Nilandhoo

Byłam na Nilandhoo u Magdy już 3 razy, w styczniu wybieram się po raz 4. To chyba najlepsza rekomendacja. To jest moje miejsce na ziemi. Pasuje mi jak najbardziej domowy klimat panujący w Guest Housie. Nie lubię sztucznych ośrodków, nie muszę mieć zmienianej pościeli i ręczników codziennie. Piękne widoki, najlepsze wycieczki, miła obsługa i mieszkańcy, ekstremalnie czyste pokoje i pyszne jedzenie. Czego chcieć więcej ??

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Lidia P

Guesthouse na wysokim poziomie! Pokój bardzo czysty i codziennie sprzątany, bardzo blisko do plaży (1 minuta), na której widoki zapierają dech w piersiach! :) Właścicielka Magda jest super osobą, która w 100% angażuje się w to co robi i z uśmiechem na twarzy zawsze chętnie nam pomoże lub doradzi :) jestem zachwycona tym cudownym miejscem i atmosferą, na pewno jeszcze tam wrócę! Polecam! :)

Dziękujemy, xdoskax
Zrecenzowano: 13 września 2019

Serdecznie polecamy wakacje na Nilandhoo u Magdy Typelkowej :) Pokoje w standardzie europejskim, posiłki w smaku lokalnym a widoki i doświadczenia RAJSKIE!! Super miejsce na kilkudniową odskocznię od cywilizacji i pędu - na wyspie czeka Was mnóstwo chillu, ciepełka i wrażeń jak z akwarium. Rafa, kolorowe rybki, delfiny, palmy, słońce - dla nas to definicja szczęścia :)
Magda jest bardzo pomocna i zawsze na posterunku - pełen profesjonalizm.

Dziękujemy, anna g
Zrecenzowano: 7 września 2019

Jedno z niewielu miejsc gdzie można zobaczyć Malediwy takimi jakie są. Na wyspie porozmawiacie z lokalnymi, popłyniecie z nimi na ryby, grilla na bezludnej wyspie czy poleżeć na środku oceanu na sandbanku. Po powrocie możecie zjeść lokalną kuchnie w piekarni na wyspie czy jednej z wielu knajpek. A wszystko poznając okoliczne zwyczaje przy wsparciu Magdy która tutaj robi chyba wszystko co można zrobić. Jeżeli lubisz poleżeć na plaży i myślisz, że piękna błękitna woda to szczyt szczęścia to wyobraź sobie, że tutaj masz jej ponad 500 metrów w głąb oceanu. Pokoje są klimatyzowane, czyste i schludne. Jedzenie smaczne i według lokalnych receptur. Ma tylko jeden minus. Zrozumiesz jak dostaniesz pierwszy raz 5kg rybę pieczoną w całości i nie będzie takiej możliwości żeby przestać ją jeść bo jest zbyt smaczna. Porcje są zdecydowanie bardzo duże. Dla nas były nie do przejedzenia. Wyjeżdzając zastanawialiśmy się co będziemy robić przez dwa tygodnie na małej wyspie... Odpowiedź jest bardzo prosta. Starać się zobaczyć i zrobić wszytko bo i tak nie ma szans, aby dać radę ze wszystkim w tym czasie. Magda zorganizuje wszystko co można tylko zobaczyć tutaj. Od nurkowania z rekinem wielorybim po luksusowy dzień w resorcie obok. A jeszcze jedno... Malediwy są tanie. Więcej kasy zostawisz na europejskich wakacjach. Bardzo gorąco polecam !

Dziękujemy, PiotrM1450
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Polecam każdemu wyspę Nilandhoo i pensjonat Remora inn. Mogłem nurkować na pięknej rafie Magda zorganizowała kilka nurkowań na różnych rafach polecam nurkom z kto nie ma patentu z tego co się orientuje można go na wyspie zrobić. Sam pobyt extra byliśmy tylko z żona na wyjeździe następnym razem zabieramy dzieci .

Dziękujemy, piort123