“Pita! ”

Micri Acropoli Restaurant & Bar
Nr 22 wśród 112 Restauracje (Tsilivi)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

I wszystko w tytule!! Super obsługa!! Niezła musaka, dobre wino w punkt schłodzone. Wołowina po zakyntyjsku poprawna. Prawdziwa grecka knajpa, pozdrawiam!!

Dziękujemy, 445jakubz

Zrecenzowano 15 lipca 2019

Najlepsza restauracja z najsmaczniejszym jedzeniem i bardzo pozytywnie nastawioną obsługą.Dwuletnie dziecko które na Zakynthos jadło w hotelu tylko frytki w tej restauracji zjadła całego tuńczyka ze smakiem :) Najmilej spędzony wieczór jaki będę pamiętał z całego pobytu na wyspie Zakynthos, dziękuje bardzo i pozdrawiam.

Dziękujemy, michaeljakubovsky
Zrecenzowano 29 października 2018

Odwiedziliśmy to miejsce, ponieważ szukaliśmy wieczoru greckiego, a restauracja znajdowała się obok hotelu (Azure). Wieczór świetny, tancerze angażują wszystkich gości (tańce, tłuczenie talerzy). Jedzenie super, do takiego wieczoru polecam grecki talerz dla dwojga. Zarezerwujcie miejsce, no lokal był pełny.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, borysolsztyn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ArdianShameti, Manager, Micri Acropoli Restaurant & BarOdpowiedź udzielona 4 marca 2019

Drodzy Goście,

Dziękujemy za posiłek z nami. Cieszymy się, że podobało Ci się greckie nocne doświadczenie i mamy nadzieję, że kiedyś znów będziemy mogli cię przywitać.

Wszystkiego najlepszego

MicriAcropoli

Zrecenzowano 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Micri Akropoli 2 razy chcąc zjeść coś innego niż monotonne dania w hotelu . Za każdym razem jedzenie było smacznie i świeże . Miła obsługa , dobre wino, polecam szczerze .

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 84magdalenaj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ArdianShameti, Owner, Micri Acropoli Restaurant & BarOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2017

Dziękuję za podzielenie się tą opinią z Twoimi bardzo pozytywnymi komentarzami. Cieszymy się, że cieszyliście nas odwiedzając i miejmy nadzieję, że możesz wrócić i zobaczyć nas ponownie, jeśli wrócisz do Zante

Najlepsze życzenia od wszystkich w MicriAcropoli

Zrecenzowano 6 października 2016 z urządzeń przenośnych

Polecamy ta restauracje podczas pobytu w tsilivi. Świetne jedzenie, miła obsługa. Warto odwiedzić ta restauracje.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Marek M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ArdianShameti, Owner, Micri Acropoli Restaurant & BarOdpowiedź udzielona 8 października 2016

Drodzy Goście,

Dziękuję za przegląd i ocena. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że cieszył odwiedzenie nas i mamy nadzieję, będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie w przyszłości.

Z pozdrowieniami od MicriAcropoli Zespołu

Micri Acropoli Restaurant & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Micri Acropoli Restaurant & Bar? Podziel się wrażeniami!