Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Nasze najlepsze wakacje! Hotel super, bardzo czysto,cicho, PRZEMIŁA obsługa, wszyscy cały czas uśmiechnięci - kelnerzy, kucharze, recepcja, osoby sprzątające, ogrodnicy. Entertainment Team - nigdy się tak nie śmiałam podczas animacji! Chłopacy byli super, do tego ich wieczorne taneczne show!! Bardzo polecam! Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś uda nam się tam wrócić.
Zero komarów :)

1  Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano: 29 marca 2019

Byliśmy z mężem w hotelu na początku marca. Mieszkaliśmy w pokoju z widokiem na morze i to był strzał w 10. W czasie największych upałów można było usiąść z zimnym napojem na balkonie i podziwiac ocean indyjski. W pokojach cały czas jest prąd wiec lodówka chłodzi na okrągło, a napoje są uzupełniane na bieżąco, tak ze są chłodniejsze niż w barze. Hotel kameralny, zawsze były wolne stoliki podczas posiłków i wolne leżaki na łączce pod palmami i co dla nas niesamowicie ważne nie było muzyki przy basenie. Prawdziwy relaks, plaża Diani Beach to najpiękniejsza plaża jaka kiedykolwiek oglądaliśmy, piasek jest tak biały ze aż oczy bolą od patrzenia, a plaża ciągnie się kilka kilometrów. Podczas odpływu można zobaczyć na plazy mnóstwo ciekawych morskich stworzeń, my widzieliśmy małego homara, murene, pająki morskie itp.... Jedzenie w hotelu bardzo smaczne, bardzo dużo warzyw, a owoce maja niezapomniany smak. Codziennie było coś mięsnego i ryba do wyboru, ryby ichniejsze wiec nazwy niewiele nam mówiły (np King fish) ale wszystkie były smaczne. Obsługa bardzo uczynna i miła. Pobyt był niezapomniany w czym duża zasługa hotelu. Acha wspomnę jeszcze ze nie warto kupować wycieczki na Wasini. Bardzo długi dojazd, ostatnie pół godziny w piachu bo droga jest dopiero budowana, stateczek na Wasini jest mały, a zapchany turystami tak, ze ledwo starczyło miejsc do siedzenia. Fale podczas godzinnego rejsu (w jedna stronę) wysokie, tak ze dużo turystów chorowało na chorobę morska i wymiotowało a samo nurkowanie trwało raptem 30 do 40 minut. Bardzo męczące, my zmęczyliśmy się dużo bardziej niż na safari.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na ocean
Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Mania F
Zrecenzowano: 25 marca 2019

Hotel położony tuż przy przepięknej plaży, gdzie można obserwować zjawisko przypływów i odpływów. Hotel kameralny, codziennie nowe atrakcje (wieczorne występy a potem dyskoteka do północy). Animatorzy, każdego dnia dbali o kondycję fizyczną gości zapraszając do gry w siatkówkę, piłkę wodną czy aerobik w basenie. Obsługa w recepcji bardzo sympatyczna i uśmiechnięta, podobnie jak cała obsługa sekcji gastronomicznej. Jedzenie bardzo smaczne i świeże. Jeśli ktoś chciał mógł spróbować kokosa zerwanego prosto z drzewa. Smak wody kokosowej i samego owoce niebo w gębie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Kameralny hotel dla osób ceniących cisze i relax. W hotelu mało rodzin z dziećmi. Dużo osób w wieku około 50+
Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, sowinski_k
Zrecenzowano: 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam świetne miejsce,wspaniałe wrażenia, miła obsługa,świetny klimat ,wyjazd na Safari obowiązkowy ,wrażenis super no i ciepło a woda w Oceanie bajeczna,trzeba tylko uważać na małpy, potrafią włamać się do pokoju i zwinąć jedzenie po zatym są nieszkodliwe

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano: 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tych hotelu przez 9 dni z 2 dzieci. Wybraliśmy ten hotel ze względu na dobre opinie i nie zawiedlismy się...szukalismy hotelu z prawdziwą afrykanska duszą i znaleźliśmy!!! Przy wyborze tego hotelu należy pamiętać, że nie jest to luksusowy hotel,jednak poczujesz się tam jak w afrykańskiej wiosce...gdzie ludzie tam pracujący są bardzo mili i pomocni, a animatorzy pozwalają z nóg. Pokój rodzinny bardzo duży skladajacy sie z dwoch pomieszczen i dwóch łazienek. Skromny ale czysty. My mielismy pokój na piętrze. Otoczenie hotelu fenomenalne: pełno zieleni, drzew, kwiatów i różnych gatunków bardzo przyjaznych małp. Jedzenie bardzo dobre i każdy znajdzie coś dla siebie. Drinki bardzo mocne a piwo nalewane z butelek. Z pewnością wybralibysmy jeszcze raz ten hotel. Polecamy!!!

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, iwona176