Fajny hotel, z miłą obsługą, która mówi trochę po polsku i po angielsku. Lokalizacja tez fajna, b,blisko morza, sklepów jak supermarket, pamiątkami czy restauracje. Jedzenie w hotelu dobre lecz mało urozmaiceń. Przy opcji all inclusiv kawa, herbata, napoje ciągle dostępne, Yiannis bardzo chętnie proponował drinki.
Trafiliśmy na starszy budynek, w którym minus był taki, że brodzik pod prysznicem to był mega duży (ironicznie mówiąc) ok 0,5x0,5m i dodatkowo uchwyt słuchawki był stanowczo za nisko, więc przy myciu głowy trzeba było go trzymać ręką nad głową. Pół łazienki było zalane wodą po kąpieli i ręcznik tego nie dał rady.
W pokoju lodówka trochę zaszroniona ale fajnie chłodziła, sejf i czajnik też był.
Przyjechaliśmy wcześnie rano, na szczęście obsługa była mega miła i dostaliśmy śniadanie, na pokoje czekaliśmy trochę ale i tak wcześniej niż się spodziewałam ok 12.30 pomimo, że dobra hotelowa zaczyna się o godzinie 15.00
Ogólnie wakacje były bardzo udane, hotel też polecam gorąco.

Dziękujemy, Mala_Anessa
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Pokoje czyste, zadbane, codzienne sprzątanie oraz wymiana ręczników. Obsługa miła i uśmiechnięta. Na minus monotonne jedzenie, powtarzające się potrawy - słabo doprawione. Drinki z all inclusive są również kiepskiej jakości, piwo b.dobre - podawane w zmrożonych kuflach. Woda w basenie bardzo ciepła.

Dziękujemy, KamilOkunski
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Każdy ma inne wymagania i szuka czegoś innego, ale dla nas hotel po prostu cudowny. Przewyższył nasze skromne oczekiwania. Urzekła nas atmosfera, klimat. Hotel to porośnięty roślinami, kwiatami i krzakami ogród. Codziennie budziły nas glośne śpiewy ptaków. Było niesamowicie spokojnie, po prostu błogi relaks. Hotel idealny dla par i osób starszych, którzy chcą się zrelaksować bez zbędnego hałasu, krzyków dzieci, czy hucznych imprez. Idealny dla osób, które przyjechaly odpocząć. Jedzenie pyszne, codziennie coś innego :). I w większości totalnie greckie - co wyróżnia hotel spośród innych (w większości hoteli jedzenie typowo angielskie, a tu sprobowalismy słynnej moussaki, pastitsio, baklava, dolmadakia itp) Ale były też dania wloskie jak pizza czy spaghetti, były frytki. No ogólnie pyszności :) i serce hotelu - manager i jednocześnie barman - Yiannis, cudowny człowiek. Wesoly, we wszystkim pomoze, doradzi. Wszystko co chcecie - załatwi. I robi świetne drinki :D W hotelu jest jeden basen, przy którym można się zrelaksować na lezakach. Poza tym cicho, błogo, magicznie. Jedyne, co bym troszkę zmieniła to opcja all inclusive w hotelu, jesli jedziecie z biurem - a konkretnie aby jedzenie było dostępne cały czas, a nie tylko 3x dziennie przez dwie godziny. Zwiekszylabym też opcje alkoholi all bo za darmo jest tylko piwo, ouzo i wino z nalewaka oraz wódka ze sprite (kolorowe drinki płatne, piwo butelkowane płatne) No i brak deserów w ciągu całego dnia (poza godzinami posiłków) :) Ale nam ogólnie jakoś to mocno nie przeszkadzalo. Klimat i ludzie to wszystko rekompensują i strasznie tęsknimy za tym miejscem. Chcemy tam wrócić :)

Dziękujemy, H4LINK4
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Niewielki hotel ze smacznym jedzeniem, czystymi pokojami i przesympatycznym managerem Yannisem. Przed zarezerwowaniem tego hotelu mieliśmy wiele wątpliwości, a wszystko to przez negatywne opinie, które znaleźliśmy w internecie (brudno; niesmaczne i cuchnące jedzenie, brzydkie pokoje, itp.). Na szczęście zaufaliśmy własnej intuicji i mile spędziliśmy 2 tygodnie w tym hotelu. Polecamy wszystkim, którzy mają świadomość tego, jaki jest standard hoteli w Grecji i nie porównują ich np. do hoteli w Turcji. Jeśli będzie okazja, to chętnie tam wrócimy.
Yannis - pozdrowienia z Polski!

A small hotel with tasty food, clean rooms and nice manager Yannis. Before booking this hotel we had a lot of doubts, and all this through the negative reviews that we found in the internet (dirty; unpalatable and fetid food, ugly rooms, etc.). Fortunately, we trusted our own intuition and we spent a nice 2 weeks in this hotel. We recommend to all who are aware of the standard of hotels in Greece and do not compare them, for example, to hotels in Turkey. If there is an opportunity, we will be happy to return there.
Yannis - greetings from Poland!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, asik87
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Na początek pozdrawiam Yanisa i Barbare. Na wejściu powita was Yanis słowami.Cześć, jak się masz. Miłe to i sympatyczne.Hotel...rodzinna atmosfera jakbyś pojechał do dalszej rodziny, dla par. Kameralnie położony. Cisza i spokój.Do plaży ok.5min.spacerkiem. Można bez problemu chodzić w stroju kąpielowym. Do miasta ok.10-12min. Basen (90-135cm gł.) czysty,ciepła woda. Co wazne, można korzystać cały czas. Nie jak w innych hotelach np.do 20. Leżaki, o które nikt się nie zabija...po prostu są. Idziesz i korzystasz. Pokoje:jak to w Greckich hotelach z trzema gwiazdkami. Skromne ale czyste. Sprzątane codziennie. Reczniki i pościel również dzień w dzień wymieniane. łazienka bardzo mała. Natrysk z kotarą, woda się trochę leje przy nie umiejętnym korzystaniu. Telewizja:dwa programy polskie, ale po co komu tam telewizja...deszcz nie pada, żeby siedzieć w pokoju.. Minus i to wielki , że klima jest płatna 6euro/dobe, ale warto to wykupić, bo się po prostu nie wyśpicie. Jedzenie/posiłki: czytałem przed wyjazdem, że tu jest bardzo xle. Ale rozczarowanie. Jedzenia jest duuuużo, smaczne i róznorodne. Są owoce. Śniadania jak wiadomo kontynentalne, czytaj angielskie, więc co dzień praktycznie to samo. Ja my byliśmy było org.porcjowane masło. Czytałem, że kiedyś była porcjowana margaryna. Pieczywo zdecydowanie lepsze niż hotelach na innych wyspach. Kawa,napoje z automatu. Nie piłem. Oceniana jako z niższej pułki. Opcja ALL, bo tylko taka tam jest rozpoczyna się od10kończy o 23...non stop. Wielki plus. W barze jest wybór 4 alkoholi, które są zdrowo lane. Jak się uśmiechniesz i poprosisz o wersję hard to doleją wiecej. Co ważne jest org Metaxxa!!! Nie jakiś zamiennik. Wódka to wódka, ale trzeba wiedzieć, że tam wódka ma tylko 37,5%. GIN to GIN org. Do tego ichnina Cola, org Sprite, woda,etc. OBCY za drinki z karty płacą 5eu, natomiast ci na ALL tylko 3eu. Drinki są extra. A teraz napiszę o duszy tego miejsca, mianowicie manager/barman/zarządca Yanis. Jak wspomniałem dusza człowiek. Dzięki niemu tak naprawdę atmosfera tam jest jaka jest. Bardzo,bardzo pomocny we wszystkim. Z żoną Barbarą tworzą świetny duet,hahaha. Super ludzie. Yanis pomógł np. przy wynajęciu quada na kilka godzin, bo mieliśmy taki kaprys na 3-4godziny, gdzie wszędzie chciano opłatę za cały dzień. Warto również u Yanisa wypożyczyć auto. Cena w zależności od dni wynajmu i co bardzo ważne...w FULL opcji ubezpieczenia. Nie dajcie się nabrać na ciut tańsze oferty w mieście, bo się ciężko zdziwicie. Za 4dni auto 35Eu/dobe. Auto pod hotelem. W mieście stargowałem do 32/dobe., ale inni byli pazerni wynajęli w mieście za 33eu i ktoś/coś przerysowało auto jakby kluczem. Przy zwrocie musieli zapłacić 250eu. za szkodę, której insurance nie obejmował. To tak dla przestrogi piszę. Jesli idziecie na śniadanie to sugeruję zaraz po 8 lub ok9, ze wzgledu, że słońce bardzo mocno operuje i we wczesnej godzinie lepiej zając stolik w głębi "jadalni". Nie ma czegoś takiego jak bitwa o talerze, czy stoliki. Nie ma tłoku. Wycieczki lepiej robić sobie samemu, samochodem, quadem, skuterem. Mega taniej!!! Do stolicyZakyntos jest zaledwie 6km, ok. 10 min.jazdy autem. Drogi, jak to w Grecji bardzo wąskie, należy uważać. Zakyntos po zmroku, to super ciekawe doświadczenie. Polecam to zobaczyć. Nie wspominam o plażach,cudnych, zatoce wraku, etc, ale to jest w każdym przewodniku. Warto samemu pojezdxić po mniej reklamowanych plazach. Z reszta nie ma tłoku nigdzie. Zapytajcie Yanisa gdzie jechać, co zobaczyć. Yanis na pewno dobrze doradzi i pokarze, tak jak nam. Raz jeszcze dziękuję Tobie Yanis za pomoc i super atmosferę, a tę Wyborową wypij za nasz zdrowie, yamas,na zdrowie,heheh

Wskazówka dotycząca pokoi: I tak was zakwaterują wg.rozpiski. Pokoje na piętrze są zawsze ciekawsze.
Dziękujemy, remek3143