“Smaki Grecji”
Premier Restaurant — recenzja

Premier Restaurant
Nr 5 wśród 112 Restauracje (Tsilivi)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Wspaniała restauracja, w której goście czują się wyjątkowo! Obsługa przemiła! Jedzenie wyśmienite! Każda potrawa, złożona nawet z kilku składników jest pełna smaku. Wrocilismy po dwóch dniach do restauracji, bo nie mogliśmy się oprzeć! Jakaż byłaby to strata, gdybyśmy tam nie trafili... potrawy i atmosferę zapamiętam do końca życia.... polecamy

1  Dziękujemy, Marcelinazwroclawia

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niezwykle gościnne przyjęcie, obsługa bardzo miła, dostępna na każde skinienie. Jedzenie świeże smacznie przyrządzone polecam

Dziękujemy, LucynkaKielce
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Jedzenie przepyszne! Obsługa rewelacyjna, bardzo uprzejmi panowie. Dania duże, smaczne, duży wybór. Byliśmy parę razy w ciągu naszych wakacji i jesteśmy bardzo zadowoleni, polecamy z całego serca!! Przy restauracji również sklep z pamiątkami, warto wejść na zakupy przez kolacją! Polecamy! ️

Dziękujemy, Żanetka S
Zrecenzowano 4 listopada 2018

Byliśmy z żoną na obiedzie. Doskonałe jedzenie, przystępne ceny. Obsługa miła i sprawna. A ser saganaki to niebo w gębie.Warto odwiedzić, wręcz należałoby.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Daniel S
Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam to miejsce nie raz ze znajomymi i trzeba przyznac jedno, za każdym razem jedzenie było wyśmienite. Menu urozmaicone tak że każdy może znaleźć coś dla siebie. Próbowaliśmy wielu pozycji i każda z nich była naprawdę pyszna. Potrawy ładnie podane. Obsługa sympatyczna i zainteresowana. Gorąco polecam to miejsce.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kamila K

Premier Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Premier Restaurant? Podziel się wrażeniami!