“Słabo ”
Pełna Micha — recenzja

Pełna Micha
Zamów online
Nr 1 wśród 11 Restauracje (Grzybowo)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam dowolnego fast fooda, niż wizytę w tej restauracji . Ceny przystępne i na tym się kończy. Schabowe nieco grubsze od kartki papieru, placek po węgiersku podgrzewany, gumowy. Ogólnie drugi raz tam nie zagoszcze.

Dziękujemy, beata48

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Przepełniona micha - tak powinna się nazywać ta restauracja. Gigantyczne porcje, niskie ceny, bardzo krótki czas oczekiwania, dużo ludzi i przemiła obsługa. Na pewno przyjdziemy ponownie. Najlepszy placek węgierski w Polsce!

Dziękujemy, OliwiaT1
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy tam na obiad całą rodziną, dzieci połowę porcji zostawiły bo nie były w stanie zjeść tak dużych porcji. Rodzice najedzeni po uszy, do tego na prawdę smacznie i w bardzo przystępnej cenie. Na prawdę polecam

Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano 27 lipca 2019

...gdyż bardziej adekwatna byłaby "Przepełniona micha". Jedliśmy tam 3 dni z rzędu - w pierwszy dzień pizza oraz dorsz z frytkami. Pizza naprawdę pyszna. Ktoś w recenzjach napisał, że dostał zakalca - w naszym przypadku nic takiego nie miało miejsca. Ryba z patelni, nie we fryturze, bardzo smaczna i świeża. Dzień drugi - frytki z panierowaną piersią oraz kluski śląskie z gulaszem. Kotlet świeży, soczysty, dobrze doprawiony i przygotowany. Gulasz klasa sama dla siebie. Dzień trzeci - placek po węgiersku, który sprawił, że pisząc tę recenzję zaznaczyłem opcję "był to jeden z najlepszych posiłków w moim życiu". Za 21 zł dostałem placka, którego nie sposób zjeść całego. Do tego po prostu przepyszny. Polecam wszystkim :)

1  Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Bardzo dobre ceny i jakość. Placek po węgiersku za 22 zł to porcja na dwie osoby. Rybki i kilka innych dań super ale NIE kupować pizzy , dostaliśmy zakalca.

Dziękujemy, Margor1978

Pełna Micha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pełna Micha? Podziel się wrażeniami!