Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel znajduje się w cichej okolicy. Opinie, które czytam są okropne. Chyba co niektórym się w tyłkach przewraca. Hotel bardzo ładny. Obsługa przemiła. Zabiegi w SPA super. Jedzenie bardzo dobre i jest w czym wybierać. Ok zgodzę się, bo nie ma tyle potraw co w Gołębiewskim ale jest smacznie i raczej każdy znajdzie coś dla siebie. Za tą cenę super.

Wskazówka dotycząca pokoi: Drugi raz wzięłabym hotel z balkonem
Dziękujemy, Karinawakacje
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Witam,

Wczasy spędzone z biurem podróży TUI Poland,

Dla osób zainteresowanych pobytem w hotelu Magnat, kilka informacji poniżej.

Położenie hotelu:

Dobra lokalizacja dla osób szukających:

- bliskiej odległości od plaży

- dobrego miejsca wypadowego (Kołobrzeg i okolice)

Obsługa:

Pomocna, przyjazna, zawsze uśmiechnięta i nastawiona do gości.

Wyżywienie :

Dostępne w trzech wariantach, wszystko w opcji "Bufet" - moim zdaniem nadużycie znaczenia !

1. Śniadania
2. Śniadania i obiado-kolacja
3. Śniadania, obiad i kolacja (nasz wybór), szczerze odradzam lepiej wybrać opcję nr. 2

Śniadania - wystarczające, wybór słaby ale idzie zawsze coś wybrać, przykład powtarzającej się opcji (jajecznica albo jajko sadzone, parówki albo kiełbasa, ser żółty, twaróg, ser typu almette, pomidor, ogórek, jogurt naturalny dostępny w misce, płatki, mleko, pieczywo jasne i ciemne, bułki, kawa rozpuszczalna i sypana (z ekspresu niestety płatna)

Obiad - z opcji bufet pozostaje tylko sposób podania !

Wyboru niestety brak, codziennie dostępny jeden zestaw (w większości króluje Wieprzowina w rożnej postaci)

- mięso np. Pulpety wieprzowe
- dodatek skrobiowy, głównie ziemniaki gotowane
- sałata, marchewka tarta
- Zupa (różnie, każdego dnia np. Rosół, pomidorową, brokułowa, barszcz) przeważnie ta sama zupa podawana na kolację.
- owoc, budyń

Kolacja - dostępna zupa z obiadu, mięso zazwyczaj inne niż na obiad, zdarza się to samo z dwóch dni wstecz (Udka z kurczaka), chleb, wędliną, ser, pomidor, ogórek, sałatki.

Zaplecze:

- Dostępny basen, generalnie OK (dosyć zimna woda,do zniesienia po kilku minutach), jacuzzi, sauna.

- Salka fitness,niestety słabo wyposażona (maty, kilka ciężarów Max 4kg, atlas z przerasta linią, jedna bieżnia, dwa rowerki, piłki piłek gimnastycznych)

- Ogród, stare nieodnowione ławki, plac zabaw zagrażający bezpieczeństwu dzieciom (zdjęcia na stronie, mocno odbiegają od rzeczywistości)

- Parking dostępny, niestety płatny 20 zł za dobę (słabo)

- Pokoje, wystarczające, dostępna lodówka, czajnik, szklanki. Niestety stan wymagający remontu bądź sporego odnowienia (Pokoje bardzo zawilgocenia, widoczna wilgoć na scianach) Dostawk dla dzieci dostępna, niestety w postaci łóżka polowego.

Dziękujemy, Cytak_83
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Okropny hotel! Odradzam. Hotel nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę.
Jesteśmy z dzieckiem, nie je nic. Boję się, że się struję. Poza tym to jedzenie nie jest smaczne i wyglada gorzej niż w nędznym barze. Jemy na mieście. Śniadania okropne. Nie ma, co zjeść. Serki... produkty seropodbne, tania margaryna zamiast masła, szynka.., jakiś syf!!!! Obiady... wątróbka, bigos... nigdzie w żadnym hotelu nie było w menu takiego dania!!! Spa??? Żadne spa... basen... zimna woda. Byliśmy 10 minut bałam się, ze dziecko się przeziebi!!! Standard okropny. Odradzam!!!! Ludzie nie przyjeżdżajcie tutaj!!!!

2  Dziękujemy, NATALIA H
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Hotelu zdecydowanie NIE polecam. Zdjęcia, które mają za zadanie reklamować ten obiekt turystyczny nie są adekwatne do zastanej rzeczywistości, mimo, że przedstawiają ten właśnie hotel.
Wykupiliśmy z mężem pobyt 6-dniowy z Triwerny, 399,00 za dobę i za tę cenę spodziewaliśmy się usługi na odpowiednim poziomie. Przede wszystkim rozczarowały nas posiłki, gorsze niż w podrzędnym barze ( obiad: skrzydełka od kurczaków, rozgotowana wątróbka drobiowa, makaron ze szpinakiem, mięso mielone, placki ziemniaczane, gulasz, gdzie trudno było znaleźć kawałek mięsa, itp.) Surówki do obiadu - codziennie ten sam zestaw.
Również starano się maksymalnie zaoszczędzić na oferowanych śniadaniach. O szlachetnych wędlinach trzeba było zapomnieć, bo tańszego jedzenia już nie można było wymyślić. Do bułek i chleba podawano tylko i wyłącznie margarynę!.
Często czegoś brakowało do posiłków - już się skończyło, powtarzano jak mantrę!
W restauracji drażniły wczasowiczów wszechobecne muchy, którym wyraźnie oferowane menu odpowiadało. Nic nie starano się z tym problemem zrobić !!?
Pokoje były w miarę przyzwoite, jednak prosić trzeba było o żarówkę nad lustro do łazienki, bo moc górnego światła nie pozwalała dostrzec czubka własnego nosa, a zastany w pokoju ręcznik nie nadawał się do użytku - niedoprany, z żółtymi plamami i dwoma dziurami. Brakowało ręcznika do wyjścia spod prysznica, ale widocznie tam się takich udogodnień nie praktykuje. Po zgłoszeniu tych reklamacji, Pani menedżer, aby załagodzić nasze niezadowolenie, zaoferowała zamianę otrzymanego pokoju na apartament na piętrze. Przynajmniej widoku przez okno na piętrze nie zakłócały krzewy w świetle okna i plac zabaw. W pokojach brakowało czajnika, szklanek, lodówki, chociaż miejsce było przygotowane.
Hotel ma duży potencjał, ale - moim zdaniem - menedżer hotelu wymaga szkoleń, poszerzenia horyzontów, praktyk w innych hotelach. Jeżeli MAGNAT - dumna nazwa, sugerująca wysoki poziom usług, ma być hotelem dochodowym nie powinien zapominać o tym, że to właśnie goście kształtują jego opinię i że marketing szeptany ma ogromną moc sprawczą. My już na pewno nigdy nie odwiedzimy tego hotelu!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pod oknami pokoju wypożyczano rowery - większość niesprawna, widok na samochody
Dziękujemy, Climber66309476954
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

W tym roku, w czerwcu mieliśmy okazję z żoną spędzić urlop w tym miejscu. Po oglądnięciu oferty na stronie grupon.pl oraz zdjęć ze strony hotelu, obiekt wydał nam się bardzo atrakcyjny, zwłaszcza że cena pobytu to 999 PLN za dwie osoby na 5 nocy.
Zrozumiałe jest że za takie pieniądze nie można oczekiwać Dubaju, ale po przyjeździe na miejsce "czar prysł".
1. Pokój: duży, czysta poście, niestety niewywietrzone przed przyjazdem (śmierdziało), lampka nocna miała pękniętą żarówkę, przyciski w pilocie nie działały, uchwyt na słuchawkę prysznicową wypada ze ściany, kran prysznicowy ledwo się trzymał i w ostatni dzień został nam w ręce a pracownik techniczny stwierdził że go urwaliśmy specjalnie,
2. Ogólny obiekt: brudne, powypalane wykładziny na korytarzu na trzecim piętrze, brudne naczynia na oknie (z filiżanki z resztką kawy rósł mech i obca cywilizacja). Śmiem twierdzić że nikt nie był na tym piętrze przez cały nasz pobyt. Wyrwane ze ściany czujniki ruchu na schodach które miały na celu uruchamiać światło, hol i recepcja bardzo ładne i czyste, toalety przy recepcji ładne i czyste
3. SPA: zabiegi było ok, sympatyczna obsługa
4. Jedzenie: jakość produktów wydawanych z kuchni jest przerażająco obrzydliwa, najtańsza mortadela, produkty moim zdaniem seropodobne, najtańsza margaryna i wiele innych obrzydliwych "smakołyków", na dodatek na wszystkim siedziało stad much.
Kelnerki próbowały coś z tym zrobić ale nie udało się. Muchy chodziły po wszystkim i po wszystkich i były codziennie od rana do wieczora. Osobiście znalazłem muchę w zupie grochowej co skutecznie obrzydziło mi resztę pobytu. Obiadokolacje były niewiele lepsze. W krupniku oprócz mięsa pływały kości których kucharzowi nie chciało się oddzielić od mięsa. Być może nie wszystkim to przeszkadza ale dla osób które pracują w gastronomii i hotelarstwie jest to coś niedopuszczalnego.
5. Obsługa: recepcja bardzo miła, restauracja bardzo miła, pracownik techniczny porażka, spa bardzo miła
6. Otoczenie obiektu: duży parking na plus, blisko do bardzo fajnej plaży, możliwość wypożyczenia rowerów, cicha i spokojna okolica na wypoczynek.

Podsumowania: dobrze że wydaliśmy tylko tyle, a kierownictwo prawdopodobnie odpowie nam "czego spodziewaliśmy się za tysiąc złotych". Jako miejsce do przenocowania ok, ale bez wyżywienia. Bezpieczniej jest stołować się w okolicznych miejscach niż tam. Wystarczy podnieść trochę cenę gruponu i zamówić produkty z troszkę wyższej półki które będą o niebo lepsze niż to. Z własnego doświadczenia proponuję każdemu odwiedzającemu ten obiekt, jak i inne sprawdzić każdą rzecz w pokoju z recepcjonistką zaraz po wejściu do pokoju gdyż potem pracownik techniczny przyjdzie na recepcję i powie że to popsuliście.

Wskazówka dotycząca pokoi: Poproś o przewietrzenie pokoju przed przyjazdem. Poproś recepcjonistkę żeby razem z tobą sprawdziła pokój pod kątem usterek
Dziękujemy, PaulinaiPiotr