Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Polecam ten hotelik. Super obsługa polski barman i kelnerzy którzy traktują cię bardzo dobrze nie daleko kozak balety montecristo z hotelu jest wszędzie blisko my wynajęliśmy skuter pojemność 125 mniejszy silnik odradzam i objechaliśmy cała wyspę dookoła. Napewno tu wrócimy love corfu

Dziękujemy, dominika z
Zrecenzowano: 22 marca 2019

Ten Hotel TO MASKARA. Nigdy nie byłem w gorszym, brud w hotelu jest standardem. Jedzenie nie do zjedzenia - RECYKLING - śniadanie na obiad, obiad na kolację, kolacja na śniadanie - wszystko poprzerabiane, alkohole - 4 i to cieńczone. Miejsce - zadupie - nie ma żadnej atrakcji w okolicy - najbliższe miasteczno z normalnym barem/restauracją jest 3 km dalej. Wokół hotelu smród wyrzucanych śmieci. W trakcie "wypoczynku"(za wielkie słowo) był prowadzony remont. Pracownicy myją nawet jednorazowe kubki ze śmietnika i wprowadzają je z powrotem do obrotu. Osoba zarządzająca po 2 dniu pobytu uciekała przed nami, ponieważ przeprowadziliśmy z nim poważną rozmowę a której nic nie wynikało. Hotel ma standard 2* i to maksymalnie. NIE POLECAM - chyba że ktoś szuka taniej sypialni na noc. Tak CHYTREGO Hotelu jeszcze nie widziałem. Jedyne co było miłe to obsługa która starała się jakoś nadrobić całe zło- ale oni też byli biedni bo pracują po 12 godzin - 99% jest z ALBANII, bo przecież grecy do roboty nie są chętni wcale.

Co do samego Corfu miejsce nawet ładne nie patrząc na zaniedbania czystosci, wypożyczyliśmy autko i zjechaliśmy całą wyspę. Widoki piękne wrażenia niezapomniane :)

Podsumowując:
WYSPĘ WARTO ZWIEDZIĆ - BYLE NIE JECHAĆ DO CORFU RESIDENCE

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepszy widok jest w innych pokojach.
Dziękujemy, Dawid K
Zrecenzowano: 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zaczynając od początku przybylismy do hotelu o 4 nad ranem rzeczywiście podjazd pod hotel trudny ale taki jest urok tej wyspy - górzysty teren. W recepcji czekała na nas herbata woda i jedzenie. Więc miło że ktoś o tym pomyślał. Pokój bardzo ładny duży zadbany, łazienka również. Więc opinie się nie sprawdziły. Pokój był codziennie sprzątane- wymieniane ręczniki zamiatana i myta podłoga. Basen dosyć spory i czysty - a podłoga na tarasie nie była myta woda z basenu jak niektórzy pisali. Przemiła obsługa PRZEDWSZYSTKIM Pani Karolina rewelacja. Na wszystkie pytania odpowiadała i pomagała. Oferta która kupiliśmy przez Itake zgodna z rzeczywistością. Jedyna rzecz to trochę większa odległość do plaży Barbati niż napisane. Około 500 m przepiękna plaża w Nissaki - najładniejsza w okolica kameralna ale widoki i woda rewelacja. Ogólnie wraz z narzeczonym byliśmy, zachwyceni okolica. Jedzenie również dobre duży wybór, kelnerzy przemili. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przepiękny widok z TARASU na morze i okolice. Jeżeli ktoś wymaga dużego hotelu to ten taki nie jest. Jest kameralny i to jest w nim najlepsze. Wraz z narzeczonym polecamy serdecznie wszystkim.

1  Dziękujemy, weronikat451
Zrecenzowano: 3 września 2018

Jesteśmy zawiedzeni pobytem. W ofercie BP ITAKA było napisane , że są utrudnienia dla osób z dysfunkcją ruchu. Zapomniano tylko dodać, że różnica wynosi ponad 50 m. npm ( Google Map). Kilkukrotny dzienny spacer do najwyżej położonego domku jednak sprawiał duży problem.
Pokój z widokiem na morze, sprzątany "jako-tako". Posiłki dość dobre, kuchnia lokalna i europejska. Każdy mógł coś dla siebie znaleźć. Nawet nasze wybredne wnuki.Porażką były dwie wycieczki fakultatywne. Jedna sie wcale nie odbyła , druga ( Paxos i Antipaxos) całkowita porażka. Nic się nie zgadzało z opaowiadaniami Rezydenta. Zaokrętowano nas na starą krype, naktóra wcisnięto podwójną ilość pasażerów dostawiają stoliki i krzesła. Rejs był nudny i niezgodny z opisem. Wpłynięcie do groty na kilka metrów przy tak duzym statku, brak trapu do zejscia dla chętnych do kąpieli. Dalszy ciąg rejsu okrojony do 2 godzinnego pobytu w uroczym porcie. Żadnych "cudownych" plaż , brak czasu na wszystko. Nie dajcie sie nabrac na ten rejs. Warto zwiedzic stolice Korfu. Niezapomniane wrazenia. Polecamy. Ogólnie był to najgorszy wyjazd na greckie wyspy. Wpominamy niesamowitą Kretę, Zakyntos , Rodos..... Korfu będę omijał z daleka. Bar przy basenie opisało juz wiele osób przed nami. Miły akcent to Karolina w recepcji . Pozdrawiam !!

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeśli macie ponad 70 lat tak jak my , omijajcie ten hotel.
Dziękujemy, Jerzy Z
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel zasluguje na 2,5 gwiazdki . Tyle poniewaz brudno brudno brudno pani sprzatajaca po 3 dniach naszego pobytu dopiero jak dostala napiwek to wymienila posciel i reczniki ... brudno ... Pan rezydent , niewywiazujacy sie z obowiazkow rezydenta ehh... Pani oferujaca lody za darmo (ktore normalnie za 1€) za dobra opinie hotelu. Daleko do plazy , plaza 20 m zawsze pelna ludzi (ale woda cudowna blekitna ) nie ma w poblizu knajpek , dla mlodych pozostaje picie drinkow z all inclusive na brudnym tarasie mytym woda z basenu ktora z tarasu wpluwa znowoz do basenu zasilajac go nowa dawka syfu (ktory sie ladnie filtruje przez noc). Lokalizacja cudo wszedzie blisko (jezeli wynajmiesz auto) i atut to jedzenie i obsluga , obaluga z Albani cuuudowna . Twoj wybor ... my tam juz nie wrocimy ... 4 gwiazdki to ZA DUZO

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Kkwwkk