“Mniam”
Sweet Revenge — recenzja

Sweet Revenge
Nr 26 wśród 104 Restauracje (Tsilivi)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Romantyczny, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Miłe miejsce, super obsługa troszcząca się o klienta (trochę niewygodne krzesła dla osób w krótkich spodenkach) dostałam poduszkę
Jedzenie proste i pyszne, ceny umiarkowane jak na strefę euro.
Ja polecam

Dziękujemy, Joanna R

Zrecenzowano 19 maja 2018

POLECAM! DUŻY WYBÓR, SZYBKO I KREATYWNIE PODANE. Knajpa prowadzona z pokolenia na pokolenie, można się smakować potrawami

Dziękujemy, Marcelina S
Zrecenzowano 11 października 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja w centrum, nie wzbudza zaufania... natomiast jedzenie przerasta wszystkie pseudo greckie tawerny, porcje ogromne, atmosfera świetna, podawane Dania mega smaczne, dzięki!!!!

Dziękujemy, jannowygast
Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Super Food....really recommended specially local Greek dishes.. mussaca etc... świetna knajpka wyglądająca trochę na dla snobów ale to mylne wrażenie .... polecam miła obsługa świetne jedzenie ‍

Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 21 września 2016 z urządzeń przenośnych

Knajpke poleciła nam greczynka pracująca w markecie, więc z przyjemnością się tam wybraliśmy (pochlebnie wypowiadala się też o tsilivino, jednak tej nie wyprobowalismy). Wystrój bardzo przyjemny, obsługa przemiła i pomocna, a jedzenie dokładnie takie jak powinno być - świeżo przygotowane, duże porcje i pachnie Grecją :-) warto słuchać opinii kelnerów, zamawiając deser usłyszeliśmy, który on poleca i którego nie(ten, na który my się lasilismy), ale ze byliśmy uparci, to zamówiliśmy oba i zdecydowanie zdecydowanie miał rację! Polecony - super, nasz wybór - nie do zjedzenia, słodki tak, że cukrzyca po jednej łyżeczce murowana, a smak? Po prostu słodki, nic innego nie czuliśmy. Ale ogólnie knajpa godna polecenia!

Dziękujemy, Małgorzata P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Margaret S, Owner, Sweet RevengeOdpowiedź udzielona 22 września 2016

Hello Dear Guest

Thank you for dinning at Sweet Revenge & sharing your experience with us.

Kind Regards
Maggie & Team

Sweet Revenge — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sweet Revenge? Podziel się wrażeniami!