“Bardzo dobry sandacz”
Róża Wiatrów — recenzja

Róża Wiatrów
Nr 9 wśród 11 Restauracje (Grzybowo)
Zrecenzowano 11 września 2019

W Róży Wiatrów zjedliśmy najlepszą rybę podczas pobytu w Grzybowie. Sandacz był wyśmienity. Chętnie wrócimy.

Dziękujemy, MatiW90

Zrecenzowano 6 września 2019

Rozsądne ceny,bardzo dobre jedzenie,bardzo miła obsługa, zaciszne miejsce nad brzegiem morza. Bardzo polecam!

Dziękujemy, helseviktig
Zrecenzowano 28 maja 2019

Wczasy nad morzem bez ryby-to niemożliwe.Zachęciła reklama ryby łowionej z kutra NR... .W pustym lokalu zamówiliśmy dwa dorsze z pieca+porcja frytek+surówka+herbata.Ryby kolorem niewiele odbiegały od pięknego piasku na plaży w Grzybowie. Nie wiem czy widziały piec..? Białe, bez soli, bez przypraw-niesmaczne.Surówka z marchewki przecukrzona.Najlepsza herbata i frytki-ale za 65 zł to trochę słabo.

Dziękujemy, Guide605498
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal godny polecenia na piwo podczas spaceru bądź powrotu z plaży. Jadłem zupę rybną i byłe zawiedziony. Słona jak ch... i z rybnymi pulpetami

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, MichaelStupinski
Zrecenzowano 14 lipca 2018

Wakacje, srodek dnia. Zamawiamy desery po spacerze - w karcie do wyboru cztery. Sernik - nie ma. No to puchar lodowy z owocami, szarlotka z bita smietana i jakas inna wersja szarlotki. Puchar z owocami to 3 kulki lodow, troche bitej smietany i jedna (slownie jedna) przekrojona truskawka. Szarlotka - cos okropnego - warstwa jablek to mus ze sloika, bita smietana to "kleks" tuz obok ciasta. Z dodatkow obok smietany - plasterek pomaranczy, a w ciescie - wlos. A co! Mozna? Mozna! 2 okropne ciastka i rozczarowujacy dziecko pucharek, i juz mozna zaksiegowac 38zl w kasie.
Absolutne rozczarowanie - na szczescie pozostale dni w Grzybowie uplynely bez takich koszmarow

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Michał G

Róża Wiatrów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grzybowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Róża Wiatrów? Podziel się wrażeniami!