Zrecenzowano: 5 września 2019

Piękne i gustownie urządzone Spa gdzie przy profesjonalnej i miłej obsłudze można się naprawdę zrelaksować. Otoczenie Zamku zachęca do spacerów a restauracja do skorzystania z bardzo dobrych i pięknie podanych potraw. Bardzo miło spędziłam tam czas. Polecam

Dziękujemy, mountain_loverr
Zrecenzowano: 2 września 2019

Nie raz mialam przyjemosci korzystac z usług w Zamku Topacz. Kazdy obszar oceniam bardzo wysoko. Przemila obsluga, pyszne jedzenie a w SPA, ktore jest bardzo gustownie urządzone mozna sie zrelaksowac po ciezkim dniu. Polecam to miejsce zarowno do spotkań biznesowych jak i do prywatnego wyjscia z przyjaciolmi.

Dziękujemy, K-M_Katarzyna
Zrecenzowano: 2 września 2019

Luksusowe, kameralne spa! Obsługa i jakość zabiegów na najwyższym poziomie. Wspaniałe miejsce na relaks z przyjaciółka jak i całą rodzina ( b.czysty basen i 2 jacuzzi). Dopełnieniem dnia relaksu musi być posiłek w zamkowej restauracji- zawsze rewelacyjny!!

Dziękujemy, Martyna P
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ładny i czysty, bardzo fajnie zagospodarowany teren, dosyć droga i ekskluzywna restauracja z bardzo dobra obsługa, na plus pyszne śniadania. Polecam na pobyt we dwoje, dodatkowy atut to bliskosc A4.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ElDobani
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mam troche problem z tym hotelem. Z jednej strony ma 4 gwiazdki, wokol piękny teren, rowniutkie trawniki i bardzo dobre sniadanie. Z drugie strony kilka dziwnych zasad ktorych obsluga z usmiechem ale jednak kurczowo sie trzyma. Np. Jak nie masz danego dnia zabiegu spa to nie przysluguje ci szlafrok na basenie (pprzypomne, 4*). Jak siedzisz przy niskich stolikach na tarasie to nie mozesz zamowic jedzenia, tylko napoje. Jak podeszlam do baru i poprosilam o colę, to uslyszalam, ze to nie u tej pani i ze musze jeszcze raz zamowic u innej pani (chyba nie mogly sobie przekazac). Jeśli chcecie totalnej ciszy to lepiej zapytac w jakim budynku jest pokoj. Bo np w Spichlerzu sciany sa z papieru. Słychać absolutnie wszystko. Jakby sasiedzi siedzieli na twoim lozku. A jak sasiad cięższy, to gdy stawia kroki, w twoim pokoju drgają filizanki.

Dziękujemy, alicjal838