Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mam troche problem z tym hotelem. Z jednej strony ma 4 gwiazdki, wokol piękny teren, rowniutkie trawniki i bardzo dobre sniadanie. Z drugie strony kilka dziwnych zasad ktorych obsluga z usmiechem ale jednak kurczowo sie trzyma. Np. Jak nie masz danego dnia zabiegu spa to nie przysluguje ci szlafrok na basenie (pprzypomne, 4*). Jak siedzisz przy niskich stolikach na tarasie to nie mozesz zamowic jedzenia, tylko napoje. Jak podeszlam do baru i poprosilam o colę, to uslyszalam, ze to nie u tej pani i ze musze jeszcze raz zamowic u innej pani (chyba nie mogly sobie przekazac). Jeśli chcecie totalnej ciszy to lepiej zapytac w jakim budynku jest pokoj. Bo np w Spichlerzu sciany sa z papieru. Słychać absolutnie wszystko. Jakby sasiedzi siedzieli na twoim lozku. A jak sasiad cięższy, to gdy stawia kroki, w twoim pokoju drgają filizanki.

Dziękujemy, alicjal838
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowicie klimatyczne miejsce na posiłek i spacer. Nie ma problemu z parkingiem.Pyszne jedzenie, podane z klasą. Duże porcje. Miła i kompetentna obsługa. Szybki serwis. Polecam i chętnie sama wrócę. Ceny przyzwoite.

Dziękujemy, KasiaSzczesny
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny obiekt z zewnątrz, miła okolica. Jednak nie należy ten obiekt do miejsc tanich a ma sporo niedociągnięć.. Zestaw kosmetyków w łazience naprawdę kiepski... jedynie czepek i małe mydełko.. W zasadzie nie było żadnych udogodnień w pokojach poza klimatyzacją. Bardzo razi mnie w budynku głównym obsługa- niby sporo, niby ekskluzywnie- wynoszą jedzenie w białych rękawiczkach a nikt nie podchodzi do stolików. Po otrzymaniu pierwszego zamówienia nie mieliśmy szansy domowic jescze czegoś bo nikt nie podszedl nawet by zabrać puste szkło... W międzyczasie chcieliśmy zamówić jescze jakieś napoje/koktajle i coś do jedzenia, ale zrezygnowałam bo nie będę wolała obsługi, krzyczeć „przepraszam” a doczekać się nie mogliśmy. Z zegarkiem w ręku przez godzinę nikt nie podszedł. Po rachunek oczywiście tez musieliśmy wstać sami. Minusem jest kuchnia dla wegan- tu naprawdę jest kłopot, ale ok- nie czepiam się, aż tak. Obsługa na basenie tez trochę razi- chodzi o nieporządek. Wszędzie rozstawione białe kubeczki pozostawione po poprzednich gościach oraz ręczniki wszędzie porozrzucane. Na basenie razem ze mną i chłopakiem były jescze 2 os.
Śniadania ok, dla wegan znów problem. Wegan nie miałby nic do zjedzenia, ale na szescie jem jajka wiec nie wyszłam głodna :)

1  Dziękujemy, afr4445
Zrecenzowano: 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W pokoju, zaznaczam- nie w głównym obiekcie - tylko zlokalizowanym obok, za ponad 600 zł za dobę nie ma kapci, nie ma szlafrokow, brak żelazka, deski do prasowania, nie ma pełnego zestawu kosmetyków tylko 2 buteleczki żelu pod prysznic-żadnych akcesoriów higienicznych, balsamu do ciała. Ino czepek foliowy pod prysznic. Sterowanie ogrzewaniem jest kłopotliwe, pokój wolno się nagrzewa. Zresztą po co samemu skoro Pani z recepcji powiedziala że Oni sami steruj ogrzewaniem w obiekcie. W łazience nie ma nawiewu dodatkowego, grzejnik zimny. Ludzie serio?! Śniadanie było dobre, ale nie jest bardzo różnorodne. Nie jestem wegetarianka /weganka ale nieduża strefa dla osób o takich preferencjach to jest już standard w hotelach. Tutaj chyba jeszcze nie dojrzeli do tego. Wisienka na torcie był specyficzny dobór kanałów TV, nie wszyscy chcą mieć wybór tylko wśród TVP 1 TVP2 TVP regionalna TVP sport TVP info TVP historia. Nie mogłam włączyć chociażby tego TVN ponieważ dziwnym trafem ten kanał tam nie ma sygnału :))) Jestem rozczarowana, taki piękny obiekt a tyle niedociągnięć które rzutuja na całości. Szkoda. Mam nadzieję, że osoba zarządzająca wizerunkiem obiektu jeśli przeczyta recenzję zrobi coś, aby chociaż częściowo poprawić komfort gości, którzy bądź co bądź przyjechali tam by poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, zanka89
Zrecenzowano: 10 maja 2019

Miejsce bardzo ładne - zarówno budynki (na zewnątrz i wewnątrz), jak i otoczenie. Staw, drzewa, bardzo dużo terenu na spacer i komfort w pokojach sprawiają, że jest to bardzo przyjemne miejsce na spędzenie weekendu lub po prostu jednego noclegu aby odpocząć od miejskiego zgiełku.
Śniadanie bardzo dobre (może nie idealne, ale naprawdę fajne), a restauracja znajdująca się na terenie kompleksu też serwuje bardzo smaczne dania (polecam stek z siekanej wołowiny).

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, zebrooks1