Zrecenzowano: 27 lutego 2019

Tak
DOBRE JEDZENIE, duży wybór
fajna lokalizacja,
blisko plaży,
atrakcje, bary . animacje dla dorosłych
Nie
Okropne łazienki jak z PRL,
drinki słabe,
i wszędzie biegające jaszczurki,
słabe oświetlenie pokoi

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, IwonaH5
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Plaza P, Public Relations Manager, Plaza Pallas HotelOdpowiedź udzielona 31 maja 2019

Dear guest,
thank you for your review on trip advisor. We would like to inform you that our hotel this year has renovated the rooms and the reception area and in a few days you will be able to see them on our website. We would like to wish you a nice summer and hope to see you again in the future.

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ładny, obsługa przesympatyczna, jedzenie bardzo dobre(A na tym zależało nam najbardziej), basen czysciutki, oprócz all inclusive mamy też aneks kuchenny w pokoju, położenie idealne-blisko do plaży i w centrum. Obok hotelu nowootwarta dyskoteka, a przy hotelu bar Sambucca z all inclusive. Wszystko super!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Sara N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fay T, Public Relations Manager, Plaza Pallas HotelOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2018

Dear Sara N,

thank you for your kind review.
We are really glad you enjoyedyour stay at Plaza Pallas Hotel and we hope to have you back again.

Fay Traxili

Zrecenzowano: 17 maja 2018

Niewielki hotel w środku miasteczka prowadzony przez dwóch braci. Duże pokoje z balkonami sprzątane codziennie i wymiana ręczników. Restauracja przyhotelowa Olive Garden ładna i czysta. Foteliki dla małych dzieci. Kelnerki roześmiane i pomocne. Sympatyczny anglojęzyczny kucharz. Posiłki szwedzki stół- dużo i smacznie. Wieczorami w barze muzyczne spotkania tematyczne do posłuchania i potańczenia. Urokliwe miejsce. Dużo zieleni. Obiekt ogrodzony. Dobre miejsce dla wypoczynku z małymi dziećmi. Basen 0,9- 2,2 + brodzik 0,4 głębokości. Zwarty obiekt, recepcja, restauracja, bar w zasięgu reki. Bardzo mili właściciele mają również kawałek prywatnej plaży nad morzem, ale z płatnymi leżakami. W sąsiedztwie hotelu kręgielnia, dużo sklepów, bankomatów (euronet), barów, restauracji, wypożyczalni (skutery, kłady, samochody). Około 300 m.powstaje dyskoteka. Bardzo dobre miejsce wypadowe do zwiedzania. Blisko przystanek do busa miejskiego (8 km. do Centrum Zakintos). Samochodem w trzy dni objechaliśmy całą wyspę (30 euro za dzień), a na prawdę jest co oglądać. Wspaniałe widoki.

Termin pobytu: maj 2018
2  Dziękujemy, 290jaceko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fay T, Guest Relations Manager, Plaza Pallas HotelOdpowiedź udzielona 19 maja 2018

Dear Jacek O,

thank you for your review. We are really glad that you have enjoyed your stay at our family run business. We hope to see you again next summer!

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2017

Do tego hotelu wybrałam się z chłopakiem w maju 2017. Spędziliśmy tam tydzień.
O miejscu nie mogę się wyrażać inaczej, niż tylko pozytywnie. :)

Pokoje: Pokoje były bardzo czyste, sprzątane codziennie. Ręczniki również wymieniane codziennie. Po zamknięciu okien hałas z ulicy nie jest tak dokuczliwy.

Położenie: Hotel położony blisko apteki i sklepów, w których możemy się zaopatrzyć we wszystko, czego potrzebujemy na wakacjach. W kwestii hałasu, to hotel jest położony niedaleko plaży i barów, więc nie ma co oczekiwać, iż będzie idealnie cicho, jednak nie jest to też hałas, który uniemożliwiałby sen.

Jedzenie: Jedzenie było przepyszne ! Do dziś szukam niektórych przepisów. Obsługa w restauracji bardzo pomocna i niezwykle sympatyczna. Bez problemu można było nawadniać się pomiędzy posiłkami (co nie we wszystkich hotelach jest takie oczywiste). Dodatkowo wybraliśmy się z chłopakiem na wycieczkę zarówno do miasta Zakynthos (polecam, bo to tylko 40min spacerkiem), jak i na wielogodzinną, pieszą wycieczkę przez wyspę i bez żadnych komplikacji (oczywiście po uprzedzeniu dzień wcześniej) otrzymaliśmy od kuchni pyszne kanapki i wodę na drogę. Jedzenie w restauracji było zróżnicowane, pełne zarówno smacznych dań obiadowych, jak i deserów czy też owoców- brawa dla Szefa Kuchni. A o tak świetnej, dbającej o klienta obsłudze, jak w tej restauracji można czasem tylko pomarzyć.

Jedyna rzecz, do której mogłabym mieć uwagi, to woda w basenie, ponieważ była bardzo zimna. Wynikało to jednak z faktu, iż nie jest podgrzewana, a w maju słoneczko nie grzało jeszcze tak, aby basen był gorący.

Największą zaletą jest niewątpliwie kuchnia.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, franciszekstanislaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fay T, Guest Relations Manager, Plaza Pallas HotelOdpowiedź udzielona 1 września 2017

Dear franciszekstanislaw,

thank you very much for your kind review. It was such a joy that you enjoyed your stay at Plaza Pallas Hotel. We hope to see you soon!

Fay T.

Zrecenzowano: 2 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Krótko i na temat - Hotel Plaza Pallace spełnił moje oczekiwania.
W przeciwieństwie do przedmówców nie oczekiwałem Hiltona czy Ritza, a rodzinnego biznesu w pięknej scenerii i to otrzymałem.

Na miejscu okazało się że nowy Szef Kuchni wyczyniał z Załogą cuda aby dogodzić gościom. ( <3 )
Posiłki zróżnicowane, smaczne i interesujące. Codziennie różne desery i owoce. A przy 40 stopniach nic lepiej nie smakuje niż schłodzony arbuz :-)

Pokoje schludne, duże i wygodne, sprzątane codziennie, również codziennie zmieniane ręczniki, a pościel dwa razy w tygodniu.

Zdarzają się przypadki wilgoci na ścianach, ale nie oszukujemy się - każdy musi dać szansę hotelarzom, zwrócić im uwagę osobiście, a nie obsmarowywać za plecami.

Super miejsce wypadowe na wycieczki, bliskość pięknej plaży i dwa wygodne baseny (jeden dla dzieci, drugi dla dorosłych). Dużo połączeń autobusowych z Zante. Lekarze i apteki na miejscu. Bliskość sklepów typu Carrefour Express.

W kwestii imprez - barmani zamykają dość dźwiękoszczelne drzwi i hałas dochodzący z klubu Sambuca nie jest tak irytujący jak ryki motocykli i skuterów.
(Jeżeli oczekujemy całkowitej ciszy, to po co wybierać hotel w miejscowości wypoczynkowej, w której są liczne bary i tawerny?).

Wracając do scenerii - można zakochać się w kwiatach, krzewach i drzewach. W pagórkach i dolinach.

Spodziewałem się problemów, na miejscu byłem pozytywnie zaskoczony.

Pamiętając że 1PLN to €0,25, nie róbmy z siebie milionerów. Oczekujmy tego, za co płacimy ale z rozsądkiem.

Ja mogę polecić hotel osobom które nie januszują i nie próbują za 3000 PLN oczekiwać tygodnia w Ritzu z All Inc.

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, r_milewski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fay T, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν, Plaza Pallas HotelOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2017

Dear r_milewski,

thank you very much for your review. As you said you stayed at Plaza Pallas Hotel on an All inclusive basis and i have to admit that it is the first time that i enjoy to read a review. Maybe because of my work position, it would be better not to say that i agree with all of the above, but it wouldn't be truth. Not only for Plaza Pallas, but also for lots of hotels in Greece guests need to make clear to themselves of what they book and don't have great expectations. Not saying that you can only have high quality vacations at a 5 star hotel.
Anyway, we are really happy that you enjoyed your stay. This is the main thing we want for our guests, nice memories, from a really beautifull island.
We hope naxt year or any time in future to see you again.

Fay T.