Zrecenzowano: 2 września 2019

Świetny hotel, czysty,zadbany, nowoczesny i wyremontowane pokoje.
Obsługa bardzo miła, pomocna, komunikacja bezproblemowa.
Jedzenie smaczne, rozmaite potrawy.
Animatorzy pomocni, uprzejmi i bardzo rozrywkowi.

Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie, profesjonalna obsługa, pokoje codzienne sprzątane, bardzo spokojne miejsce aczkolwiek wieczorkiem można przejść się po promenadzie z kafejkami... Drinki bardzo dobre, jedynym minusem, że nie ma dwóch barów bliżej plaży ;)

Dziękujemy, Joanna G
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tu cudowne dwa tygodnie! Hotel na bardzo wysokim poziomie, pokoje zadbane i czyste. Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne, nie można było się nim znudzić. Genialne położenie hotelu, bardzo blisko plaży. I to co najważniejsze ludzie- obsługa restauracji i grupa animatorów z „Enterteinment Grup” cudowni- Chucky was the best!! Dbali o to żeby żaden z gości się nie nudził i spędził cudownie czas :) polecam

Dziękujemy, annakU3675IM
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Razem z całą rodziną super się bawiliśmy. Hotel jest bardzo czysty, blisko plaży, jedzenie bardzo smaczne.
Animacje dla każdego w każdym wieku. Animatorzy bardzo się starają, są mili i bardzo przyjaźni. Melisa i cała załoga są przecudowni.
Na pewno tu wrócimy.

Dziękujemy, Ewa B
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Hotel robi wrażenie. Czućz że jest naprawdę premium. Pyszne jedzenie super obsługa i świetny zespół animacyjny. Animatorka Melisa naprawdę kocha dzieci i swoją pracę. Miejscowość turunc pięknie położona wśród gór. Zakopane nad morzem. Polecam. Wrócimy tu napewno.

Dziękujemy, Radek K