“Pyszne jedzenie, super atmosfera- polecam🙂”

Avli Taverna Restaurant
Nr 9 wśród 105 Restauracje (Tsilivi)
Zrecenzowano 2 października 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam przemiła rodzinna atmosfera, pyszne jedzenie, rewelacyjny klimat musaka najlepsza jaką jadłam, a sposob podania krewetek zaskakujący kelnerzy- najlepsi zdecydowanie polecam

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Joanna D

Zrecenzowano 22 września 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracje znalezlismy przypadkiem ale bylo warto! Pyszne jedzienie, obsluga tez super ;)) Porcje moglyby byc troszke wieksze ale poza tym wszystko ok! Bylismy pod koniec wrzesnia i w sumie to juz nie jest sezon a mimo wszystko mieli spore wziecie

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Patrycja C
Zrecenzowano 7 września 2017

Bardzo polecamy restauracje. Cudowny, nastrojowy klimat. W tle grecka muzyka. Obsługa wesoła, uśmiechnięta witająca gości jak najlepszych przyjaciół. Jedzenie świeże, smaczne, efektownie podane, do tego wspaniałe domowe wino. Ceny przystępne.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, kary445
Zrecenzowano 3 września 2017

Bardzo polecamy pysznie i cudownym nastroju.
Taverna bardzo klimatyczna z miłą obsługą . Niestety nie było nam dane zjeść krewetek ale za to przystawki i Musaka palce lizać :)
bruschetta, humus, .......hmmmmmmmm

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, tomasz b
Zrecenzowano 16 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Wzięliśmy przystawkę ze szpinakiem, tzatziki, mousakę,dwa rodzaje jagnięciny i kurczaka. Wszystko było przepyszne, kelner był bardzo miły, gadatliwy - mieszkał w Polsce przez 3 miesiące.

Dostaliśmy kocyk dla dziecka, na którym mogła spać w przytulnym ogródku. Najlepsza knajpa po 5 innych na wyspie.
Ceny jak w większości miejsc, mousaka za 8e, bardzo smaczna szpinakowa przystawka za 4e.

Szczerze polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Paweł A

Avli Taverna Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Avli Taverna Restaurant? Podziel się wrażeniami!