“Najlepsze kleftiko jakie jadłam w Grecji”
Nefeli-Anait — recenzja

Nefeli-Anait
Nr 3 wśród 8 Restauracje (Assos)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Najlepsze kleftiko jakie jadłam w Grecji. Podane zawinięte w pergamin, jagnięcina mięciutka i po prostu mega pyszna. Kalmar faszerowany serami rewelacja. Krewetki wielkie i pyszne. Dobre drinki. Piękny widok na zatoczkę i kolorowe domki w weneckim stylu.

Dziękujemy, Agnieszka P

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne owoce morza, estetycznie podane, miła obsługa. Dania były duże, sycące. Malownicza lokalizacja w przepięknej zatoce. Polecam.

Dziękujemy, jacekklimowicz
Zrecenzowano 3 marca 2019

Niestety o jedzeniu mało możemy się wypowiedzieć,natomiast zamówiliśmy wszyscy różne napoje które były bezalkoholowymi napojami na bazie owoców,które świetnie gasiły pragnienia. Lokal podzielony na dwie części, w jednej która jest bezpośrednio przy zatoce to możemy jeść a jeśli tylko napić się to w części oddzielonej drogą ale to nie przeszkadza-widok i tak ładny;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Ilona_J_Lo
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pięknie i malowniczo położona restauracja tuż nad kamienistą plażą w Assos, cudne widoki i pyszne jedzenie, zamówiliśmy fisherman plate(3xkalmary, 3malze,3 krewetki, 6sardynek) i grillowanego sea basa za calosc wyszlo 25euro... Za takie cuda na talerzu to prawie jak za darmo, do tego frytki, sałatka i sos tatarski, świetny smak wszystko swiezutkie i świetnie przyzadzone, obsługa na plus, polecamy !!!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, KatarzynaO603
Zrecenzowano 16 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy stifado i suvlaki. Oba dania były pyszne a porcje mega sycące. Obsługa bardzo sympatyczna, można spokojnie wybrać coś z karty. Widok na zatoczkę jest przepiękny i dodatkowo umila posiłek. Na dania trzeba chwile poczekać ale zdecydowanie warto bo wiadomo przynajmniej, że są świeże a nie jakaś masówka. Dodatkowo na plus świeży sok z pomarańczy i mrożona lemoniada z kwaśnych wiśni

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, tomaszkR543GP

Nefeli-Anait — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Assos, Cephalonia
Agia Efimia, Cephalonia

Cephalonia, Wyspy Jońskie

Divarata, Cephalonia
Fiscardo, Cephalonia

Byłeś(-aś) w Nefeli-Anait? Podziel się wrażeniami!