“Suepr jedzenie ”
The Olive Tree Taverna — recenzja

The Olive Tree Taverna
Nr 8 wśród 105 Restauracje (Tsilivi)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie mila obsluga czysta restauracja polecam serdecznie fajne miejsce bardzo przytulne pyszne ryby napewno kazdy cos znajdzie dla siebie

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Ewelina K

Zrecenzowano 6 września 2016 z urządzeń przenośnych

Wszystko pyszne i bardzo tluste, ale to w koncu wakacje. Kelnerzy wrecz biegaja, ale obsluga jest sprawna. Porcje sa akurat. Nie za duze nie za male. Kalamary jedne z lepszych jakie jadlem w zyciu. Mojej zonie wyjatkowo smakowal sernik cytynowy.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Km M
Zrecenzowano 25 kwietnia 2016

Miła atmosfera. Właścicel zaprasza do środka oraz szuka dogodnego stolika - co nie jest łatwe bo w restauracji jest zawsze bardzo dużo osób.
Jedzenie smaczne, porcje wielkościowo - średnie.
Ogólnie polecam - lokal z historią, podobno najlepszy na wyspie. Bardzo fajny klimat!

Termin wizyty: czerwiec 2015
1  Dziękujemy, Karol M
Zrecenzowano 26 października 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży wybór dań i bardzo smaczne,zarówno śniadania jak i kolacje,miła obsługa i piękne butikowe wnętrze,stoliki na tarasie z przepięknym widokiem na basen a dalej na zatokę i miasto Korfu.polecam

Termin wizyty: maj 2015
Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano 25 sierpnia 2015

Tytuł mówi wszystko...perfekcyjna, często bardzo odważna jak na tradycyjną tawernę kuchnia...przemiła atmosfera...Lakis I Diana...właściciele tworzący niespotykany nigdzie indziej klimat. Pozostaje mi napisać tylko DZIĘKUJĘ i liczyć, że jeszcze kiedyś odwiedzę to niezwykłe miejsce.

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, Mateusz K

The Olive Tree Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w The Olive Tree Taverna? Podziel się wrażeniami!