Turunc
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Hotel w małym miasteczku 40-50 min taxi board od Marmaris położony wśród gór co sprawia ze temperatura wody i powietrza jest wyższa. Duża dbałość o klienta, sprzątanie codziennie, kuchnia smaczna i zaskakująca grilowaną jagnięciną, tuńczykiem, racuszkami nad basenem i różnorodnością lokalnych przysmaków.Internet tylko w lobby. Do poprawy grupa animatorów -na wieczornych show bawią głównie siebie zamiast publiczność.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Bozena K
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Hotelik jest po prostu zajefajny. Jedzenie to jest po prostu bajka. Jest tyle wszystkiego do wyboru, że naprawdę nie można narzekać bo jest co wybrać. Dań z grilla nie brakuje (praktycznie codziennie jakies nowe jedzenie grilują). Woda w basenach bardzo ciepła. Pokoje przyjmne i czysciutkie, codziennei sprzątane i nowe ręczniki. super animacje i wieczorne wystepy dla dzieci i dorosłych. Jedyny mankament to długa podróż z lotniska krętymi drogami (ale za to ladne widoki), ale po dojechaniu na miejsce, wszystko jest zrekompensowane. Blisko miasteczko Turunc, gdzie jest sporo sklepików wiec mozna sobie cos kupić (jset tanio jak się potarguje). POLECAM!!!

Dziękujemy, ricco102
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje przestronne,klimatyzacja dziala,szampon i żel pod prysznic,suszarka,lodowka,sprzatanie codziennie,jedzonko pyszne w wersji all ultra czyli wszystko 24h,obsluga bardzo pomocna,jedynie drobny problem z wifi,plaża mała ale przyjemna,prywatna zatoczka,baseny ok,piękne okolice,teren zamknięty bezpieczny, polecam!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Inhousejoanna
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Właśnie wróciliśmy z hotelu Turunc Resort. Zastanów się z 2 razy nim wydasz pieniądze na ten syf. Rainbow tours sprzedaje hotel jako 5 gwiazdkowy obiekt, hotel zasługuje na 2 maksymalnie na 2,5 gwiazdki. Po przyjeździe zostaliśmy zakwaterowani w budynku E w pokoju w którym po sezonie prawdopodobnie mieszkają uchodźcy z Syrii. Po 6 godzinach i 3 wizytach w recepcji hotelu otrzymaliśmy ręczniki. W pokoju żywe pająki wielkości wróbli (posiadamy zdjęcia). Po awanturze w recepcji zostaliśmy przeniesieni do budynku D gdzie po sezonie prawdopodobnie śpią tureccy robotnicy. Sufit w łazience opadający, brak światła, brak telewizji, w ciągu tygodnia pokój posprzątany raz, bo złapaliśmy sprzątaczkę na korytarzu. Jedzenie w kółko to samo, nuggetsy, ryba z grilla i mielone, zimne, lunch i obiadokolacja. Kiedy o 8;00 skończył się ser do śniadania nikt nie dokładał, po prostu go już nie było i tak ze wszystkim. Późne śniadanie do 11;00 a o 10;20 nie było już nawet bułek. Sala do wydawania ciepłego jedzenia brudna, zachlapana, strach było cokolwiek brać. Na stołówce talerze nie zbierane, sprzątacze z cieknącymi, czarnymi od brudu mopami. Kawa w ekspresach kupowana w biedronce albo jeszcze gorzej, nie do picia. W pensjonacie w Białce Tatrzańskiej smaczniejsze śniadanie niż w 5 gwiazdkowym hotelu. W 3 gwiazdkowym hotelu w Polsce większy wybór na kolację niż w 5 gwiazdkowym hotelu na obiadokolację. Plaża brudna, nie sprzątana od 2 sezonów, leżaki i materace na plaży pozbierane ze śmietników innych hoteli. Obsługa nie mówi po angielsku. Bar w recepcji oraz recepcja brudna i syfiasta. Goście hotelu to 95% polacy a reszta ukraincy. Polacy mówiący czystą angielszczyzną bira 4 bira, daj mi dwie voodki lub klima kaput będą przyjeżdżać i chwalić hotel, ponieważ czują się jak u siebie, nie muszą znać angielskiego, pić mogą do 2 w nocy. Gdyby był to nasz pierwszy pobyt w Turcji to nie wrócilibyśmy do tego kraju już nigdy. Wiemy jak wygląda standard hotelu 5 gwiazdkowego w Turcji, Turunc nie zasługuje nawet na 3 gwiazdki. Do wszystkiego co napisaliśmy posiadamy zdjęcia. 2 tygodnie temu dodaliśmy opinie na stronie wakacje.pl i stronie rainbow tours ale cenzura nadal istnieje i nie zostały opublikowane.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie jedźcie tam!
2  Dziękujemy, helrobert
Zrecenzowano: 31 marca 2019

Polecam dla rodzin z dziećmi.Zaletą hotelu jest położenie w spokojnej okolicy, przy własnej plaży zatokowej, naprzeciwko miasteczko Turunc, do którego dojdziemy w 10 min. Przepiękny widok, hotel otoczony niewielkimi górami, Po dlugim transferze i z atrakcjami z lotniska (przesiadka z autobusu do busików) stwierdziliśmy, że było warto. jedzenie ok, kilka zjeżdżalni, animatorzy fajni. sprzątanie bez rewelacji, "po łebkach". W hotelu głównie Rosjanie, ale spokojni i Polacy.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Marta G