Grzybowo

“Mocno przereklamowane”
Pełna Micha — recenzja

Pełna Micha
Zamów online
Nr 1 wśród 11 Restauracje (Grzybowo)
Zrecenzowano 11 września 2019

Wybraliśmy tutaj po przeczytaniu opinii innych ludzi i się zawiedliśmy. Placek, który miał być najlepszy w Polsce, okazał się jednym z najgorszych jakie jadłem. Sam placek bardzo gruby, mięsa mało, gulaszu praktycznie w ogóle, było niewiele i rozwodniony. A ceny wcale nie są niskie. Porcja owszem była duża, ale nie było to smaczne. Dorsz natomiast w miarę OK, ale w innych restauracjach w Grzybowe są lepsze ryby. Byliśmy tutaj raz i już nie wróciliśmy. Plus natomiast za lanego Colberga - bardzo dobre piwo, które w tym regionie powinno być niemal wszędzie, na przykład zamiast Tyskiego.

Dziękujemy, MatiW90

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Cała rodzina doostała biegunki po owym obiadku.zupa miała kkolor brudnej kałuży i była bez smaku .ziemniaki twarde .odradzam wizyte w tej jadłodajni. Zwróciłam uwage pani podającej na temat smaku i usłyszałam w odpowiedzi "to idźcie sobie do innych"

Dziękujemy, kornel t
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam dowolnego fast fooda, niż wizytę w tej restauracji . Ceny przystępne i na tym się kończy. Schabowe nieco grubsze od kartki papieru, placek po węgiersku podgrzewany, gumowy. Ogólnie drugi raz tam nie zagoszcze.

Dziękujemy, beata48
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Przepełniona micha - tak powinna się nazywać ta restauracja. Gigantyczne porcje, niskie ceny, bardzo krótki czas oczekiwania, dużo ludzi i przemiła obsługa. Na pewno przyjdziemy ponownie. Najlepszy placek węgierski w Polsce!

Dziękujemy, OliwiaT1
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy tam na obiad całą rodziną, dzieci połowę porcji zostawiły bo nie były w stanie zjeść tak dużych porcji. Rodzice najedzeni po uszy, do tego na prawdę smacznie i w bardzo przystępnej cenie. Na prawdę polecam

Dziękujemy, Tomasz M

Pełna Micha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pełna Micha? Podziel się wrażeniami!