Jacnia

“Pięknie!!!”
Mama — recenzja

Mama
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Jacnia)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowny klimat i dobre jedzenie. Jedliśmy mielonego i pierogi. Dzieciom bardzo smakowały :))). No i te świeżo zerwane winogrona....Dziękujemy pysznie.

Dziękujemy, 860micha_p

Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce, posiłki bardzo smaczne, czuć, że są przyrządzane ze świeżych produktów. Jeśli ktoś chce poczuć klimat "wakacji u babci na wsi" to to jest idealne miejsce.

Dziękujemy, Maciejanka
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Byliśmy tam dwukrotnie podczas naszego krótkiego pobytu na Roztoczu. Bardzo smaczne domowe pierogi. Atmosfera swojska, jak u babci na wsi, i z takim nastawieniem należy się tam zjawić :-) Mąż zajadał się pierogami owocowymi (próbował wszystkich, brał podwojenie a nawet potrójne porcje). Ja natomiast gustowałam w pierożkach wytrawnych. Moje ulubione to szpinakowe oraz z ciecierzycą, niestety nie udali mi się trafić na te z bobem. Nawet nasza 10 miesięczna córcia posiadła trochę tych z owocami. Piwo mogłoby być schłodzone, kompot mniej słodki, ale poza tym super. Polecam tym którzy mają ochotę zjeść coś domowego

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nazwa idelanie oddaje jedzenie jakie jest podawane tam podawane. Menu zmienia sie codziennie, wyjatkiem jest klasyk schabowy i mielony :) jedliśmy kilka razy i za kazdym razem cos innego- gdy próbowaliśmy dań komentarz byl jeden- pyszne jak u mamy.
Na jedzenie może sie czeka chwilę ale wszystkie pierogi i dania są przygotowywane po zamówieniu co mozna zobaczyć przez okienko z widokiem na kuchnie.
Warto zatrzymać sie też dla klimatu miejsca. Bedzie to nasz obowiazkowy punkt na tej trasie.

Dziękujemy, Tour767954
Zrecenzowano 18 marca 2019

Posiłki proste, ale smaczne i przystępne cenowo, atmosfera domowa: miło i przyjemnie.
WIELKI POZYTYW!!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Ikula19

Mama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bondyrz, Województwo Lubelskie

Zwierzyniec, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Mama? Podziel się wrażeniami!