Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Urlop w tym uroczym miejscu spędzałam z mężem i 13-letnim synem w sierpniu 2019r. Hotel urzekł nas przede wszystkim swoją "kameralnością". Niewielka liczba pokoi, ok. 80. Przyhotelowe baseny, przy których można było spokojnie po odpoczywać, a aquapark kilka kroków poza miejscem mieszkalnym więc super rozwiązanie. Obsługa hotelowa, w recepcji, barmani i kelnerzy bez zarzutu! Jedzenie -wszystko czego potrzebujesz i o wiele więcej:-) W pobliżu hotelu, w miasteczku urocze regionalne sklepiki i restauracje oraz polskojęzyczne biura podróży, więc spokojnie można sobie wykupić wycieczkę będącą dodatkową atrakcją podczas urlopu. Można wynająć również quady czy samochody i samemu pojeździć po wyspie, np. do wytwórni najlepszej oliwy na wyspie, polecam oliwę czosnkową :-) Myślę, że jeszcze wrócimy w to miejsce. Polecam w 100%

Dziękujemy, AgArKa
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Polecam miejsce, najlepsze moje greckie wakacje. Hotel nowoczesny, butikowy, byłam wraz z mężem i synkiem- czteroletnim. Jedzenie, czystość, obsługa, wyposażenie w hotelu 10/10. Obsługa w aqua parku świetnie wypełniała swoje obowiązki, bardzo pilnowali bezpieczeństwa wszystkich gości. Minusem dla mnie ogromnym były drzwi przesuwne w pokoju, przepuszczały światło - były wykonane z tkaniny, w przypadku posiadania dziecka, które idzie spać wcześniej niż rodzice to bardzo uciążliwe. nie podobało mi się także zużycie plastiku, wszędzie plastikowe słomki i kubki jednorazowe do napoju na take away. To tylko 2 minusy, na które chce zwrócić uwagę. Bardzo piękna droga na plażę , z dzieckiem szliśmy 7 min, super oznaczona drogowskazami. Wycieczkę fakultatywną motorówką na żółwie wykupiłam w biurze magic tours , świetna wyprawa! Polecam wszystkim, bardzo niska cena bo 25 euro, dziecko bezpłatnie, rezerwacji dokonałam przez Internet bo to polskie biuro. Polecam wszystkim rodzinom z dziećmi, zabawy co niemiara.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, RitaMaciurzynskanowa
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Hotel godny polecenia dla rodzin z dziećmi, w którym spędziliśmy dzięki wspaniałej obsłudze niezapomniane wakacje ! A biorąc pod uwagę infrastrukturę hoteli na wyspie Zakintos to jest to według mnie w lipcu 2019 najlepszy hotel dla rodzin z dziećmi.
Hotel ma oficjalnie 5 gwiazdek ale pomimo tego że to nowoczesny spory hotel to
raczej dałbym mocne 4 gwiazdki.
Dlaczego ? Otóż pokoje są bardzo małe, przy dwójce dorosłych z dziećmi nie ma gdzie postawić w pokoju walizek. Zamiast stolików nocnych przy łóżkach są stołki ... a w łazience nie ma gniazdka elektrycznego !!! A więc panie i panowie chcący suszyć włosy nauczą się robić to w innym miejscu niż łazienka, tak samo panowie mający elektryczne (na kablu) maszynki do golenia, poznają co to golenie się w przedpokoju. Niezbyt ciekawe rozwiązanie z czymś takim nie spotkaliśmy się nawet w hotelach 3 gwiazdkowych. Ogólnie kontaktów w pokoju jest bardzo mało.
Słodkie napoje gazowane są jakiś nieznanych firm, automat do kawy robi bardzo słabą kawę, animacje dla dzieci i dorosłych za dnia i wieczorem prawie nie istnieją.
A POZYTYWY: hotel nowoczesny, sprzątany codziennie, przemiła obsługa w recepcji, restauracji, basenach, barach itd. dobre posiłki, duży wybór jedzenia i picia. Na każdym kroku uśmiechnięci pracownicy, super atmosfera Grecy to fantastyczni, weseli, wspaniali, gościnni ludzie. Jest kilka restauracji, wiele małych basenów, oraz duży bezpłatny aquapark.
Leżaki na terenie aquaparku za darmo. Do plaży ogólnodostępna, płatne leżaki (słaba, nie polecamy) dojście poprzez górki w upale nie za bardzo będzie się chciało chodzić taki kawał drogi.
Hotel położony blisko głównej ulicy, niedaleko wypożyczalnie samochodów, sklepiki itd.
Podsumowując: hotel na pewno nie ma realnie 5 gwiazdek ale pyszne posiłki, czystość, aqua park a przede wszystkim wspaniali ludzie spowodowali że były to dla nas niezapomniane wakacje bardzo dziękujemy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje położone przy drodze, są "głośniejsze" w nocy
Dziękujemy, Erander
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Wszystko OK. Czysto i przyjemnie. Pokoje codziennie sprzątane, Pani przynosi min 2 butelki wody. Jedzenie w wersji All Inclusive dobre, choć szału nie ma. Ale każdy znajdzie coś dla siebie - monotonii nie ma. Baseniki między budynkami to strzał w dziesiątkę ( gdyby jeszcze rodzice pilnowali swoje pociechy to 10/10). Połączenie z sąsiadującym Aqua Parkiem i wstęp do niego w ramach hotelu, kolejny plus. Obsługa hotelowa i kelnerzy - przemili ludzie. Polecam wycieczkę na sąsiednią Kefalonie z przewodniczką Bożenką - dla mnie bomba.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jak jest mozliwość wybierajcie pokoje na pięterku, te niżej mają wyjście bezpośrednio na baseniki. Choć to nie musi być przeszkoda.
Dziękujemy, KonradD438
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Witam. Byłem tydzień w hotelu Aqua Bay. 5* za dużo jak na ten obiekt.
Plusy to:
Obsługa,czystość,Aqua park oraz bliskość do miasta i plaży.
MINUSY TO MONOTONNE jedzenie i ciągle remonty. Hotel zużyty więc ciągle ktoś coś naprawia.
Najważniejsza rzecz,jadąc z tui koniecznie trzeba jechać na wycieczki z Bozena. Super przewodniczka znająca wyspę jak mało kto. Pozdrawiamy cie kochana od małżeństwa i dziewczynki z pluszowa syrenka. Ogólnie za te jako wyspabbardziej włoska. Nie ma białych domków i niebieskich klocków ale to co wokół wyspy....jak na folderze

3  Dziękujemy, Łukasz T