Zrecenzowano: 2 września 2019

Luksusowe, kameralne spa! Obsługa i jakość zabiegów na najwyższym poziomie. Wspaniałe miejsce na relaks z przyjaciółka jak i całą rodzina ( b.czysty basen i 2 jacuzzi). Dopełnieniem dnia relaksu musi być posiłek w zamkowej restauracji- zawsze rewelacyjny!!

Dziękujemy, Martyna P
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ładny i czysty, bardzo fajnie zagospodarowany teren, dosyć droga i ekskluzywna restauracja z bardzo dobra obsługa, na plus pyszne śniadania. Polecam na pobyt we dwoje, dodatkowy atut to bliskosc A4.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ElDobani
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mam troche problem z tym hotelem. Z jednej strony ma 4 gwiazdki, wokol piękny teren, rowniutkie trawniki i bardzo dobre sniadanie. Z drugie strony kilka dziwnych zasad ktorych obsluga z usmiechem ale jednak kurczowo sie trzyma. Np. Jak nie masz danego dnia zabiegu spa to nie przysluguje ci szlafrok na basenie (pprzypomne, 4*). Jak siedzisz przy niskich stolikach na tarasie to nie mozesz zamowic jedzenia, tylko napoje. Jak podeszlam do baru i poprosilam o colę, to uslyszalam, ze to nie u tej pani i ze musze jeszcze raz zamowic u innej pani (chyba nie mogly sobie przekazac). Jeśli chcecie totalnej ciszy to lepiej zapytac w jakim budynku jest pokoj. Bo np w Spichlerzu sciany sa z papieru. Słychać absolutnie wszystko. Jakby sasiedzi siedzieli na twoim lozku. A jak sasiad cięższy, to gdy stawia kroki, w twoim pokoju drgają filizanki.

Dziękujemy, alicjal838
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowicie klimatyczne miejsce na posiłek i spacer. Nie ma problemu z parkingiem.Pyszne jedzenie, podane z klasą. Duże porcje. Miła i kompetentna obsługa. Szybki serwis. Polecam i chętnie sama wrócę. Ceny przyzwoite.

Dziękujemy, KasiaSzczesny
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny obiekt z zewnątrz, miła okolica. Jednak nie należy ten obiekt do miejsc tanich a ma sporo niedociągnięć.. Zestaw kosmetyków w łazience naprawdę kiepski... jedynie czepek i małe mydełko.. W zasadzie nie było żadnych udogodnień w pokojach poza klimatyzacją. Bardzo razi mnie w budynku głównym obsługa- niby sporo, niby ekskluzywnie- wynoszą jedzenie w białych rękawiczkach a nikt nie podchodzi do stolików. Po otrzymaniu pierwszego zamówienia nie mieliśmy szansy domowic jescze czegoś bo nikt nie podszedl nawet by zabrać puste szkło... W międzyczasie chcieliśmy zamówić jescze jakieś napoje/koktajle i coś do jedzenia, ale zrezygnowałam bo nie będę wolała obsługi, krzyczeć „przepraszam” a doczekać się nie mogliśmy. Z zegarkiem w ręku przez godzinę nikt nie podszedł. Po rachunek oczywiście tez musieliśmy wstać sami. Minusem jest kuchnia dla wegan- tu naprawdę jest kłopot, ale ok- nie czepiam się, aż tak. Obsługa na basenie tez trochę razi- chodzi o nieporządek. Wszędzie rozstawione białe kubeczki pozostawione po poprzednich gościach oraz ręczniki wszędzie porozrzucane. Na basenie razem ze mną i chłopakiem były jescze 2 os.
Śniadania ok, dla wegan znów problem. Wegan nie miałby nic do zjedzenia, ale na szescie jem jajka wiec nie wyszłam głodna :)

1  Dziękujemy, afr4445