“Dziwne miejsce”
Tabaczarnia — recenzja

Tabaczarnia
Zamów online
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Giby)

Restauracja bardzo specyficzna. Po przyjściu usiedliśmy przy stoliku i zaczęliśmy oglądać menu które się na nim znajdowało. Po tym jak wstępnie coś wybraliśmy zaczęliśmy rozglądać się za kelnerką, która w międzyczasie z 3 razy przy nas przechodziła, niestety się nie zainteresowała. Po tych 10 minutach postanowiłem podejść do baru i upewnić się czy zostaniemy obsłużeni i tu okazało się że zamówienia składa się przy barze... Nie ma oczywiście żadnej informacji, a kelnerka która przechodziła kilkakrotnie, też uznała że to nie jest dla nas istotna informacja;) Dobrze, skoro już wiemy gdzie zamawiać to do dzieła. Tutaj okazało się że ceny podane między innymi w Internecie na portalu pyszne.pl nie są prawdziwe- otóż np. sam kotlet po kamedulsku kosztuje bodajże 18zł, jednak zamówić do niego musimy frytki za 5zł, surówkę za 4zł i mamy 25zł, a biorąc pod uwagę lokalizację tego miejsca, jest to dość wygórowana kwota. Ponad to poprosiłem Panią o jakieś danie dla 6 letniego dziecka, więc poleciła mi nuggetsy, które jak się okazało niczym nie różnią się od dania dla dorosłych, cena oczywiście też w granicach 25zł... Za obiad w skład którego wchodziło 2 danie + napój dla 2 dorosłych osób i dziecka zapłaciłem 100zł, trochę dużo i nie adekwatnie do jakości, która była przeciętna.

1  Dziękujemy, Podroznik19752

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po całym dniu kręcenia na rowerze dotarliśmy do tego miejsca. Na pewno oczy mogą raczyć ogromne porcje, które tutaj się serwuje. Kotlet po kamedulsku z frytkami był bardzo dobry i zaspokoił apetyt. Regionalne potrawy są dobre, ale jeszcze im wiele brakuje. Zamówiona ryba innego dnia nie nadawała się do jedzenia. Była przesmażona i strasznie sucha. Na wielki plus zasługuje przemiła obsługa.

Dziękujemy, O4204RYpawe_k
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Rosół przepieprzony, zupa pieczarkowa przesolona, placki ziemniaczane również, a ponadto chyba z gotowca, reszta dan raczej przeciętna, tylko filet z kurczaka i nuggetsy były w porządku. Ogólnie nie polecam.

Dziękujemy, AgataD811
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie regionalne w miarę spoko, tylko organizacja pracy w restauracji jest tragiczna. Najpierw dostaliśmy 2 danie, a potem zupę i nie wspomnę że zapomnieli o zamówionej kawie ;(

Dziękujemy, 418pawelb
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne, kartacze najlepsze jakie jadłam w życiu, marchwiaki bardzo ciekawe w smaku, lekko tłustawe. Polecamy też pierogi, najlepsze były z mięsem, w ruskich i jagodowych ciasto trochę za twarde.

Dziękujemy, TomekZRodzina

Tabaczarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sejny, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Tabaczarnia? Podziel się wrażeniami!