Zrecenzowano 21 lutego 2017

Wszystko było OK .Jedzenie smaczne...Hotel czysty , ogród dobrze pielęgnowany. w oceanie czasem niebezpieczne meduzy. Obsługa na dobrym poziomie. Część Rosjan zbyt głośna i często pijana. Na przeciw hotelu można kupić smaczne Mango Lassi .

• Data pobytu: marzec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Janusz D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GMRDS, Manager, Novotel Goa Dona Sylvia ResortOdpowiedź udzielona 17 marca 2017

Dear Guest,

Greetings from Dona Sylvia Beach Resort!!

Thank you for the excellent review. It’s always a pleasure to get such amazing feedback from our guests.
We do look forward to welcoming you back on another memorable stay!

Do like us on Facebook for updates on activities planned at Dona Sylvia !

Warm Regards,

Atool Mulgoankar
Resort Manager

Zrecenzowano 16 sierpnia 2015

Bungalowy położone w pięknym ogrodzie bardzo blisko plaży. Pokoje niewielkie, ale funkcjonalne. Basen wśród palm. Czysto, przemiła obsługa, jedzenie smaczne. Raj dla miłośników spacerów - plaża ciągnie się w nieskończoność. Same plusy!

Wskazówka dotycząca pokojów: Domki porównywalne, wszystkie w pięknym ogrodzie blisko morza.
  • Data pobytu: luty 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Mira W
Zrecenzowano 8 sierpnia 2014

Piękny obiekt nad Oceanem Indyjskim. Na plaży dominowały krowy i psy, a chętnych do kąpieli co kot napłakał. Apartament 147 na piętrze jest bardzo ładny, mrówki były, ale się zmyły po pewnym preparacie. I te ulewy monsunowe co 15 - 30 minut...i ta wilgoć do 90%..ale wracając do hotelu jest ok, ładny basen, kuchnia bardzo różnorodna, raczej hindusko-azjatycka, ale ja lubię, jak mi pyszczydło wykręci i ślina kapie do klapek. Mieliśmy duży taras wyłącznie dla nas. Tanya (nie Rosjanka) z obsługi klienta świetna i przesympatyczna dziewczyna. Ogólnie wybitnie przyjazny hotel. Niestety do stolicy stanu Goa i lotniska ok. 50km, także wycieczki są kłopotliwe. Plaża o tej porze roku to niestety śmietnik i toaleta, żeby nie powiedzieć sralnik dla krów i psów, Mimo wszystko bardzo gorąco i parno polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Zdecydowanie na piętrze z osobnym tarasem np. 147
  • Data pobytu: sierpień 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, w7tomek
Zrecenzowano 28 grudnia 2013

Resort składający sie z kilkudziesięciu budynków zarówno parterowych jak i pietrowych położonych wsród bujnej roślinności z basenem i dostępem do plazy. Same pokoje wyposażone we wszystko co potrzebne ( klimatyzacja, lodówka, tv, telefon itp oraz obszerne łazienki i wspólny dla dwóch pokoi taras z meblami ogrodowymi. Plaza bardzo szeroka i jak to w Indiach publiczna " zagospodarowana" przez restauracyjki i bary w których wystarczy zamówić piwo i mamy tanio łóżko i parasol nad oceanem :). Możemy tez liczyć na pomoc obsługi barów w pozbycie sie natrętnych sprzedawców plażowych. Restauracja serwująca dania lokalnej kuchni z wszystkimi możliwymi przyprawami raczej dla koneserów. Polecam tradycyjne hamburgery przyrządzane w barku przy basenie. Wi-Fi w lobby i przy basenie pozwala zadzwonić do Europy za niewielka kwotę. Ulica Paryżu hotelu to masa sklepów sklepików aptek i salonów odnowy i masaży.

Wskazówka dotycząca pokojów: Warto wybrać pokoje w niskich budynkach na parterze
  • Data pobytu: marzec 2013, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Artur1208
Zrecenzowano 8 sierpnia 2012

Nasze zdjęcia z pobytu w Dona Sylvia:

Hotel położony w bardzo spokojnej okolicy, można spokojnie wypocząć, hotel ogólnie czysty, mieszkaliśmy w domku na parterze i niestety mieliśmy mrówki, które były bardzo uciążliwe, polecam pokoje położone w domkach na piętrze, jedzenie bardzo smaczne, plaża bardzo rozległa, piaszczysta, słabe animacje, ogród i infrastruktura hotelu bajkowa,czuć egzotykę. polecam spa masaż ajurwedyjski, niesmowite doznania.

• Data pobytu: marzec 2012, podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, Magdalena W