Zrecenzowano: 24 września 2016

Po kolei, Hotel składa się z 2 obiektów przejście między nimi jest przez małą polną drogę, posiada 2 baseny oraz basen dla dzieci. Oczywiście są też leżaki z materacami, parasole, 2 bary choć przekąski są przy tym w głównym budynku. Hotel składa się ze 100 pokoi zatem nie ma tłoku. W czasie pobytu na terenie hotelu było ośmioro Polaków reszta to Brytyjczycy ale spokojnie brak rozwydrzonych nastolatków. Brak Niemców i Rosjan.

Hotel znajduje się na obrzeżach Tsilivi ok. 2km/20min spacerem od plaży. Miejscowość bardzo spokojna, kameralna. Co do samego hotelu, recepcja: przekazanie kluczy instrukcja co, gdzie, jak, zwięźle na temat bez problemu po angielsku można się dogadać. Trzeba przyznać, że kelnerzy, barmani, recepcjonistki cały personel życzliwy i pomocny.

Pokój: 2 bardzo duże łóżka, mała kanapa, 2 krzesełka, suszarka, mikrofala, lodówka, czajnik. Klimatyzacja dostępna bezpłatnie tylko w konkretnych godzinach lecz nie było potrzeby korzystania z niej. Łazienka w kafelkach z lat 90, wanna. Pokój skromny, czysty spełnił oczekiwania. Każdy pokój ma widok na basen, wejście do pokoi jest z galerii.

Posiłki: najsłabszy element to śniadania typowo pod Brytyjskich gości czyli fasola, pieczone pomidory, bekon smażony, jajka gotowane, sadzone, jajecznica warzywa, owoce. Reszta posiłków, rewelacja duży wybór mięs różnego rodzaju, ryby, makarony, ryż, ziemniaki, świeże warzywa, sałatki, zupa, desery, głównie grecka kuchnia. Alkohole na barze też bez zarzutu.

Animacje w ciągu dnia i wieczorami były lecz nie były one dla mnie istotne.

Całość oceniam bardzo pozytywnie do ideału zabrakło trochę zróżnicowania na śniadaniach. Polecam ten hotel szczególnie parom które chcą spędzić aktywnie czas na wyspie a cenią sobie ciszę i spokój. Zakynthos przepiękny tylko brać auto od lokalnych wypożyczalni i zwiedzać. Polecam !!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Unikać pokoi na niskim parterze
Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Bartek M
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel. Ladne i czyste pokoje codziennie sprzatane. Bardzo dobra mila i pomocna obsluga oraz recepcja. Fajni nie nachalni animatorzy. Wieczorami dla chetnych rozne zabawy przy muzyce. Super wesoly i mily szef kelnerow. Hotel spokojny. 2 baseny. Smaczne i roznorodne jedzenie. Do plazy ok.20 min ale jezdzi tez hotelowy bus. Poczatkowo przydzielono nam pokoj na parterze z widokiem na schody ale po zgloszeniu do recepcji ze sie nam nie podoba nastepnego dnia przeniesiono nas na pietro z balkonem i widokiem na basen. Nawet menager hotelu byl spytac czy wszystko jest ok. Hotel na uboczu co gwarantuje spokoj. Do centrum mozna przejsc spacerkiem w kilka minut. Polecam

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Jakub S
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2016

Hotel zadbany, miło było wypoczywać. Bardzo weseli animatorzy. Obsługa zawsze pomocna i uśmiechnięta. Pyszne jedzenie. Do plaży kursuje bus hotelowy. Spacerkiem można przejść się po uroczym miasteczku Tsilivi. Wakacje udane na 100%.

1  Dziękujemy, Joanna P
Zrecenzowano: 15 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Bylismy w hotelu przez tydzien. Bardzo miłe miejsce, można w nim wypocząć, niewiele głośnych atrakcji, ale dla osób szukających spokoju będzie idealny. Odległość od morza około 20 min piechota, w ciagu dnia kursuje rownież hotelowy bus. Plaza piaszczysta, długi brzeg, sporo miejsca. Obsługa hotelu przesympatyczna, szczególnie pracownicy restauracji. Bardzo pomocni w każdej sytuacji. Do dyspozycji gości są jakgdyby dwa połączone obiekty hotelowe, dwa baseny głębsze i brodzik dla dzieci. Są organizowane zajęcia sportowe, jest do tego animator, raz na kilka dni jest jakiś koncert lub występ lokalnej grupy tanecznej, która do zabawy angażuje czasem gości. Jedzenie bardzo dobre, śniadania takie same codziennie, ale ilośc potraw do wyboru ogromna, wiec każdego dnia można spróbować czegoś innego, podobnie z obiadami, kolacje każdego dnia tematycznie związane z rożnymi regionami, do kazdego posiłku jest możliwość zjedzenia deseru. W ciagu dnia oprócz napojów nieograniczona ilośc lodów, po południami jest bar z przekąskami. W opcji all inclusive alkohol to piwo, wino, drinki wódka + sok, reszta dodatkowo płatne. Pokoje bardzo duże i przestronne, każdy z aneksem kuchennym i łazienka, także balkon lub taras oddzielny do każdego. Na każdym balkonie stolik i krzesła. Jedyny minus jest taki, ze pokoje na parterze są dość wilgotne, trzeba sobie często wietrzyć pomieszczenie, jeśli ktoś ma alergie lub kłopoty z tego typu rzeczami moze to byc problem, podobno to specyfika terenu. Pokoje są codziennie sprzątane. Na wyposażeniu jest telewizor. Wi fi jest bezpłatne w lobby ale ma dość dobry zasięg i da sie korzystać w większości miejsc na zewnątrz hotelu: w barze, na leżakach nad basenem, na balkonach, w sali restauracyjnej. Goście hotelu to raczej rodziny. Do miasteczka tsilivi około 10 min piechota. Drogi na wyspie bardzo wąskie i słabej jakości, ruch dość specyficzny, mało miejsca do wymijania. Jeśli ktoś nie ma bardzo dobrego doświadczenia za kierownica odradzam wypożyczanie samochodu, drogi są bardzo kręte.
Ogólnie pobyt w hotelu bardzo udany, polecam.

1  Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano: 12 lipca 2016

Hotel jest bardzo zadbany. Jest w nim miło i przyjemnie. Byliśmy zadowoleni z niego w 100%. Jedzenie było bardzo dobre i można było spróbować greckich specjałów. Obsługa w hotelu, kelnerzy, barmani, sprzątaczki zawsze z uśmiechem na twarzy, niesamowici ludzie. Cały hotel zasłużył na 6 z plusem. Jedyny mały minus to lokalizacja, ponieważ do plaży idzie się około 20-30 minut. Kiedy jednak już się dojdzie zastaje nas czysta, przezroczysta woda i zadbana plaża z widokiem na Kefalonie. Na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Karolina J