Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Spa poprostu bajeczne ,personel o wysokiej kulturze osobistej dbający o swoich gości,zabiegi absolutnie profesjonalne na najwyższym poziomie !Przesympatyczna Pani menadżer ,dająca o każdy szczegół w tym magicznym miejscu.Z całego serca godna polecenia Pani kosmetolog Karolina która potrafi zdziałać cuda-rewelacyjny masaż twarzy gorąco polecam

Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano: 5 września 2019

Piękne i gustownie urządzone Spa gdzie przy profesjonalnej i miłej obsłudze można się naprawdę zrelaksować. Otoczenie Zamku zachęca do spacerów a restauracja do skorzystania z bardzo dobrych i pięknie podanych potraw. Bardzo miło spędziłam tam czas. Polecam

Dziękujemy, mountain_loverr
Zrecenzowano: 2 września 2019

Nie raz mialam przyjemosci korzystac z usług w Zamku Topacz. Kazdy obszar oceniam bardzo wysoko. Przemila obsluga, pyszne jedzenie a w SPA, ktore jest bardzo gustownie urządzone mozna sie zrelaksowac po ciezkim dniu. Polecam to miejsce zarowno do spotkań biznesowych jak i do prywatnego wyjscia z przyjaciolmi.

Dziękujemy, K-M_Katarzyna
Zrecenzowano: 2 września 2019

Luksusowe, kameralne spa! Obsługa i jakość zabiegów na najwyższym poziomie. Wspaniałe miejsce na relaks z przyjaciółka jak i całą rodzina ( b.czysty basen i 2 jacuzzi). Dopełnieniem dnia relaksu musi być posiłek w zamkowej restauracji- zawsze rewelacyjny!!

Dziękujemy, Martyna P
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ładny i czysty, bardzo fajnie zagospodarowany teren, dosyć droga i ekskluzywna restauracja z bardzo dobra obsługa, na plus pyszne śniadania. Polecam na pobyt we dwoje, dodatkowy atut to bliskosc A4.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ElDobani