Tsilivi
Zrecenzowano: 11 września 2019

Recenzję Zdecydowałam się napisać dopiero rok po wizycie w tym hotelu (dokładnie połowa sierpnia 2018).
Hotel godny polecenia, zasługuje na 5* Ale nie jest idealny
Dużym plusem było przygotowanie pokoju pomimo że ba miejscu byliśmy po 6 rano. Mogliśmy od razu skorzystać z posiłków. Jedzenie było bardzo dobre, obsługa miła i pomocna. Miłym zaskoczeniem był fakt, że hotel skierowany dla Polaków. Ale oczywiście nie każdemu to może pasować. Nam to w zupełności nie przeszkadzało.
Pokoje były bardzo ładne, czyste, z dużą łazienka, balkonem i w pełni sprawna klimatyzacją. Sejf z tego z co pamietam był w cenie.
Pokoje sprzątane systematycznie i porządnie.
Woda w basenie czysta (kilka razy w ciągu tygodniowego pobytu widzieliśmy jak specjalne pompy oczyszczały basen). Basen nie był za duży ale wystarczający i woda była idealna pod względem temperatury (w hotelu w którym byliśmy w tym roku była zimna co było niezbyt przyjemne). Można było korzystać z baru w hotelu obok. Do morza nie było daleko natomiast do fajniejsze plaży trzeba było trochę dojść. W ciągu tygodniowego pobytu tylko 2 wieczoru z animacjami, rozrywką także trochę tego brakuje. Hotel jest bardzo kameralny i cichy. Okolica idealna. Było gdzie wyjść ale nie było za głośno.
Hotel ogólnie bardzo zadbany i naprawdę godny polecenia. Daje piątkę!

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Lidka K
Zrecenzowano: 11 września 2019

Po tygodniu spędzonym w tym hotelu z Itaki, od pierwszego dnia większość ludzi zastanawiało się skąd wzięli te gwiazdki. Najbardziej zawiodła kuchnia. Płacą za wycieczkę 3200 za osobę liczyłam, że uda się poczuć nieco inaczej niż w hotelach klasy poniżej. Niestety. Standard ten sam. Jedzenie stolowkowe, pomijajac że restauracja to stołówka... Zero klimatu, gorąco i wybór dań bardzo niewielki. Smaku też ciężko się doszukać. Niestety okazało się na wyjeździe że najlepszy smak miały frytki i pizza. To nie tylko moja opinia, a nie po to się jeździ do hotelu 5 gwiazdkowego. Najlepsze były pokoje. Tu nie mogę się przyczepić. Nowoczesne i że zdjęć katalogowych. Natomiast cała reszta na minus. Pełno dzieci. Naprawdę masa. Pierwszy raz widzę tyle dzieci w hotelu. Bardzo dużo małych i płacących, więc trzeba to mieć na uwadze. Hotel na początku miejscowości turystycznej tsilvi. Do plaży dosyć blisko, ale warto podejść dalej brzegiem, bo robi się dużo szersza. Drinki w hotelu, piwo i wino to dramat. Chyba lepiej wybrać piwo bo przynajmniej smakuje jak piwo. Wino, prosecko i drinki są okropne. Bary tez PRL. Jak troszkę się pochodzi po okolicy to faktycznie można było znalzc hotele na miano 5 gwiazdek, bajeczne...ale cena pewnie sporo wyzsza. Gdyby hotel miał 3 gwiazdki i duzo niższa cenę byłabym zadowolona, a tak to czuję się oszukana przez itake, tym bardziej że w necie ten hotel ma 3gwiazdki a w hotelu nigdzie nie było napisane ile on faktycznie ma.

Dziękujemy, Katarzyna M
Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel pozostawia wiel do życzenia, wszystko na przeciętnym poziomie. Pokój niby odnowiony lecz zapach wilgoci oraz kanalizacji jest okropny. Jedzenie średnie. Baseny czyste. W hotelu praktycznie sami polacy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie polecam pokoi na parterze w budynku bocznym z uwagi na zapach kanalizacji
Dziękujemy, martyna1812
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel położony około 400 metrów od morza. Plaży praktycznie nie ma. Podczas silniejszego wiatru woda morska zalewa całą plażę. Druga plaża jest o wiele dalej położona ok. 1,5km. Obiekt stosunkowo duży, ale nie można narzekać na zatłoczenie. Baseny OK. Jedzenie dobre, choć dość monotonne. Większość gości hotelu to Polacy z małymi płaczącymi dziećmi, co trochę przeszkadzało w odpoczynku pozostałym. Obsługa hotelowa bez zastrzeżeń. Pokoje bardzo małe, ale czyste, codziennie sprzątane. Nam bardzo brakowało jakichkolwiek animacji. Podczas tygodniowego pobytu zaledwie 1 miniwieczór grecki i jedna minidyskoteka z disco polo. Myślę, że to trochę mało. Biuro Itaka powinno zastanowić się nad zatrudnieniem polskich animatorów, gdyż jak już wcześniej wspomniałem 90 procent gości to Polacy. W rozmowach z nimi podzielali nasze zdanie, że same baseny z barami all inclusive to trochę za mało atrakcji. Warto byłoby zorganizować jakieś rozrywki w ciągu dnia przy basenach, albo chociaż wieczorami. Z wycieczek fakultatywnych nie korzystaliśmy. Ogólnie hotel warty polecenia, jednak my chyba tam nie wrócimy. Wspaniała pogoda jak zwykle przysłoniła wszystkie niedogodności i braki.

1  Dziękujemy, Marcys73
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pokój-przy samej ulicy nad barem, ciągły hałas, z czystością tez wiele do poprawy, jedzenie-zgadzam się z opinia poprzedniej Pani, raczej stołówkowe ciagle to samo, brak zieleni. Juz pierwszy dzień przywitał nas z niespodzianka-od 6rano czekanie na pokój całe 7godzin, walizki rzucone w kąt, brak zainteresowania obsługi i ciagle powtarzanie ze „pokój jest właśnie sprzątany”. Basen-żeby zająć miejsce trzeba wstać wczesnym rankiem. Wycieczka kosztowała nas 3,6tys/osobę, za te pieniądze można naprawdę duzo lepiej spędzić ten tydzien. Podsumowując-nigdy więcej. Hotel to raczej marne 3gwiazdki.

Dziękujemy, adrianna6