Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Przyjechaliśmy z raczkującym 13 miesięcznym synkiem i nadaktywną sześciolatką. Ośrodek przerósł nasze wygórowane oczekiwania! Córka spędza cały dzień poza apartamentem (swoją drogą bardzo komfotrowym i eleganckim), cały dzień ma wypełniony atrakcjami na ośrodku i animacjami prowadzonymi przez profesjonalnych i przesympatycznych animatorów. Wieczorne karaoke to dla niej strzał w dziesiątkę! Zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne, zjeżdżalnie wodne i basen to raj dla aktywnego i wymagającego dziecka. Synek pokochał brodzik, w którym swobodnie raczkuje i nie zdziwię się, jeśli zacznie w nim stawiać pierwsze kroczki. Poza tym sala zabaw z kuleczkami i place zabaw dostosowane dla maluchów są idealnymi miejscami do spędzania czasu z takimi brzdącami.
A dorośli? Dzięki wszystkim atrakcjom dorośli nie muszą się głowić jak spędzać czas z dwójką absorbujących dzieci i na siłę wydawać monety na wątpliwej jakości zabawki obecne na wszechobecnych straganach... Na dobrą sprawę, jeśli się dobrze zaopatrzymy w prowiant, wcale nie musimy opuszczać terenu Holiday Parku.
Króko mówiąc, rodzice też mogą odpocząć ;-)
Są to nasze najlepsze wakacje w Polsce! Będziemy polecać Park wszystkim i prawdopodobnie wrócimy tu nie raz i nie dwa ;-)

Dziękujemy, dominikaa638
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Ośrodek jest jeszcze dosyć mały - ok.40 domków i 40 apartamentów, więc każdy ma możliwość skorzystania z leżaka, w basenie i sali zabaw również bez tłumu.
Wszystko jest nowe, niestety ze średniej jakości materiałów, w łazience apartamentu zerowa wentylacja, ręczniki trzeba było rozwieszać w pokoju. Sam brak ręczników jest również dużym minusem, tak jak konieczność płacenia za łóżeczko, kabel do grilla, parking, prąd, wodę i sprzątanie na koniec, bo sama cena wynajmu nie należy do niskich. Nie ma również możliwości zjedzenia czegokolwiek na miejscu.
Natomiast wielki plus za podgrzewany basen, zjeżdżalnie wodne, salę zabaw, place zabaw i animacje dla dzieci - było co robić i w słońcu i w deszczu.
Nie polecam dla osób które szukają ciszy i spokoju.

Dziękujemy, MilkaMilka1
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Ośrodek Holiday Park w Grzybowie jest spełnieniem dziecięcych marzeń. Od razu po wyjezdzie zarezerwowaliśmy pobyt na przyszły rok i na za dwa lata! Dzieci oszalały! Super opcja z bezgotówkowa obsługa w barze, wychodząc na basen nie trzeba mieć ze soba portfela. Szkoda, ze nie ma bezpośredniego zejścia na plaze, nie jest daleko ale droga z wózkiem mogłaby byc łatwiejsza.

Dziękujemy, Marlena N
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wspaniałe miejsce, kameralne wspaniała obsługa, animatorki i menadżer który pomaga w najdrobniejszych problemach. Polecam i ostrzegam Holiday park uzależnia. Dziękujemy za cudowne wakacje napewno jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, Karolina O
Zrecenzowano: 14 września 2018

Bardzo komfortowe domki, duży plus za place zabaw, basen, zjeżdżalnie, brodzik dla dzieci i jaccuzi - super dla rodzin z dziećmi. Dobra lokalizacja, niedaleko zejścia na plażę. Dobre drinki przy basenie dla rodziców :) Miła obsługa pomagała zawsze, gdy zaszła taka potrzeba. Bardzo przyjemnie minął nam cały urlop. Minusów było tylko kilka:
- opłaty dodatkowe - rozliczenie rachunków ok, dodatkowe udogodnienia dla małego dziecka - razem dość spora suma, opłata za kabel do grilla elektrycznego zbyt wysoka
- muzyka na terenie ośrodka - cały czas ta sama, dobrze, że nie za głośno :)
- nawadniany trawnik - miejscami robiły się kałuże i błoto, a dzieci lubią biegać po trawie....
- latarnie świecące przez całą noc, a światło z pobliskiej latarni oświetlało całą sypialnię - mi osobiście to światło przeszkadzało.
Jednak plusów było zdecydowanie więcej, cena za domek poza sezonem jest bardzo zachęcająca jak za taki standard - polecam zwłaszcza rodzinom z dziećmi.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Aleksandra S