Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel położony około 400 metrów od morza. Plaży praktycznie nie ma. Podczas silniejszego wiatru woda morska zalewa całą plażę. Druga plaża jest o wiele dalej położona ok. 1,5km. Obiekt stosunkowo duży, ale nie można narzekać na zatłoczenie. Baseny OK. Jedzenie dobre, choć dość monotonne. Większość gości hotelu to Polacy z małymi płaczącymi dziećmi, co trochę przeszkadzało w odpoczynku pozostałym. Obsługa hotelowa bez zastrzeżeń. Pokoje bardzo małe, ale czyste, codziennie sprzątane. Nam bardzo brakowało jakichkolwiek animacji. Podczas tygodniowego pobytu zaledwie 1 miniwieczór grecki i jedna minidyskoteka z disco polo. Myślę, że to trochę mało. Biuro Itaka powinno zastanowić się nad zatrudnieniem polskich animatorów, gdyż jak już wcześniej wspomniałem 90 procent gości to Polacy. W rozmowach z nimi podzielali nasze zdanie, że same baseny z barami all inclusive to trochę za mało atrakcji. Warto byłoby zorganizować jakieś rozrywki w ciągu dnia przy basenach, albo chociaż wieczorami. Z wycieczek fakultatywnych nie korzystaliśmy. Ogólnie hotel warty polecenia, jednak my chyba tam nie wrócimy. Wspaniała pogoda jak zwykle przysłoniła wszystkie niedogodności i braki.

1  Dziękujemy, Marcys73
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pokój-przy samej ulicy nad barem, ciągły hałas, z czystością tez wiele do poprawy, jedzenie-zgadzam się z opinia poprzedniej Pani, raczej stołówkowe ciagle to samo, brak zieleni. Juz pierwszy dzień przywitał nas z niespodzianka-od 6rano czekanie na pokój całe 7godzin, walizki rzucone w kąt, brak zainteresowania obsługi i ciagle powtarzanie ze „pokój jest właśnie sprzątany”. Basen-żeby zająć miejsce trzeba wstać wczesnym rankiem. Wycieczka kosztowała nas 3,6tys/osobę, za te pieniądze można naprawdę duzo lepiej spędzić ten tydzien. Podsumowując-nigdy więcej. Hotel to raczej marne 3gwiazdki.

Dziękujemy, adrianna6
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Pobyt koniec czerwca 2019 - 7 dni, 2 ososby dorosłe i jedno dziecko. Cena 3100 od os. dorosłej, 1500 zł dziecko. Hotel o realnym standardzie max. 3 gwiazdek zresztą na bookingu widnieje jako hotel 3 gwiazdkowy i na tyle zasługuje za co mamy wielki żal do Pań z biura Itaki bo wycieczka sprzedana z hotelem sugerowanym jako 5 gwiazdek!. Obsługa hotelowa na niskim poziomie mało przyjazna i pomocna, drinki płatne po 22 , leżaki zajmowane od 5 rano, restauracja - a raczej jadalnia bo ciężko to nazwać restauracją- mała, jedzenie nie najgorsze ale mały wybór . Hotel nie ma prawie zieleni to beton z dwoma basenami przy czym jeden basen sąsiaduje z ulica i jest sie narażonym na ciągły hałas od ulicy, 70 % wczasowiczów to Polacy , przynajmniej podczas naszego pobytu tak było no i niestety jak lubicie posłuchac disco polo z boomboxa wczasowicza na basenie podczas wypoczynku to polecam ! Poza hotelem dużo restauracji, ale i też mnóstwo śmieci, Morze ładne ale plaże bardzo marne , są miejsca gdzie śmierdzi przy plaży. Pokoje to jedyna rzecz do których nie można się bardzo przyczepić, choć w pokoju obok np wczasowicze mieli prysznic z którego ledwo płyneła woda. Ogólne wrażenie po pobycie raczej nie za dobre , szczerze to raczej nie polecam , uważam że za tę cene można spędzić lepsze wakacje.

Wskazówka dotycząca pokoi: hotel ma część o podwyższonym standardzie o której nie poinformowano nas przy zakupie wycieczki !
Dziękujemy, BeataJanusz
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, fajny hotel odnowiony w centrum miasta ale nie jest to minus tylko wielki plus bo wieczorem zaczyna się życie bardzo fajne klimaty tylko te bryczki jakoś nie pasują co do hotelu jedzenie bardzo dobre, obsługa miła i co najważniejsze w recepcji mówią po polsku teoretycznie większość gości to Polacy. wakacje uważamy za bardzo udane polecam

Dziękujemy, saworskis
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały hotel, przestronny, bardzo pomocna obsługa. W restauracji każdy rodzaj jedzenia, każdy znajdzie coś dla siebie, wiele pyszności. Dwa baseny, dużo leżaków, nie było problemu z miejscem :) Bardzo fajny wybór alkoholi w barach.

1  Dziękujemy, 682jenik