Nilandhoo
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciliśmy z pobytu z wyspy. Było przecudownie duży pokój z balkonem czyściutki codziennie sprzątane jedzenie bardzo dobre korzystaliśmy z kilku wycieczek fakultatywnych delfiny, bezludna wyspa, zwiedzanie pobliskich wysp, snurkowanie.
Polecam każdemu. Właściciele bardzo mili i pomocni.

Dziękujemy, Aleksandraweg
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pensjonat remora Inn na Malediwach super kontakt z właścicielką jeszcze przed wyjazdem odpowiedziała na wszystkie moje wątpliwości i pytania miejsce godne polecenia. Istny raj na ziemi wrócę na pewno.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, DominikiAgnieszka
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Spędziłam cudowne 2 tygodnie na wyspie W Pensjonacie u pani Magdy z mężem i córkąk (14 lat).
Pokoje piękne czyste codziennie sprzątane ładny widok bliskość morza jest dodatkowym atutem około minutę spaceru na plaże plaże bikini. Wyspa zapewnia ciekawa atrakcje przeróżne wycieczki fakultatywne my korzystaliśmy z wycieczki i na delfiny i jbezludną wyspę gdzie był grill pyszne ryby córka cały czas miała co robić snoorkowała oglądała podwodny świat. Cena adekwatna do warunków można spędzić wakacje w tym raju za normalne pieniądze.
Pozdawiam Dorota z rodzina.

Dziękujemy, Dorotamrw
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Polecam świetna baza do nurkowania schodzilismy kilka razy za każdym razem ba inna rafę. Pensjonat ok nam odpowiadało czysto bliskość plaży było gdzie posiedzieć wieczorem i pograć w karty. Szeroka oferta wycieczek korzystaliśmy z wszystkich. Polecam. Igor ze znajomymi.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Igor_podrozuje
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Jest tak jak myślałam że będzie, czysto pokoje duże codziennie sprzątane, jedzenie dobre. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrze się tam czuliśmy. Warto skorzystać z wycieczek fakultatywnych proponowanych przez właścicieli.
Rajski wypoczynek za przystępną cenę. Wrócimy na pewno.

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, ewakewa