Zrecenzowano: 28 maja 2019

Zarówno opieka młodego Kierownictwa Ośrodka jak i Pań kucharek troszczących się o to czy smakuje, bardzo miła i serdeczna. Usługi na wysokim poziomie. Pokój wygodny spełniający wymagania. W potrzebie dogrzewany /zimny maj b.r./ Cisza, spokój. Zaleta to bardzo smaczna kuchnia dania wegetariańskie na życzenie, przepyszne deserki-zawsze. Z radością pojadę tam jeszcze nie raz, Jeżeli będzie miejsce i czas mi na to pozwoli

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, grzybowo
Zrecenzowano: 20 marca 2019

Byłem w Przystani dwa razy - w maju 2018 i teraz w marcu. Uwielbiam to miejsce - zawsze ciche i spokojne, a właściciele nie robią dystansu - czuje się zawsze mile widziany - trochę jak w domu - wiem też że mogę liczyć na pomoc i informacje. Chciałem wypocząć i cel został zrealizowany. Wrócę jeszcze latem.

Wskazówka dotycząca pokoi: W budynku od ulicy są również pokoje z balkonami.
Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Kaspa987
Zrecenzowano: 28 lutego 2019

Ośrodek umieszczony w cudownym miejscu w bardzo bliskiej odległości od morza ( 5 min spacerkiem ). Pokoje są zadbane i czyste. Sprzęt plażowy dostępny na miejscu. Możliwość wypożyczenia rowerów. Posiłki są urozmaicone i po prostu przepyszne ! Właściciele ośrodka bardzo sympatyczni i mili :) Na pewno tam wrócę !

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Monika9844
Zrecenzowano: 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wymarzone wakacje. Zero zmartwien, cisza, blisko do morza, dobre jedzonko i mili i uczynni gospodarze, nie nastawieni na biznes ale na czlowieka. Pokój zadbany i czysty tak samo jak teren. A to wszystko w przystępnej cenie. Wracamy w 2019 :)

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Michal7900
Zrecenzowano: 25 lutego 2019

Pokój widny, czyściutki z płaskim telewizorem - choć pogoda dopisywała, więc się nie przydał :)
bardzo blisko morza 4 minutki i byliśmy na miejscu.
Jedzenie pyszne, jak u babci, a jednocześnie nie staromodne - wszystko ze smakiem, ładnie podane i pysznie przyrządzone. Miła obsługa sprawia, ze czujesz się nie jak niezauważalny klient w jakimś hotelu, ale jak prawdziwy gość gospodarzy! Polecam. Na pewno wrócę!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Miśka M