na 3 dni z firmy Faros. Przywiezli skuter pod hotel i odbiora- wszystko juz w cenie 95euro.
Niedaleko hotelu znajduje sie przepiekna wyspa Garakas z gniazdami zolwi Carreta.
Na Zakynthos ogromny deptak, zawsze cos dla siebie znajdziemy.
Pani rezydent z Grecosa bardzo sympatyczna . Nie namawiala na wycieczki z biura, bardzo chetnie doradzala gdzie sami mozemy pojechac cos zwiedzic, ktora droga najlepiej jechac, jak bilety kupic.
My bylismy w winiarni Solomos.
Mozna jechac zobaczyc i poprobowac ich win ale kupowac raczej w sklepikach na miescie. To samo wino, ktore kupilismy w tej winiarni za 8euro, nastepnego dnia znalezlismy w sklepie za 6,50 €

Podsumowujac- widoki piekne, ale Zakynthos samo w sobie ladne nie jest. Korfu jest duzo ladniejsza wyspa. Kilogramy od all inclusive na pewno nie przybyly dodatkowe.
Takiego barmana jak Spiros zycze kazdemu hotelowi :)
Nastepnym razem hotel gdzies blizej centrum

Dziękujemy, AngelikaM45
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Hotel jest położony bezpośrednio przy pięknej piaszczystej plaży, jakieś 10 metrów do morza i od tego trzeba zacząć ocenę hotelu. Dla nas to był plus, który przyćmiewał wszystkie negatywne aspekty pobytu.

+bliskość morza
+piękna plaża
+bezpłatne leżaki z parasolami przy hotelu (10 metrów do morza)
+miła obsługa mówiąca w języku angielskim (wyjątkiem obsada sprzątająca, kelnerzy z rumuni)
+niesamowite zachody słońca
+SPIROS ( przepozytywny barman)
+widok z większości balkonów na morze
+cisza i spokój

-odległość do najbliższych sklepów (najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie quada/samochodu np na 3 dni)
- Wi-Fi, internet był raczej słaby, a dodatkowo zasięgiem obejmował tylko lobby hotelowe,

Jedzenie określiłbym jako średnie. Były dni z lepszym jedzeniem, były z gorszym.
Alkohol i drinki z AI oceniam na bardzo dobre.

Podsumowując jest to idealny hotel dla osób ceniących sobie spokojny wypoczynek, piękną piaszczystą plażę w bliskiej odległości od hotelu.
Dla osób szukających klubów, wrażeń do późnych godzin wieczornych w Zakynthos polecam przepełnioną młodzieżą, imprezową miejscowość Laganas.

Dziękujemy, PiotrKowa