Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Wielkie rozczarowanie. Ktoś kto przywykł do jakiegoś poziomu wypoczynkui zobaczy o! 4+* to będzie bardzo zawiedziony. To nie żadne cztery gwiazdki, a czekanie na pięć gwiazdek to czysta kpina. Pokoje nowe wszędzie wychodzą niedoróbki; wanna i prysznic - ale po co?? nikt tej wanny nie myje, nie ma żadnej zasłony, trudno powiedzieć co kto miał na mysli projektując taki pokój? sprzątanie co parę dni, polegające na wymianie ręczników i przetarciu miotłą podłogi, pościeleniu..Obsługa stara się ale nie mają pojecia jak to jest w 4-5 *. Jedzenie nieświeże, stały repertuar, fastfoodowe, mało greckiego, jakieś wyroby powykładane z puszek itp. no po prostu niesmaczne. Po 2 dniach korzystaliśmy z jedzenia na mieście i sklepów z napojami...Napoje w barze- wszystko podróbki napojów typu biedronkowego, sorry ale nie jadę do hotelu 4+* pić słodzonej wody w najgorszym gatunku. Alkohole lepiej nie próbować, jedyna pitna rzecz to piwo. Nie mają wody gazowanej "nie ma" i już. Kawa koszmar biedronkowa ze starego ekspresu, brak ciepłego mleka, na prośbę nawet nie podgrzali "nie mogą"'. ....bez komentarza. Basen betonowy, mieliśmy pokój przy basenie i ani razu nikt basenu nie sprzatał. Goście większość Polacy, troszkę Czechów lub Słowaków. Uczciwie byłoby napisać hotel 2-3*, wtedy byłoby to adekwatne do stanu rzeczywistego.

Dziękujemy, LucynkaKielce
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Hotel bardzo czysty, zadbany. Codziennie sprzatane pokoje i wymieniane reczniki. Jedzenie przepyszne, bardzo urozmaicone. Przekaski dla dzieci miedzy posilkami. Leżaki do dyspozycji gości. Obsluga mila, zawsze służąca pomoca. Pobyt uważamy za bardzo udany. Do plaży z 300 metrów. Plaża duża, piaszczysta. Dużo lezakow. Woda cudowna. Krajobraz przepiękny. Same plusy - zero minusów.

Dziękujemy, Podroznik5678
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Nie wiem jakim cudem ten hotel klasyfikowany jest jako czterogwiazdkowy i co wspólnego ma z resortem. Usytuowany nieznacznie na uboczu głównej drogi, przy której nie ma żadnej tablicy informującej o jego istnieniu. Sam hotel również nie posiada szyldu i jedynie mało widoczny napis na szklanych drzwiach recepcji informuje nas do jakiego przybytku przyjechaliśmy. Sam hotel to jedna betonowa pustynia pozbawiona zieleni, bez jednego źdźbła trawy i jedynie przed recepcją rosną 3 drzewka. W recepcji za kontuarem pani sprawiająca wrażenie jakby pracowała za karę. Na dzień dobry musieliśmy uiścić po ok.1,5€ od osoby za noc opłaty umówmy się klimatycznej o czym biuro nas nie poinformowało.Sam hotel zbudowany jest z dwóch skrzydeł o prawie lustrzanym odbiciu, które dzieli stołówka i bar ze stolikami, który w czasie posiłków jest również wykorzystywany jako jadalnia. No i teraz mamy sytuację kiedy to w czasie obiadu przez środek stołówki maszerują wczasowicze z kółkami, materacami i innymi akcesoriami plażowymi. Usytuowanie baru to jedna wielka porażka. Zarówno z jednej jak i z drugiej jego strony znajdują się pokoje, pod których oknami stoją stoliki, przy których do późnych godzin nocnych biesiadują co niektórzy goście. Niestety nie wszyscy przyjeżdżają na ochlaj a na wyrozumiałość tych co to siedzą i piją do upadłego bo "się należy" nie ma co liczyć. Proponuję zamknąć bar przy jadalni a otworzyć ten w lobby przy recepcji, może wtedy byłoby trochę ciszej. Co do hotelu, każde skrzydło ma swój basen a przy nim leżaki, których raczej nie brakuje. Pokoje nowe, ładne ale ich wykończenie bardzo kiepskie. Szerokie łóżko, 2 umywalki, duża narożna wanna, osobno natrysk i osobno toaleta. Przydałyby się kinkiety nad łóżkiem. Codzienne sprzątanie polegające na wymianie ręczników, pozamiataniu i starciu na wilgotno podłogi. Niesmacznie odebrałem natarczywe domaganie się napiwku przez jedną z pracownic (wyciągnięta jedna ręka z pocierającymi się palcami a druga pokazująca wnętrze pokoju), zwłaszcza, że każdego dnia takowy zostawiałem. Do posiłków stoliki nakrywane papierowymi, jednorazowymi podkładkami. Myślałem, że chociaż do kolacji będą obrusy ale gdzie tam, cały czas to samo jak w barze szybkiej obsługi. Jedzenie taki sobie a wręcz monotonne. Śniadania jak robione przez kalkę, bardzo mały wybór wędlin. Pozostałe posiłki również nie zachwycają i tak na okrągło makaron, spaghetti, spalony na węgiel gyros i grillowany kurczak lub ryba.Widać oszczędność na każdym kroku. Zupy to tylko ciepła, zabarwiona woda bez smaku bez żadnych dodatków. Ktoś powiedział, że to popłuczyny ze zmywarki.Obsługa stara się jak może ale mała ilość personelu nie zawsze jest w stanie podołać nawałowi pracy. O ile w porze śniadaniowej i obiadowej nie ma problemu to podczas kolacji armagedon. Brak miejsc, brak talerzy, brak sztućców, trzeba czekać. W barze na zmiany pracują Mariana i Angelo, młodzi bardzo sympatyczni ludzie, z którymi można porozumieć się również po polsku. Do plaży można dojść trzema drogami. Wyjść z hotelu do drogi głównej, w prawo i pierwszą w lewo. Dojdziemy do plaży i skręcamy w prawo w kierunku baru Mojito, który obsługuje hotel Selyria. Druga droga to po dojściu do drogi głównej idziemy prosto aż do baru Venus, przechodzimy przez jego teren do plaży, skręcamy w prawo i idziemy brzegiem morza aż do końca do baru Mojito. Jest to droga dłuższa ale na pewno przyjemniejsza. Droga trzecia to droga najdłuższa. Na drodze głównej skręcamy w lewo idziemy aż do promenady, skręcamy w prawo, dochodzimy do plaży, skręcamy w prawo i do końca do baru Mojito. Na plaży leżaki i parasole bezpłatne. Plaża piaszczysta z długim, łagodnym wejściem do morza. Bar otwierają i napoje serwują od godziny 10-tej, przekąski od 11-tej a zamykają o 17-tej. Personel zarozumiały a chwilami wręcz arogancki. Zwłaszcza barman Chris, który daje do zrozumienia, że oprócz greckiego i angielskiego nie rozumie ani słowa a przecież obsługuje zdecydowaną większość Polaków i Czechów. Przekąski cały czas te same ale zjadliwe.Frytki bardziej ugotowane niż usmażone ale za to z ziołami. Toalety przy barze w stanie używalności ale bez żadnych zamknięć od wewnątrz. Teraz coś o opcji all inclusive. O godz.16;30 w barze Mojito nie ma już i nie będzie piwa, po przyjściu do hotelu okazuje się, że skończył się sprite i cola, kończy się lemoniada.W dni deszczowe, kiedy zdecydowana większość gości nie opuszczała hotelu brak przekąsek między posiłkami. Trzykrotnie robiłem podchody, za każdym razem bezskutecznie. Reasumując, nikomu nie polecę tego hotelu a już na pewno nie za tę cenę, bo to są kpiny w żywe oczy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybierać pokoje jak najdalej od baru i stołówki
Dziękujemy, jekr920
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Hotel dobry , czysty , pokoje sprzątane codziennie , jedzenie dobre , każdy znajdzie coś dla siebie . Do morza spacerkiem około 5 minut , do miasta tez blisko , około 10 min . Plaża hotelowa piaszczysta , z łagodnym zejściem do morza - dla dzieci super ! Woda czysta , krystaliczna :) Wyspa piękna , Grecji klimat robi swoje :))

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Olenia C
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny, prawie nowy. Pokoje bardzo nowoczesne, wielkie przesuwne drzwi tarasowe prowadzące na balkon. Szklana balustrada, szklane ściany od wc i prysznica. Bardzo sprawnie działająca klimatyzacja.

Przemiła obsługa zarówno w recepcji, jak i barze (otwartym od 11-23)! Pani i Pan za barem bardzo uśmiechnięci i pogodni mimo wiecznej kolejki..

Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone.
Nie rozumiem opinii, które mówiły, ze podaja ciagle to samo.. wiadomo, ze baza była podobna, ale wybór był ogromny i codziennie coś pysznego. Często byl gyros, klopsiki, szaszłyki, raz nawet był królik oraz ogromne krewetki! Do tego zawsze mnóstwo surówek/sałatek, sosów, a na śniadanie szynki, sery, naleśniki, dżemy, nutella, płatki śniadaniowe, jaja, parówki, kiełbaski itp. Do tego cały czas dostępne herbata, kawa z ekspresu i wszelkie soki i napoje. Między posiłkami przekąski, kanapki i lody dostępne przez cały dzień.

Dodatkowo bar na plaży, z którym współpracuje hotel.. gdzie również byl dostępny bar od samego rana do 17! Piwo? Wino? Drinki? Soki? Mrożona kawa? Wszystko było na zawołanie! Dodatkowo cale mnóstwo przekąsek.. frytki, kebaby, hot dogi, kanapki.. nie było czasu zgłodnieć!

Byly jedynie dwa małe minusy:
1. Lekko zagrzybiale ściany w okolicy prysznica, które wynikają ze zlej konstrukcji prysznica, słabo odbierającego odpływu oraz styku z panelami, które wiadomo ze pęcznieją od wody..
2. Brak jakichkolwiek animacji, zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nie bylo dosłownie nic. No poza „greckim wieczorem” raz w tygodniu. Nie było to dla nas kłopotem bo z dzieckiem byliśmy albo na plaży albo w basenie, ale na mieście (oddalonym o 5min od hotelu). Ale jeżeli ktoś się nastawia, ze zostawi dziecko animatorom, to się myli ;)

Podsumowując: wymarzone wakacje! Polecam wszystkim. Może nie jest to hilton, ale chyba nikt nie oczekuje od wyjazdu za.- 2000zl ze beda złote klamki, a służba będzie za nim chodziła i mu usługiwała.

Dla każdej normalnej osoby ocena to 9/10.

Dziękujemy, wakacjowicz00