“Wyśmienita restauracja z greckim klimatem”
M-eating — recenzja

M-eating
Nr 7 wśród 112 Restauracje (Tsilivi)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wspaniała kolacja z wielkim wyborem greckich dań, zjawiskowe owoce morza, pyszne przystawki (krewetki saganaki kosmos!!!), obsługa najlepsza na Wyspie, humor, tempo i wszystkie języki świata..... :))) polecamy jak ktoś chce odetchnąć na jeden wieczór od formuły all inclusive.... lub po prostu zjeść pyszną kolacje .... :)

Dziękujemy, Jarosław M

Zrecenzowano 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce.Zachęceni dobrą oceną Tego Miejsca. Zostaliśmy przyjęci bardzo mile . (Mimo Słabej Znajomość języka angielskiego )Zamówiliśmy MUSAKE I SOUVLAKI Z KURCZAKA oraz wino .Porcje były naprawdę duże i pyszne .Miejsce naprawdę warte odwiedzenia . Dziękujemy ☺

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, agusia797979
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, szybka i miła obsługa.
Porcje ogromne
Warto rezerwować, bo ciężko dostać stoliku

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, elizabobon
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018

Byliśmy z mężem i dzieckiem 2 razy w tej restauracji. Jedzenie przepyszne,nietypowo podane.Ceny naprawdę niskie,a porcje jedzenia bardzo duże. Obsługa niesamowicie przyjazna.Traktują klienta tak że chcesz tam wrócić. POLECAM BARDZO!!!!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, sylwusia52
Zrecenzowano 18 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, spore porcje, świetna obsługa. Przystępne ceny. Niektóre potrawy są serwowane w ciekawy sposób np. płonąca jagnięcina. Kelnerzy bardzo sympatyczni, zintegrują się z każdym gościem, niezależnie od wieku :) Bardzo polecam!!!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, jana8511

M-eating — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Laganas, Zakintos
Zakynthos Town, Zakintos

Byłeś(-aś) w M-eating? Podziel się wrażeniami!