Zrecenzowano: 12 lipca 2016

Hotel jest bardzo zadbany. Jest w nim miło i przyjemnie. Byliśmy zadowoleni z niego w 100%. Jedzenie było bardzo dobre i można było spróbować greckich specjałów. Obsługa w hotelu, kelnerzy, barmani, sprzątaczki zawsze z uśmiechem na twarzy, niesamowici ludzie. Cały hotel zasłużył na 6 z plusem. Jedyny mały minus to lokalizacja, ponieważ do plaży idzie się około 20-30 minut. Kiedy jednak już się dojdzie zastaje nas czysta, przezroczysta woda i zadbana plaża z widokiem na Kefalonie. Na pewno tam wrócimy.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, Karolina J
Zrecenzowano: 25 czerwca 2016

Bardzo fajny hotel, był to dla nas miło spędzony czas, wygodny pokój z klimą + mały aneks kuchenny, posiłki z all inclusive bardzo dobre, duży wybór dań. Bardzo sympatyczny manager (pozdrowienia). Z hotelu dosyć daleko na plażę, ale kursował bezpłatny bus. Jedyny minus to łazienka, ale znam już greckie warunki hotelowe i nie była to dla mnie niespodzianka :)

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, bartekkom
Zrecenzowano: 13 stycznia 2016

Pokoje na parterze (przyziemiu) pełne wilgoci, po prostu śmierdzą. Wszystkie ubrania po nocy spędzonej w takim pokoju nadają się do prania. Obsługa hotelu nie widzi problemów w tymże. Dopiero po interwencji biura podróży został nam przydzielony pokój na piętrze gdzie było już OK. Same pokoje duże i codziennie sprzątane, czyste. Posiłki smaczne, zróżnicowane. Bar OK, duży wybór alkoholi, jednak drinki składające się z czegoś innego niż alkohol + sok dodatkowo płatne. Bardzo daleko (20-30min piechotą) od miasta i plaży, w pełnym słońcu pokonanie takiej odległości to mordęga. Jeżdżą busy co godzinę-dwie z hotelu ale czasem ciężko jest się wstrzelić. Same tsilivi również bez większych atrakcji. Na przeciwko hotelu przystanek autobusowy skąd za 1,5 euro można dostać się do stolicy wyspy. Ogólnie nie polecam, słabe pokoje na parterze, słaba obsługa, spora odległość od tsilivi gdzie tak naprawdę nie ma nic do roboty. Jedyną rozrywką dla nas wieczorami był all-inclusive przy barze wieczorami.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje z wyjątkiem parteru (śmierdzą wilgocią)
Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, Karol D
Zrecenzowano: 1 lipca 2014

Kilka dni temu wróciliśmy z Filoxenii, lokalizacja w oddali od plaży i hałaśliwych miasteczek to zaleta tego hotelu, mimo położenia przy drodze; bardzo wygodne pokoje (my trafiliśmy na "słonecznik"), nowoczesne wyposażenie, czystość na 5, dwa baseny, rewelacyjna kuchnia i przemiła obsługa, zdecydowanie polecamy

Wskazówka dotycząca pokoi: Piętro 2 głównego budynku przy restauracji jest super
Termin pobytu: czerwiec 2014
2  Dziękujemy, MarekC37
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katerina-dianahotels, Manager, Filoxenia HotelOdpowiedź udzielona 10 lipca 2014

Witaj Marek,

Dziękuję bardzo za recenzję o hotelu Filoxenia. Chcielibyśmy podziękować za danie nam swoją pozytywną opinię i po nagrodę do naszego hotelu i ludzi. Będziemy bardzo zadowoleni, jeśli widzimy cię na Filoxenia. Mają wspaniały zimę do domu. pozdrawiam

Zrecenzowano: 15 września 2013

Pobyt w tym hotelu musiumy uznać za jaknajbardziej udany. Po pierwsze duży i czysty pokój z balkonem z widokiem na góry, bradzo miła obsługa - zawsze uśmiechnięta i uczynna. Sympatyczni animatorzy którzy umilali czas spędzany przy basenie różnymi rozrywkami. Dodatkowo bardzo podobało nam się to, że byliśmy jedynymi polakami w hotelu - na prawdę odczuliśmy to, że byliśmy na wakacjach za granicą :), Ale najważniejsze jest to, że jedzenie w tym hotelu w wersji all inclusive było po prostu doskonałe!!!! Śniadania typowo angielskie ale mojemu mężowi bardzo smakowały jajka sadzone z bekonem, fasolka i tosty, mi natomiast rogaliki francuskie z dżemem i musli ze świeżymi i suszonymi owocami. Na obiad podwieczorek i kolację codziennie były inne dania, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, ale wszystko było tak pyszne, że zawsze próbowaliśmy chociaż odrobinę każdego. Jednego dnia był grecki wieczór z typowo greckimi (PYSZNYMI) potrawami oraz greckim zespołem i tancerzami. Duży plus za bardzo dobre piwo i drinki w po ktrórych mogło się zakręcić w głowie ;) hotel znajduje się jakieś 1,5 - 2 km od plaży ale kilka razy dziennie bus zawoził i przywoził klientów hotelu. My nigdy z niego nie kożystaliśmy ponieważ wolimy piesze wycieczki :) Dziękujemy za wspaniały pobyt!!!

Termin pobytu: wrzesień 2013
Dziękujemy, justina_001