“Przepyszne jedzenie w rodzinnej atmosferze:)”

The Brothers Greek Taverna
Nr 27 wśród 105 Restauracje (Tsilivi)
Kuchnie: Europejska, Grecka, Owoce morza, Grill, Winiarnia
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Rzadko mi sie zdarza jadac w tym samym miejscu, a tu niespodzianka!!! Podczas 4 dniowego bywalismy tu codziennie-swieze produkty, niesamowita atmosfera i domowej roboty wino dla kazdego klienta Miejsce warte uwagi, polecam!!!!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Pati S

Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Absolutnie polecam! Prawdziwa grecka taverna! W restauracji niezapomniana atmosfera, bardzo rodzinnie, od właścicieli bije grecka gościnność. Restauracja prowadzona jest przez członków rodziny przez co można poczuć się jak w domu. Ceny posiłków przystępne. Samo jedzenie rewelacja! Czasem trzeba było poczekać na jedzenie dłużej, ale mieliśmy pewność, że było świeże.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, PaulinaP2865
Zrecenzowano 14 listopada 2017

Wspaniala atmosfera. Bardzo duzy wybor dan. Ceny bardzo przystepne. Wspaniali, radosni gospodarze. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, AleksandraJar
Zrecenzowano 26 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Best regards from Poland. Każdemu odwiedzającemu polecamy ten lokal :-):-) Wspaniały rodzinny klimat

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, Lukasz D
Zrecenzowano 12 maja 2017

Wspaniałe miejsce, cudowna rodzinna atmosfera, i przede wszystkim świeże, przepyszne jedzenie. Porcje od serca. Serdecznie i gościnnie. Polecam bardzo. A winko i ciasto domowej roboty - rozkosz dla podniebienia. Ceny bardzo przystępne.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, marzenulka79

The Brothers Greek Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tsilivi, Zakintos

Byłeś(-aś) w The Brothers Greek Taverna? Podziel się wrażeniami!