Zrecenzowano: 22 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa i przepyszny posiłek. Wszystko świeże i doskonale skomponowane. Wokół zameczku śliczny park z jeziorkiem, świetny do spacerów, pole golfowe. Wszystko bardzo czyste. Warto odwiedzić i wypróbować smaczną kuchnię.

Termin pobytu: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, kakasg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andreas W, Dyrektor generalny, Zamek Topacz Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 8 maja 2017

Szanowna/Szanowny kakasg,

serdecznie dziękujemy za taki pozytywny komentarz na Tripadvisor!

Oczywiście podzielimy się tym komentarzem z całą obsługą aby potwierdzić że poziom, który reprezentujemy, powinniśmy utrzymać w przyszłości!

Mam nadzieje że będziemy mieć dalsze okazję aby Państwo ugościć w jednej z naszych restauracji lub nawet w Hotelu lub naszym SPA.

Dziękujemy raz jeszcze & pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano: 7 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Zrobiliśmy sobie postój na obiad w kompleksie Zamku Topacz.Konkretnie w restauracji Spichlerz.Jesteśmy pod wrażeniem. Przepyszne jedzenie które uśmiechnięty kucharz osobiście serwuje przy nas na talerze opowiadając jak to było przygotowane.Bardzo miła obsługa kelnerska. Po obiedzie spacer po kompleksie zwłaszcza warto zobaczyć muzeum motoryzacji.Nie mieszkałam w zamku ale myślę ze warto tu być chociaż chwilę. My wrócimy tu na pewno

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, MarysiaDe
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andreas W, General Manager, Zamek Topacz Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 19 czerwca 2017

Szanowna Pani MarysiaDe,

nawet krótka wizyta w naszym obiekcie bardzo nas cieszy i słowa uznania są dla nas najlepszą zapłatą. Mamy nadzieję, że wrócą Państwo do nas w najbliższym czasie.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 25 lutego 2017

Bardzo miła obsługa, przede wszystkim pomocna.
Wybrałyśmy jeden nocleg w zamku. Jest bardzo czysto!
Info dla Wrocławia i okolic - nie trzeba daleko szukać by oderwać się od codzienności - polecam na weekend i na pewno wrócę gdy już będzie ciepło :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Cudowne pokoje w samym zamku!
Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, edyta20152016

Szanowna edyta20152016,

bardzo dziękujemy za komentarz na Tripadvisor!

Jest nam niezmiernie miło usłyszeć że pobyt u nas zakończył się cudownie, tym bardziej że codziennie pracujemy na dostarczeniu najwyższego poziomu obsługi.

My mamy nadzieje że możemy powitać Panią w najbliższej przyszłości i dostarczyć równie miłe wrażenia podczas pobytu.

Pozdrawiam serdecznie z Zamku Topacz

Zrecenzowano: 11 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, perfekcyjna obsługa klienta i wielki basen z masażami, jacuzzi na dworze i w środku, fontanną i sauną. Na śniadanie obsługują cię ludzie w białych aksamitnych rękawiczkach, a do jedzenia są pyszne bułki z makiem, tosty bagietki boczek i wiele innych. Naprawdę polecam ten hotel wszystkim, którzy wybierają się na wakacje do Wrocławia

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, Szymon W

Szanowny Szymon W,

dziekujemy serdecznie za powyższy komentarz!

Jest nam bardzo miło że spełniliśmy Pana oczekiwania i że mogliśmy sprawiać aby te wakacje były wyjątkowe.

Takie doświadczenia z Zamkiem Topacz pokazują nam, że jesteśmy na dobrej drodze którą powinniśmy kontynuować.

Jeszcze raz dziekujemy i mamy nadzieje że możemy Pana jeszcze w przyszłości u nas ugościć.

Pozdrawiam serdecznie

Zrecenzowano: 15 stycznia 2017

I znów – dlaczego takie wspaniałe miejsce nie może być dostępne tylko dla 16+? (Wiadomo – z powodu kasy, ale zawsze warto rzucić pytanie...) Jestem w stanie zapłacić drożej za pobyt – jeśli ktoś mi zaręczy , że na basenie nie będzie wrzasków, chlapania i wiecznego „mama, mama, mama, mama...”. Poza tym tak jak lubię. Staranna adaptacja starych wnętrz, dużo detali, połączone z nienarzucającą się nowoczesnością. Muzyka w przestrzeniach ogólnodostępnych raczej jazz niż latest hits (na szczęście). Mieszkaliśmy w Rządcówce i trochę niepokoił nas fakt, że musimy dojść spacerkiem do Zamku w którym znajduje się basem i SPA na 15 stopniowym mrozie, z „bagażami” typu ręczniki, klapki etc. Niepotrzebnie się martwiliśmy. Na basen wystarczy zabrać ze sobą kąpielówki – resztę zapewnia przemiła obsługa strefy wellness (łącznie z książkami, napojami i owocami). Polecam zabiegi w SPA (korzystaliśmy z 3 różnych) – profesjonalnie i nienachalnie wykonane, z naprawdę dobrej jakości kosmetykami! Basen i okolice są pełne tajemnych guzików, których naciśnięcie powoduje uruchomienie wodnych wirów, bąbli i wodospadów. Śmiesznie. Obie restauracje hotelowe – godne polecenia. Spichlerz – najesz się do syta daniami z naszej części Europy (podane na stół przez kucharza prosto „z patelni”), w Zamku polecam manu degustacyjne – nie wyjdziesz stamtąd głodny!

Termin pobytu: styczeń 2017
4  Dziękujemy, Mr_Joanna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andreas W, Dyrektor generalny, Zamek Topacz Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 27 marca 2017

Szanowna Pani Joanno,

dziękujemy za podzielenie się z nami Pani opinią.

W odpowiedzi na Pani zapytanie dotyczące obecności dzieci na basenie, to chciałabym poinformować, że Zamek Topacz stara się wyjść na przeciw zarówno rodzinom z dziećmi jak i klientom, którzy oczekują spokoju i ciszy w strefie SPA. Z tego właśnie powodu wprowadziliśmy zapis w regulaminie SPA, który umożliwia przebywanie dzieciom na basenie do godz. 19:00. Od godz. 19:00 d0 22:00 SPA i basen jest dostępne tylko dla osób dorosłych.

Bardzo nas cieszy Państwa opinia na temat usług ART SPA, to dla nas niezwykle motywujące, że zarówno zabiegi jak i inne udogodnienia przewidziane w hotelowy ART SPA spełniły Państwa oczekiwania.
Zależy nam na indywidualnym podejściu do klienta oraz staramy się wyjść na przeciw ich oczekiwaniom, a czasem nawet je wyprzedzić.

Dziękujemy również za opinię, dotyczącą dwóch naszych restauracji, które reprezentują dwa różne koncepty, bardzo trafnie skomentowane w Pani recenzji.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję gościć Panią w naszym obiekcie.

Z poważaniem