“Domowe jedzenie - duże porcje”
Bar Katarzynka — recenzja

Bar Katarzynka
Nr 2 wśród 11 Restauracje (Grzybowo)
Zrecenzowano 11 września 2019

Bar prowadzony przez Ślązaka, który serwuje dobre domowe polskie jedzenie. Porcje są spore. Czas oczekiwania bardzo krótki. Zdarzyło się, że nie udało nam się zjeść w Katarzynce, bo była tak długa kolejka.

Dziękujemy, MatiW90

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W lokalu zawsze spory tłum ludzi, co świadczy o popularności i dobrym jedzeniu. Spróbowałem i nie żałuję, porcje słuszne i smaczne a do tego w dobrej cenie. POECAM

Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Smacznie domowe
Byliśmy w Grzybowie kilka razy nie pamiętam roku, ale zawsze jedliśmy tam obiady.
do tego u góry można wynająć pokoje, są czyste, przestronne,obsługa super.
Jest to interes rodzinny.i to się wyczuwa że jest taka atmosfera.
w sezonie to ciężko o miejsce, Ceny ok jak nad morzem.
Schabowy z pieczarkami i serem pychotka wielki i dobrze doprawiony, udko tak samo, a golonka to palce lizać,

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Kruchy K
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Od lat niezmiennie wysoki poziom niestety wraz z rosnącymi w zatrważającym tempie cenami.Goraco polecam

Dziękujemy, 767karolk
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Jedzenie smaczne domowe, porcje duże z możliwością zamówienia połowy porcji, deserek na miejscu, bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam !!!

1  Dziękujemy, Renata K

Bar Katarzynka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Katarzynka? Podziel się wrażeniami!