Zrecenzowano: 7 września 2019

Doskonała baza wypadowa. Warto wypożyczyć samochód i na własną rękę zwiedzić wyspę. Hotel bardzo klimatyczny, zadbany (widać że niedawno był remontowany), obsługa bardzo miła i pomocna. Panie sprzątające pokoje robią mega robotę. Można im zarzucić tylko zostawianie otwartego balkonu po sprzątaniu i pod nieobecność gości w pokoju. Kelnerzy w barze jak to kelnerzy, z każdym pogadają, pośmieją się, łapią kontakt. Basen czysty, również zadbany, spory ale niebyt głębok (2,5m). Wifi w każdym kącie hotelu dostępne i działające bez zarzutu. Ręczniki plażowe można wypożyczyć na miejscu, natomiast w pokoju są zmieniane bardzo często, więc nie ma potrzeby brać swoich. Jeżeli chodzi o jedzenie, to było całkiem smacznie. Ładna stołówka, wszystkiego pod dostatkiem,fajnie podane Obiady, kolacje, desery, owoce były bardzo smaczne. Śniadania bardzo monotonne i gorsze niż pozostałe posiłki. Napoje do obiadu i kolacji podawane przez kelnerów, nie ma samowolnego nalewania (to jest na "+" bo nie ma januszy, którzy do dystrybutora podchodzą z własnymi pustymi butelkami i nalewają wodę mimo zakazu, bo żal im 0.50 euro na wodę ze sklepu). Napoje i woda troszkę słonawe. Obsługa ma płacone od kilometra chyba, bo chodzą po sali non stop i zaglądają dosłownie przez ramię, czy złapałeś ostatni kęs żeby już talerz zabrać. To też ma swoje plusy bo, jak to w restauracjach bywa, możesz iść po dokładkę na czystym talerzu. Przy wejściu na stołówkę podaje się numer pokoju, żeby przypadkiem jakiś cwaniak dwa razy się nie wbił na szamę ;) Na stołówce poza kelnerami chodzi, nie wiem, jakaś ich menadżerka (?), po której ewidentnie widać sympatię do brytyjskich turystów...To jest jedyna wada całego personelu hotelu (nie tylko tej pani ze stołówki). Ewidentnie "liżą d...y" brytolom, ale wiadomo $$$. Co do informacji o kogutach w innych postach-potwierdzam. W tylnej części hotelu koguty (w zasadzie pieją ze trzy), nie dają spać. Zaczynają po północy i kończą nad ranem. Stopery pomagają, ale jednak jest to uciążliwe...W pokoju tv z kilkoma greckimi kanałami i dwoma angielskimi. Łazienka bardzo przestronna, czysta, ładna, kabina prysznicowa spora, bez ceraty na szczęście :) Zawsze ciepła woda. Łazienka przeszklona jedną ścianą i drzwiami "mlecznym" szkłem. Troszkę to krępujące na początku.m busikiem. Jest możliwość korzystania z leżaków plażowych w bar&restaurant Venus. Jednak na miejscu okazuje się, że leżaki dla gości hotelu Sunrise to te na samym końcu, najdalej od plaży. Za bliższe leżaki płacisz 7 ojro. Do plaży spacerkiem kilka minut, można podjechać hotelowy. Klima rzeczywiście płatna. Da się bez niej wytrzymać śpiąc z otwartym balkonem, a w dzień nie siedząc w pokoju. Na balkonie można spotkać jednorazowo nawet kilka malutkich gekonków :) Największym mega plusem jest to, że hotel przyjmuje gości od 18 roku życia. Mogą się zdarzyć jakieś ekipy wariatów co dopiero zostali pełnoletni, ale to na szczęście nie to samo co zgraja rozwydrzonych bachorów. Można na prawdę, zrelaksować się i odpocząć.

Wskazówka dotycząca pokoi: Powiedzieć w lobby przy rejestracji, że chcecie pokój z oknami na basen, albo któryś z przodu, żeby koguty dawały wam spać :)
Dziękujemy, PrzemekD72
Zrecenzowano: 3 września 2019

Wszystko na plus oprócz płatnej klimatyzacj 6 eur za dobę(przy otwartym oknie jest przyjemnie ), przy hotelu pewna rodzina ma koguty które dają znać o sobie w nocy ,smak wody podawanej w hotelu i napojów w których w składzie jest ich woda -jest odsalana ,nie smakuje zbyt dobrze, w smaku czy to kawy/herbaty czy innych napojów -nie ma się co dziwić jest to wyspa.Minsuem dla obsługi z kuchni jest to że zabierają talerze zbyt szybko-człowiek nie zdąży zjeść a już pytają o talerz czy można zabrać.Wylot mieliśmy z samego rana -nie otrzymaliśmy nawet małego prowiantu na drogę choć nam się należał -to też na minus.
Co do plusów załoga bardzo młoda ,pomocna ,uśmiechnięta,bez problemu można dogadać się po angielsku .Jedzenie bardzo dobre,smaczne owoce i warzywa-każdy znajdzie coś dla siebie,są potrawy greckie-co około 3 dni wieczorki greckie z ich potrawami,.Pokoje sprzątane co 1 lub 2 dni.Dobra baza wypadowa na inne kierunki na wyspie Zakynthos, bardzo opłaca wypożyczyć auto i objechać całą wyspę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wyspę wypożyczonym samochodem można objechać w 1 dzień-dystans obwód całej wyspy okolo 140 km -widoki niezapomniane
Dziękujemy, Doli115
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Wspaniały, piękny, kameralny hotel. Bardzo czysty, dbający o spokój i gości.

Jeśli ktoś jedzie nadużywać alkoholu i greckiej cierpliwości niech jedzie pod namiot bo z takiego hotelu korzystają ludzie kulturalni a reszta może zostać wyproszona... hihihi :) nigdy nikt nie patrzył mi na ręce a tym bardziej nie odmówił mi wydania drinka dla mnie i męża...ale byli tacy co w jeden dzień litrowe uzo wynieśli w 'drinkach'.......

Jedzenie przepyszne, wszystko świeże, aż trudno sobie odmówić tych pyszności. Codziennie jakieś nowe dania do spróbowania. Kelnerzy bardzo mili i pomocni. Napoje trochę słone, ale nie wiem czy to problem hotelu czy ogólnie wyspy, niedaleko jest supermarket, więc można za 1,5 Euro kupić całą zgrzewkę wody. Pokoje ładne, czyste, sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane chyba co dwa dni, łóżko zawsze pięknie pościelone i nawet raz było ozdobione świeżymi kwiatami :) Niedaleko hotelu jest przystanek autobusowy, warto wybrać się do miasta Zakhyntos ( uwaga! autobus potrafi spóźniać się 40 minut). Warto również zapoznać się z ofertą Zante Magic Tours na wycieczkę fakultatywną, odbierają klientów spod hotelu Sunrise. Leżaki przy basenie w dobrym stanie i dużej ilości, parasoli już mniej, przyjemne było także miejsce na trawie z którego można było korzystać. Mieliśmy akurat pokój przy kogutach, ale ze stoperami do uszu nie było to uciążliwe, chyba cykady bardziej mnie męczyły, ale to na całej wyspie. Odległość od plaży do zniesienia, nawet w tej temperaturze, spacer ulicą marketową czy na prawo przy przystanku był ok. To były udane wakacje w pięknym miejscu z pysznym jedzeniem.

Dziękujemy, madzisa
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Okropny hotel. Nie polecam zupełnie.
Jedzenie - szwecki stół, bardzo mało wyłożone. 30 minut przed końcem nie było już nic uzupełniane, wręcz jak się przyszło to obsługa patrzyła się jak na intruzów. Również nabierając jedzenie (jak wogole było) patrzyli się na ręce ile kto bierze. Słona woda, nie można było się napić normalnej wody, ponieważ była bardzo słona, soki słone, każde napoje słone, herbaty czy kawy nie można się było napić, bo był słony smak. Żenada...
All inclusive - w tym hotelu all inclusive rządzi się swoimi dziwnymi prawami. Również ogromna oszczędność i patrzenie na rece. Piwo rozwodnione, wódka była odliczania co do kropelki. Pani za barem mówiła kto kiedy może pić, zdarzało się że nie chciała dawać napoi, bo tak i koniec.
Na blacie byla informacja w języku polskim, choć nikt tam po polsku nie mówił, że jedna osoba dostanie tylko jeden kubek z napojem. Przykre, gdyż będąc z partnerem nie mogłam wziąść mu napoju, tylko każdy musiał osobno chodzic co chwila.
Pokoje - pokoje dla odmiany były ładne, ale na prośbę żeby Pani wymienila reczniki kazała mi iść do recepcji, dowiedziałam się tam że nie zostaną wymienione, dopiero za parę dni. Coś okropnego.
Obsługa i szefostwo - bardzo nieprzyjaźni i nie mili. Patrzyli cały czas na gości jak na intruzów, szef nawet stwierdził, że ma gdzieś wszelkie skargi, ponieważ i tak będzie miał nowych gości. Rodzinny biznesik...
Podsumowując polecam omijac ten hotel szerokim łukiem..

Dziękujemy, Agnieszka194675
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super wakacje. Byliśmy wraz z grupa znajomych na Zakynthos właśnie w Hotelu SunRise. Bardzo dobre jedzenie, codziennie coś innego. Miłe, przytulne i zadbane pokoje, chyba po remoncie. Miła i pomocna obsługa. Super duży basen i sporo leżaków. Trochę daleko do plaży, bo około 2km, ale prosta droga, bez nadmiernego ruchu, taki spacerek jeszcze nikomu nie zaszkodził. Nam to nie przeszkadzało ani trochę. Fajne jest to, że wykupując wycieczki z Magic Tours, jest przystanek pod samym hotelem. Szkoda, że alkohol na allinclusive trochę rozwodniony, ale da radę wypić. Bardzo miła i rozmowna barmanka (którą serdecznie pozdrawiamy). Jeśli będę miał jeszcze kiedyś okazję wyjechać na Zakynthos to na pewno wrócę do tego hotelu. Polecam !!!

Dziękujemy, ArekM79