W hotelu byliśmy ze znajomymi dwa miesiące temu (lipiec 2019) Ogólnie nam się podobało, ale za tą cenę można wymagać trochę więcej. Jedzenie trochę monotonne, pokoje bardzo małe, ale czyste. Plusem na pewno było to, że w czasie naszego pobytu nie było dzikich tłumów. Dało się bez problemu znaleźć leżak przy basenie czy nie czekać w długiej kolejce do baru. Porównując do trzygwiazdkowego hotelu na Rodos w którym byliśmy rok wcześniej standard w Azure był tylko nieco wyższy, a cena niestety dwukrotnie.

Dziękujemy, 913krystianb

Recenzję Zdecydowałam się napisać dopiero rok po wizycie w tym hotelu (dokładnie połowa sierpnia 2018).
Hotel godny polecenia, zasługuje na 5* Ale nie jest idealny
Dużym plusem było przygotowanie pokoju pomimo że ba miejscu byliśmy po 6 rano. Mogliśmy od razu skorzystać z posiłków. Jedzenie było bardzo dobre, obsługa miła i pomocna. Miłym zaskoczeniem był fakt, że hotel skierowany dla Polaków. Ale oczywiście nie każdemu to może pasować. Nam to w zupełności nie przeszkadzało.
Pokoje były bardzo ładne, czyste, z dużą łazienka, balkonem i w pełni sprawna klimatyzacją. Sejf z tego z co pamietam był w cenie.
Pokoje sprzątane systematycznie i porządnie.
Woda w basenie czysta (kilka razy w ciągu tygodniowego pobytu widzieliśmy jak specjalne pompy oczyszczały basen). Basen nie był za duży ale wystarczający i woda była idealna pod względem temperatury (w hotelu w którym byliśmy w tym roku była zimna co było niezbyt przyjemne). Można było korzystać z baru w hotelu obok. Do morza nie było daleko natomiast do fajniejsze plaży trzeba było trochę dojść. W ciągu tygodniowego pobytu tylko 2 wieczoru z animacjami, rozrywką także trochę tego brakuje. Hotel jest bardzo kameralny i cichy. Okolica idealna. Było gdzie wyjść ale nie było za głośno.
Hotel ogólnie bardzo zadbany i naprawdę godny polecenia. Daje piątkę!

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Lidka K

Po tygodniu spędzonym w tym hotelu z Itaki, od pierwszego dnia większość ludzi zastanawiało się skąd wzięli te gwiazdki. Najbardziej zawiodła kuchnia. Płacą za wycieczkę 3200 za osobę liczyłam, że uda się poczuć nieco inaczej niż w hotelach klasy poniżej. Niestety. Standard ten sam. Jedzenie stolowkowe, pomijajac że restauracja to stołówka... Zero klimatu, gorąco i wybór dań bardzo niewielki. Smaku też ciężko się doszukać. Niestety okazało się na wyjeździe że najlepszy smak miały frytki i pizza. To nie tylko moja opinia, a nie po to się jeździ do hotelu 5 gwiazdkowego. Najlepsze były pokoje. Tu nie mogę się przyczepić. Nowoczesne i że zdjęć katalogowych. Natomiast cała reszta na minus. Pełno dzieci. Naprawdę masa. Pierwszy raz widzę tyle dzieci w hotelu. Bardzo dużo małych i płacących, więc trzeba to mieć na uwadze. Hotel na początku miejscowości turystycznej tsilvi. Do plaży dosyć blisko, ale warto podejść dalej brzegiem, bo robi się dużo szersza. Drinki w hotelu, piwo i wino to dramat. Chyba lepiej wybrać piwo bo przynajmniej smakuje jak piwo. Wino, prosecko i drinki są okropne. Bary tez PRL. Jak troszkę się pochodzi po okolicy to faktycznie można było znalzc hotele na miano 5 gwiazdek, bajeczne...ale cena pewnie sporo wyzsza. Gdyby hotel miał 3 gwiazdki i duzo niższa cenę byłabym zadowolona, a tak to czuję się oszukana przez itake, tym bardziej że w necie ten hotel ma 3gwiazdki a w hotelu nigdzie nie było napisane ile on faktycznie ma.

Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel pozostawia wiel do życzenia, wszystko na przeciętnym poziomie. Pokój niby odnowiony lecz zapach wilgoci oraz kanalizacji jest okropny. Jedzenie średnie. Baseny czyste. W hotelu praktycznie sami polacy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie polecam pokoi na parterze w budynku bocznym z uwagi na zapach kanalizacji
Dziękujemy, martyna1812
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel położony około 400 metrów od morza. Plaży praktycznie nie ma. Podczas silniejszego wiatru woda morska zalewa całą plażę. Druga plaża jest o wiele dalej położona ok. 1,5km. Obiekt stosunkowo duży, ale nie można narzekać na zatłoczenie. Baseny OK. Jedzenie dobre, choć dość monotonne. Większość gości hotelu to Polacy z małymi płaczącymi dziećmi, co trochę przeszkadzało w odpoczynku pozostałym. Obsługa hotelowa bez zastrzeżeń. Pokoje bardzo małe, ale czyste, codziennie sprzątane. Nam bardzo brakowało jakichkolwiek animacji. Podczas tygodniowego pobytu zaledwie 1 miniwieczór grecki i jedna minidyskoteka z disco polo. Myślę, że to trochę mało. Biuro Itaka powinno zastanowić się nad zatrudnieniem polskich animatorów, gdyż jak już wcześniej wspomniałem 90 procent gości to Polacy. W rozmowach z nimi podzielali nasze zdanie, że same baseny z barami all inclusive to trochę za mało atrakcji. Warto byłoby zorganizować jakieś rozrywki w ciągu dnia przy basenach, albo chociaż wieczorami. Z wycieczek fakultatywnych nie korzystaliśmy. Ogólnie hotel warty polecenia, jednak my chyba tam nie wrócimy. Wspaniała pogoda jak zwykle przysłoniła wszystkie niedogodności i braki.

1  Dziękujemy, Marcys73