Zrecenzowano: 7 września 2019

Jedno z niewielu miejsc gdzie można zobaczyć Malediwy takimi jakie są. Na wyspie porozmawiacie z lokalnymi, popłyniecie z nimi na ryby, grilla na bezludnej wyspie czy poleżeć na środku oceanu na sandbanku. Po powrocie możecie zjeść lokalną kuchnie w piekarni na wyspie czy jednej z wielu knajpek. A wszystko poznając okoliczne zwyczaje przy wsparciu Magdy która tutaj robi chyba wszystko co można zrobić. Jeżeli lubisz poleżeć na plaży i myślisz, że piękna błękitna woda to szczyt szczęścia to wyobraź sobie, że tutaj masz jej ponad 500 metrów w głąb oceanu. Pokoje są klimatyzowane, czyste i schludne. Jedzenie smaczne i według lokalnych receptur. Ma tylko jeden minus. Zrozumiesz jak dostaniesz pierwszy raz 5kg rybę pieczoną w całości i nie będzie takiej możliwości żeby przestać ją jeść bo jest zbyt smaczna. Porcje są zdecydowanie bardzo duże. Dla nas były nie do przejedzenia. Wyjeżdzając zastanawialiśmy się co będziemy robić przez dwa tygodnie na małej wyspie... Odpowiedź jest bardzo prosta. Starać się zobaczyć i zrobić wszytko bo i tak nie ma szans, aby dać radę ze wszystkim w tym czasie. Magda zorganizuje wszystko co można tylko zobaczyć tutaj. Od nurkowania z rekinem wielorybim po luksusowy dzień w resorcie obok. A jeszcze jedno... Malediwy są tanie. Więcej kasy zostawisz na europejskich wakacjach. Bardzo gorąco polecam !

Dziękujemy, PiotrM1450
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pobyt u Magdy
wyspa piękna, pensjonat super.
Wszystko nam się podobało na pewno tam wrócimy , my jesteśmy bardzo zadowoleni pojechaliśmy zobaczyć raj na ziemi i to właśnie widzieliśmy. Następnym razem pojedziemy na dłużej.

Dziękujemy, polaw215
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciliśmy z pobytu z wyspy. Było przecudownie duży pokój z balkonem czyściutki codziennie sprzątane jedzenie bardzo dobre korzystaliśmy z kilku wycieczek fakultatywnych delfiny, bezludna wyspa, zwiedzanie pobliskich wysp, snurkowanie.
Polecam każdemu. Właściciele bardzo mili i pomocni.

Dziękujemy, Aleksandraweg
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pensjonat remora Inn na Malediwach super kontakt z właścicielką jeszcze przed wyjazdem odpowiedziała na wszystkie moje wątpliwości i pytania miejsce godne polecenia. Istny raj na ziemi wrócę na pewno.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, DominikiAgnieszka
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Spędziłam cudowne 2 tygodnie na wyspie W Pensjonacie u pani Magdy z mężem i córkąk (14 lat).
Pokoje piękne czyste codziennie sprzątane ładny widok bliskość morza jest dodatkowym atutem około minutę spaceru na plaże plaże bikini. Wyspa zapewnia ciekawa atrakcje przeróżne wycieczki fakultatywne my korzystaliśmy z wycieczki i na delfiny i jbezludną wyspę gdzie był grill pyszne ryby córka cały czas miała co robić snoorkowała oglądała podwodny świat. Cena adekwatna do warunków można spędzić wakacje w tym raju za normalne pieniądze.
Pozdawiam Dorota z rodzina.

Dziękujemy, Dorotamrw