Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Polecam każdemu wyspę Nilandhoo i pensjonat Remora inn. Mogłem nurkować na pięknej rafie Magda zorganizowała kilka nurkowań na różnych rafach polecam nurkom z kto nie ma patentu z tego co się orientuje można go na wyspie zrobić. Sam pobyt extra byliśmy tylko z żona na wyjeździe następnym razem zabieramy dzieci .

Dziękujemy, piort123
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

wypoczynek bardzo udany, wyspa przepiękna zielona dużo palm, woda w oceanie czyściutka przejrzysta. Rafa koralowa pełna życia trzeba podejść do rafy kawałek w stronę portu i jest blisko brzegu. Pływają rekiny rafowe, kolorowe ryby, płaszczki.
Mieliśmy wykupioną opcję HB dla mnie rewelacja nie trzeba myśleć gdzie tu zjeść podane pod nos - jedzenie dobre. Bogata oferta wycieczek organizowanych przez Właścicieli, korzystaliśmy z wszystkiego :). Pani Magda wiedziała że jest to nasz pobyt z okazji rocznicy ślubu i przywitał nas pięknie ustrojony pokoik przemiła niespodzianka. Następnym razem wracamy z dziećmi. Pozdrawiamy i dziękujemy za zorganizowanie wspaniałych wakacji - do zobaczenia Alicja i Piotr.

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam balkon, można wieczorami posiedzieć sobie
Dziękujemy, Alicjagorska
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pobyt u Magdy
wyspa piękna, pensjonat super.
Wszystko nam się podobało na pewno tam wrócimy , my jesteśmy bardzo zadowoleni pojechaliśmy zobaczyć raj na ziemi i to właśnie widzieliśmy. Następnym razem pojedziemy na dłużej.

Dziękujemy, polaw215
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciliśmy z pobytu z wyspy. Było przecudownie duży pokój z balkonem czyściutki codziennie sprzątane jedzenie bardzo dobre korzystaliśmy z kilku wycieczek fakultatywnych delfiny, bezludna wyspa, zwiedzanie pobliskich wysp, snurkowanie.
Polecam każdemu. Właściciele bardzo mili i pomocni.

Dziękujemy, Aleksandraweg
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pensjonat remora Inn na Malediwach super kontakt z właścicielką jeszcze przed wyjazdem odpowiedziała na wszystkie moje wątpliwości i pytania miejsce godne polecenia. Istny raj na ziemi wrócę na pewno.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, DominikiAgnieszka