Ten hotel oglądają właśnie 3 osoby
eDreams149 USD
StayForLong912 USD
Wyświetl wszystkie 13 ofert
Zrecenzowano: 27 stycznia 2020

Hotel położony przy pięknej plaży. Niewielkie kameralne domki zapewniały ciszę i spokój. Każdego wieczoru ciekawe animacje: występy Masajów, tańce, piosenki. Podczas spacerów po plaży spotykamy Kenijczyków, którzy proponują swoje wyroby, wycieczki. Korzystałyśmy z biura prowadzonego przez Darka i Marcina (żeby było nam łatwiej używają polskich imion), byłyśmy z nimi na rejsie ze snurkowaniem. Dużo taniej niż w hotelu, całkowicie bezpiecznie, a atmosfera podczas rejsu nie do opisania, Polecamy też masaże w szałasach za jedyna 10 dolarów. Po wyjściu z hotelu na plażę, kierujemy się w prawo za strażnicę. Naprawdę warto, jesteśmy wymasowani i nawilżeni olejkiem kokosowym. Przy szałasach z masażem swoje sklepiki mają dwaj Kubusie, proponują też wycieczkę do pobliskiej wioski. Można płynąć rzeką Kongo (tak nazywana jest tutejsza rzeka), jechać tuk-tukiem lub iść pieszo. My płynęłyśmy rzeką, bezpiecznie i pięknie. Chłopcy pięknie oprowadzają po wiosce, opowiadają o życiu mieszkańców, ich trudnej historii, prowadzą do szkoły, którą wybudowała mieszkająca w wiosce Polka. Możemy poznać zupełnie inny świat, taki, którego nie ma w żadnym katalogu.Do wioski warto zabrać przybory szkolne, bo bardzo im wszystkiego brakuje. Ceny w Kenii są porównywalne jak w Polsce, a zarobki minimalne.Nie bójmy się korzystać z ich ofert, bo tylko dzięki turystom mogą utrzymać swoje rodziny, a każdy dzień jest dla nich walką o przeżycie.Jeden z Kubusiów powiedział, że jest szczęśliwy wtedy, kiedy jego rodzina ma co jeść.To naprawdę cudowni chłopcy, mimo trudów życia zawsze uśmiechnięci, z mottem Hakuna Matata. Cudowne chwile, które na zawsze zostaną w sercu. Już marzę o powrocie.

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, elzbiecik
Zrecenzowano: 5 grudnia 2019

Można trafić do samodzielnego bungalowu lub do piętrowego domku.Fajnie , kameralnie, Duży basen przy recepcji i małe "oczka" w kilku miejscach. Pokoje czyste i przestronne. Jedzenie urozmaicone , bardzo smaczne, obsługa miła, prywatna plaża hotelowa , hotel w pierwszej linii brzegowej.

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, guem828
Zrecenzowano: 4 września 2019

Urokliwe domki w sąsiedztwie plaży, czyste, zadbane pokoje, przepiękne widoki, cisza, spokój, miła i pomocna obsługa, smaczne jedzenie w restauracji hotelowej (aczkolwiek brakowało mi większej ilości lokalnych lub ogólnokenijskich przysmaków); bliska lokalizacja lotniska; wkoło kramiki z pamiątkami, lokalnymi wyrobami itd. Polecam to miejsce na wypad we dwoje lub z rodziną albo przyjaciółmi.

Dziękujemy, Ania M
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Mój pobyt ze znajomymi uważam za średnio udany. Hotel taki sobie do remontu,w pokoju stara klimatyzacja która się ciągle psuła. Niby przychodzili i pukali ale chwila i tak się psuła. Wiadomo woda , plaża super- no taki klimat, jedzenie tez dobre, animacje nawet też. Sprzątanie byle jakie mimo napiwków. Mi się nie podobało i nie polecam ale wszystko rzecz gustu. I co istotne wszystko drogo.

Termin pobytu: marzec 2019
2  Dziękujemy, eelcia
Zrecenzowano: 5 marca 2019

Solidny, właściwie nie ma się do czego przyczepić, ale nie robi typowego WOW, ale to nie jest niezbędne ;) Pokój z klimatyzacją i wiatrakiem, ale jednak widać było lekki upływ czasu, niefunkcjonalna szafa. Jedzenie bardzo dobre, nie chodziliśmy głodni ale też nie zapadło nam nic w pamięć. Serwis pokoi na bardzo dobrym poziomie, miły. Animacje fajne, ciekawe - szczególnie te wieczorne.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, iamsledziu