Zoo wycieczka

Zwierzęta blisko zwiedzających

Zrecenzowano: 2 czerwca 2019
Marzena N

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przewspaniale miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dorosłych. Zwierzęta, przyroda... Coś naprawdę niebywalego, miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, Powsinoga_ko
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trzeci lub czwarty raz byłam w Nałęczowie ale dopiero w tym roku trafiłam na informację, że niedaleko (ok 8km) jest Zoo Wojciechów. Przed wejściem na część z wybiegami dla zwierząt jest plac zabaw, z huśtawkami, zjezdzalniami, dużą piaskownica wyposażona w odpowiedni "sprzęt" typy łopatka czy mała taczka, tyrolka, duża trampolina.
Zwiedzanie rozpoczyna się pojedynczą alejką prowadzącą wzdłuż wybiegów dla zwierząt, które są na wyciągnięcie ręki. Dalej obszar bardziej się rozrasta ale zwierzęta nadal są blisko zwiedzających. Po drodze można spotkać opiekunów zwierząt i porozmawiać z nimi. Zwierzaki żywo reagowały na przechodzących obok ich wybiegów opiekunów. Wybiegi dla niektórych gatunków mogłyby być większe ale ja w ogóle wolę zwierzęta na wolności, w ich naturalnym środowisku więc zawsze będę się czepiać przestrzeni w jakich muszą żyć w zoo. Zwierzęta wyglądały na zadbane. Brakowało mi opisów przy niektórych wybiegach i miałam wątpliwości czy miałyby się gdzie schować w razie upałów. Ogólnie dzieci (prawie 3 lata i prawie 5 lat) i dorośli zadowoleni mimo, że pogoda nam nie sprzyjała spędziliśmy u zwierząt ok 2h i około 1h na placu zabaw ( tylko dlatego, że było naprawdę zimno).

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, Marzena N
Zrecenzowano: 16 października 2018

Bardzo zadbane i atrakcyjne dla dzieci i dorosłych. Dobre na spokojny spacer w słoneczne dni.Dużo ciekawych zwierząt, a szczególnie biały lew z Południowej Afryki.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, Lechns
Zrecenzowano: 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce i przyjazne zwierzętom. ZOO może wizualnie nie jest zachwycające, ale za to zwierzęta są zadbane, odkarmione, mają naprawdę duże wybiegi. Widać, że zwierzęta są dobrze traktowane przez opiekunów, których często mozna spotkać przy wybiegach. Obsługa ZOO bardzo miła, chętnie udziela informacji o zwierzętach. Jest miejsce, aby przesiąść, odpocząć i spokojnie podziwiać zwierzęta. Przy wejściu do ZOO znajduje się plac zabaw, z którego dzieci chętnie korzystają. Zaskoczeniem był dla mnie brak kasy biletowej przy wejściu i umiejętność kasjera w odnajdywaniu osób na terenie ZOO, które jeszcze biletu nie posiadają ;) Miejsce bardzo przyjazne, chętnie będę odwiedzać je częściej i polecać znajomym :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Malwina S
Zrecenzowano: 9 września 2018

Świetne miejsce blisko Lublina. Sporo zwierząt. Idealne miejsce na wizytę z małymi dziećmi. Minus za plac zabaw ulokowany przy wejściu do zoo, co powoduje, że niektóre dzieci nie chcą oglądać zwierząt, tylko szybko wracać na plac zabaw.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Oczytany