Nilandhoo
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pensjonat remora Inn na Malediwach super kontakt z właścicielką jeszcze przed wyjazdem odpowiedziała na wszystkie moje wątpliwości i pytania miejsce godne polecenia. Istny raj na ziemi wrócę na pewno.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, DominikiAgnieszka
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Spędziłam cudowne 2 tygodnie na wyspie W Pensjonacie u pani Magdy z mężem i córkąk (14 lat).
Pokoje piękne czyste codziennie sprzątane ładny widok bliskość morza jest dodatkowym atutem około minutę spaceru na plaże plaże bikini. Wyspa zapewnia ciekawa atrakcje przeróżne wycieczki fakultatywne my korzystaliśmy z wycieczki i na delfiny i jbezludną wyspę gdzie był grill pyszne ryby córka cały czas miała co robić snoorkowała oglądała podwodny świat. Cena adekwatna do warunków można spędzić wakacje w tym raju za normalne pieniądze.
Pozdawiam Dorota z rodzina.

Dziękujemy, Dorotamrw
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Polecam świetna baza do nurkowania schodzilismy kilka razy za każdym razem ba inna rafę. Pensjonat ok nam odpowiadało czysto bliskość plaży było gdzie posiedzieć wieczorem i pograć w karty. Szeroka oferta wycieczek korzystaliśmy z wszystkich. Polecam. Igor ze znajomymi.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Igor_podrozuje
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Jest tak jak myślałam że będzie, czysto pokoje duże codziennie sprzątane, jedzenie dobre. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrze się tam czuliśmy. Warto skorzystać z wycieczek fakultatywnych proponowanych przez właścicieli.
Rajski wypoczynek za przystępną cenę. Wrócimy na pewno.

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, ewakewa
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Byłam u Magdy w Styczniu i najbardziej co zapamiętałam i wspominam miło to przepyszny sok z marakui oraz wypad na wyspę BBQ ❤️

Ogólnie wyspa ładna, ale o takim turkusie wody jak przedstawia się na zdjęciach to można pomarzyć, no chyba że popłynie się do Resortu lub wyspe BBQ tam to turkus razi po oczach ❤️

Co do pokoi to nie oczekiwałam żadnych cudów,ale ręczniki to juz by mogli wymieniać. Ja po 3 dniach poszłam sama bo niestety u nas ani nie sprzątano ani nie wymieniano ręczników,ponieważ Magda stwierdziła, że nie zostawiłam klucza w drzwiach to jak mieli to zrobić, oczywiście wcześniej nikt nam o tym nie powiedział.

Sprzęt prosił się o wyrzucenie do kosza. Mam tu na myśli powyginane i podarte parasolki które miały chronić przed słońcem. Było kilka parasoli nowych, ale niestety nie dla każdego starczyło okulary do pływania z wypadająca szybką i za to wszystko jest pobierana za każdym razem opłata

Sama Magda wydała mi się mało zainteresowana swoimi gośćmi. Zgarneła dolce i radzcie sobie sami

Jedzenie na takim jedzeniu to można pociągnąć max ale to max 3 dni nie dłużej.Dobre miejsce dla osób które chcą schudnąć podczas urlopu

Brak organizacji,brak informacji z którego portu odpływ motorowka, Magda takich rzeczy nie wie .

Całe szczęście Resort zrekompensował wszystko, bo tak wróciła bym rozczarowana z tego Raju.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, KatarzynaS3927