Ten hotel ogląda właśnie 6 osób
Priceline149 USD
Trip.com247 USD
Wyświetl wszystkie 14 ofert
Zrecenzowano: 13 marca 2020

Powiem tak ,wspaniały zachowany w klimacie afrykańskim powiązany z nowoczesnością ,czyściutko,obsługa bardzo miłą i uczynna ,baseny czyste ,największe atuty to butelkowe napoje z Coca coli ,oraz woda butelkowa gaz i nie gaz rzadko spotykane w innych hotelach nawet europejskich ,posiłki każdy coś znajdzie dla siebie ,następny atut to piękna plaża bezpośrednio łącząca się z hotelem oraz parasolami i leżakami na plaży obsługa pilnuje wszystkiego żeby poczuć się jak w raju ,bardzo uczynna i miła obsługa bardzo miłe zaskoczenie że chcą uczyć się języka polskiego w szczególności Alex Deche ,Safari Katsui ,czy wrócimy do tego hotelu z całą pewnością oraz możemy go polecić z całego serca ,do zobaczenia w niedługim czasie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jak coś kupisz na plaży to nikt was nie będzie zaczepiał ,można poprosić o pokój na ostatnim pietrze można mieć częściowy widok na ocean
Termin pobytu: luty 2020
1  Dziękujemy, Ireneusz R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: southernpalmsbeach, General Manager, Southern Palms Beach ResortOdpowiedź udzielona 17 marca 2020

Dear Irene,

What an awesome title to describe Southern Palms Beach Resort ( wonderfully preserved in the African climate connected with modernity), the best title we have been given and we are super humbled.

We are glad they staff went an extra mile ti making the holiday super special to the extended of learning the basic words of your language.

I am glad to read that you will market us to all your friends and we look forward to welcoming back to Southern Palms Beach Resort.

Kind Regards,

Zrecenzowano: 12 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel !!! Obsługa mega grzeczna dyspozycyjna uczynna otwarta na każde pytanie i prośbę klienta a w szczególności Safari Katsui !!! Wyjątkowy chłopak ..... którego nie zapomnimy nigdy . Bardzo uczynna i pozytywna osobowość .... brawo dla niego Wyżywienie również na plus .... świeże smaczne itp... Nota na pięć

Termin pobytu: marzec 2020
Dziękujemy, 682ewap

Dear Ewap,

Thank you for finding time to write this review on your holiday at Southern Palms Beach Resort,we are humbled to know that you really enjoyed yourselves.

Our motto at Southern Palms is to make sure all our guests are happy for we treat them like Queens and Kings.Thank you for acknowledging our staff for going an extra mile to making the holiday extra special, he wa so humbled to read the review.

We are all looking forward to welcoming you back to this great resort for another great holiday.

With Kind Regards,

Zrecenzowano: 30 stycznia 2020

Po roku wróciliśmy do tego hotelu i okazuje się że jest jeszcze lepiej! Pokoje wyremontowane, obsługa przesympatyczna. Czuliśmy się jak w raju!
Przepyszne jedzonko. Pokoje czyściutkie. Piękne baseny.
Bardzo ważna przysługa ze strony hotelu to bezpłatne przedłużenie doby hotelowej aż do czasu transferu.
Dziękujemy!

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, iwonaxx
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: southernpalmsbeach, General Manager, Southern Palms Beach ResortOdpowiedź udzielona 31 stycznia 2020

Dear Iwona,

We are humbled by this awesome review about your holiday at Southern Palms Beach Resort.

Our Motto is to make sure all our guests are very happy and relaxed,and they keep the memories of their holiday alive.

The new Southern Palms Beach Resort is so humbled to have hosted you again.
Once again thank you for choosing this beautiful resort as your home away from home.

Kind Regards

Zrecenzowano: 17 stycznia 2020

Fantastyczny hotel, przemiła obsługa i rewelacyjne jedzenie.
Pizza w barze przy plaży fantastyczna, dobre lody. Napoje serwowane w zapieczętowanych butelkach.
Trochę "zapuszczone" pokoje, ale to Kenia a nie Paryż:) Sprzątane codziennie i dosyć dokładnie, tylko po prostu sprzęty i wyposażenie stare.
Polecam safari z Erikiem - Ogutu Safari.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, 597katarzynag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: southernpalmsbeach, General Manager, Southern Palms Beach ResortOdpowiedź udzielona 20 stycznia 2020

Dear Katarzynag,

Thank you for choosing Southern Palms Beach Resort as your holiday destination and also giving us a very positive review about the Hotel,

We at Southern Palms always make our guests are well taken of and they enjoy their holiday to the maximum,

We are looking forward to hosting you again at this beautiful Resort,once again Happy New Year and thank you for staying with us.

Kind and warm regards,

Zrecenzowano: 16 stycznia 2020

W Kenii to mój 3 pobyt i i z całą odpowiedzialnością stwierdzam że jest najlepszy hotel . Profesjonalna obsługa ,pięknie wypielęgnowany zadbany ogród , plaża .leżaki, morze super ,wszędzie czysto ,pokoje świeżo wyremontowane nowoczesne i super łazienka.
Jedzenie w restauracji bardzo dobre, pięknie podane smaczne i świeże. owoce wyjątkowe, kawka, herbata dostępna na kolacji bardzo dobry serwis w restauracjach .
Byliśmy na sylwestra i to była bardzo ładnie przygotowana impreza w ogrodzie z muzyką tańcami i bardzo dobrym jedzeniem , zaskoczono nas ogromem pracy jaki włożono w przygotowanie tego sylwestra.
Hotel jest bardzo dobrze i profesjonalnie zarządzany przez dyrektora , który codziennie dogląda wszystkich prac , rozmawia z gośćmi czy są zadowoleni dba o to by wszyscy mogli odpocząć w super warunkach .
Podróżujemy od Hawajów , Mauritius , Dominikana, Jamajka itd , ale Kenia jest piękna, ludzie bardzo przyjażni , a ten hotel nie może mieć kompleksów ,bo w niczym nie ustępuje 5 gwiazdkowym obiektom ,które odwiedziliśmy GRATULACJE POLECAM i dziękuję za udany wypoczynek
PS. wracamy z rodziną na św Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2021 już zarezerwowaliśmy

Wskazówka dotycząca pokoi: piękne pokoje z widokiem na morz,jasne, przestronne.
Termin pobytu: styczeń 2020
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, JuliaW3095