“The Best!!!Tavern in Zakynthos!!!”
Dionisos Taverna — recenzja

Dionisos Taverna
Nr 52 wśród 111 Restauracje (Tsilivi)
Kuchnie: Grecka
Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna tawerna w mieście Planos!
Przypadkowo trafiliśmy przechodząc obok, obsługa bardzo miła a szczególnie kelnerka w długich blond włosach!
Jedzenie wyśmienite!jeżeli ktoś chce zjeść najlepszego Gyrosa to tylko w Dionisos!
Pyszne jedzenie za rozsądną cenę!
Było tak dobre że pomimo formuły All inclusive w hotelu jedliśmy tylko śniadanie a obiado-kolację właśnie tam!
POLECAM WSZYSTKIM!!!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Artur N

Zrecenzowano 3 września 2017

Bardzo polecamy :):)
bardzo smaczne i doprawione jedzenie. Jedliśmy Ośmiornicę, Musakę, Sulvaki ---- palce lizać :) a co najważniejsze rozsądnie cenowo :)
Musaka palce lizać - już nam brakuje jedzenia.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, tomasz b
Zrecenzowano 12 września 2016 z urządzeń przenośnych

Miejsce gdzie można dobrze i smacznie zjeść za rozsądna cenę. Tradycyjne potrawy Greckie, pizza oraz pasta, świeże soki i świetna obsługa!

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, kaneczai
Zrecenzowano 13 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, obsługa ogarnięta i sympatyczna a desery bardzo bardzo słodkie. Trochę na uboczu ale warto zajrzeć!

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Anna A
Zrecenzowano 23 maja 2016

Tawerna położona nieco na uboczu jednak od pierwszej chwili wiadomo, że warto było jej poszukać. Otoczenie przepiękne, w spokojnej okolicy. Kelnerzy bardzo przyjaźni, rozmowni i pomocni w wyborze dań. Jedzenie wyśmienite, pięknie podane w dobrych cenach i słusznych porcjach. wybór dań regionalnych ogromny, naprawdę warto :)

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, majta1986

Dionisos Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dionisos Taverna? Podziel się wrażeniami!