Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018

W tym roku byliśmy wraz z narzeczonym w tym hotelu na tydzień z biura Tui . Hotel od pierwszej chwil wypada wręcz doskonale . Bardzo miła , pomocna i kulturalna obsługa .
Nasz pokój znajdował się w nowej części hotelu (Almyrida Residence) . Codziennie sprzątany przez sympatyczne i pomysłowe Panie sprzątające , które dbały by nasze ręczniki były codziennie świeże i fantazyjnie ułożone np. w serce z płatkami róż.
Hotel położony jest w świetnej lokalizacji ! Tuż obok pełno tawern, barów , sklepów oraz także wypożyczalnie aut. Szczególnie polecam tawernę "Dimitris" obok Almyridy . bardzo smaczne tradycyjne greckie jedzenie i w dodatku w dobrej cenie.
Bardzo fajnym miejscem w hotelu i raczej naszym ulubionym była restauracja na dachu : piękne widoki , basen oraz serwowane najlepsze drinki jakie piłam w Almyridzie ( polecam spróbować Tequila Sunrise - najlepsze wykonanie jakie dotąd piłam). Śniadania serwowane na dachu - świetny pomysł ! Posiłki bardzo smaczne ,a do obiadokolacji nie zabrakło codziennie pysznych deserów .
Ciekawą atrakcją były koncerty na dachu . W ciągu naszego tygodniowego pobytu odbyły się 3 lub 4 takie wieczorki z muzyką na żywo. W pamięć zwłaszcza zapadł mi jeden wieczór gdy śpiewała wokalistka "Margarita" - przepiękny wokal !
Jedynym malutkim minusem był nasz widok z tarasu . Mieliśmy widok boczny na morze za który dopłaciliśmy jednak morze trochę nam przysłoniło drzewo które rośnie koło hotelu .
Ogólnie bardzo polecam ten hotel , jeśli ktoś szuka czystego , ładnego hotelu z miłą obsługą i smacznym jedzeniem. Jeśli miałabym jeszcze raz jechać w to samo miejsce to wybrałabym ponowie hotel Almyrida Residence bo warto :)

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, KlaudiaS446
Zrecenzowano: 4 maja 2017

Hotel elegancki, czysty.
Bezpośrednio przy plaży. Z początku plaża z przewagą kamieni, kawałek dalej tylko piasek.

Śniadania w hotelu typowo pod Anglików.
Kolacje smaczne i różnorodne. Od godz. 19:00.

Bardzo smaczne posiłki w okolicznych tawernach. Szczególnie polecam Psaros.

Wypożyczyliśmy samochód w okolicznej wypożyczalni. Opel Corsa. 3 dni 60 Euro.

Polecam zwiedzenie Chanii, starożytnej Aptery, cudownej plaży Elafonissi (raj dla dzieci; płytka i ciepła woda). Droga do Elefonissi momentami kręta i wąska ale można spokojnie bezpiecznie tam dojechać.

Bardzo negatywnie oceniam zmianę przez Tiu godzin wylotu na nocne na kilka dni przed wyjazdem.
Autokar odebrał nas z hotelu o godz. 24:00, lot był o 04:30. Byliśmy bardzo zmęczeni, zwłaszcza nasze małe dzieci. Brak lotów nocnych był jednym z ważniejszych kryteriów przy wyborze wycieczki przez nas.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Getaway300035
Zrecenzowano: 2 stycznia 2017

nowoczesny hotel, trochę brak stylu, kameralna piaszczysta plaża 50 m od obiektu, bardzo wysoki poziom świadczonych usług - wręcz wszyscy starają się za bardzo, dobra znajomość angielskiego, Z dachu obiektu roztaczają się przepiękne widoki na okolicę (niezapomniane śniadania w restauracji na dachu) i niezapomniane koncerty. Bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania zachodniej i centralnej części wyspy (dwie tanie wypożyczalnie samochodów), W zasięgu kilkudziesięciu metrów kilkanaście regionalnych restauracyjek i barów wzdłuż plaży (ceny umiarkowane), all absolutnie niepotrzebne. Jedzenie dobre, może śniadania trochę monotonne, kolacje bardzo obfite, każdy coś znajdzie ciekawego, dla mnie brakowało trochę miejscowych specjałów (baraniny, kalmarów). Ogólnie polecam na 4+.

Wskazówka dotycząca pokoi: boczny widok na morze
Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, gregwj2016
Zrecenzowano: 5 września 2016

Hotel naprawdę zasługuje na 4*. Jest to najlepsza miejscówka w Almyrida, nie tylko ze względu na położenie i standard, ale przede wszystkim na swietną i profesjonalną obsługę klienta ! Wszyscy pracownicy, czy to w recepcji, czy restauracji, czy serwis sprzątajacy są przemili i dbają o kazdy szczegół. My przyjechaliśmy w srodku nocy i lot był trochę opóźniony, dlatego czekało na nas jedzenie w lodówce w pokoju, a Pan ochroniarz zaniósl walizki. Pokoje duże, przestrzenne, codziennie sprzątane. W pokoju również male pomieszczenie z lodówką, czajnikiem i szafą, także reczniki plażowe. Specjalne podziękowania dla Marty - Polki z serwisu. Marta i wszystkie Panie sprzątające bardzo kreatywne, codzienne układały nam inny motyw z reczników.

Restauracja Roof Garden na śniadania z przepieknym widokiem na morze, obsługa niesamowita, dbająca o każdy szczegół, kelner Alex bardzo pomocy. Restauracja na parterze serwujaca kolacje dość kameralna, kelnerka Judit przemiła.
Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie cos dla Ciebie, troche nastawione na Anglików.
W hotelu bardzo fajne koncerty na żywo w restauracji Roof Garden m.in występuje Margarita Cox, która ma wspaniały głos.

Jedyny mankament to słabo działające wifi w pokojach, natomiast przy recepcji i w restauracji dobrze działało, nawet czasem na plaży łapało sie zasieg wifi.

Miejscowość Almyrida mała i bardzo spokojna, ale jest wszystko co potrzeba. Plaża piaszczysta na końcu miejscowości i niezatłoczona. Turyści w hotelu głównie Anglicy i Holendrzy i kilku Francuzów, Niemców i Dunczykow. Jeśli ktoś szuka wieczornych rozrywek i chce potańczyć, to niestety jest słabo, bo tylko w Atlantis Bar ewentualnie jakas wieczorna impreza, generalnie miejscowość spokojna i mała. Za 9 Euro można się dostać Taxi lub autobsem za 1,80 Euro do Kalives, które jest już większą miejscowoscia. Do Chani w 35 min jedzie autobus za 3,60 Euro z przystanku obok Souvenir Shop vis a vis piekarni, dosłownie 5 min od hotelu.
Podsumowując: cudowny hotel, polecam !

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Monika A
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

O hotelu mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Wszyscy uśmiechnięci i mili.Pokoje czyste ,jedzenie bardzo smaczne ,szczególnie fajne śniadania na tarasie i popołudnia nad basenem na dachu. Pozdrawiam super barmana z baru na dachu i miłą Panią pokojową z Polski

Termin pobytu: sierpień 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Deutsche Telekom