“Wszystko na miejscu.”
Marinero — recenzja

Marinero
Nr 3 wśród 11 Restauracje (Grzybowo)
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo smaczne i obfite dania. Spory wybór. Szybka i sympatyczna obsługa. Chętnie widziane są tutaj pary z dziećmi i pieskami!!! Można tu zjeść każdy posiłek (śniadanie, obiad, kolację) a nawet zamówić przyjęcie dla większej grupy. Ponad to Marinero prowadzi kilka pokojów gościnnych, więc można mieć wszystko na miejscu! Rewelacją jest bliskość zejścia na plażę - ok. 110m. Dodatkowym bonusem jest niewielki sklepik spożywczo-cukierniczy, gdzie można zaopatrzyć się np. w owoce.

Dziękujemy, Emilian B

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Smaczne placki. Bardzo Miła obsługa. Jedzenie domowe, uczciwe porcje. Na placki trzeba polować. Tak szybko się rozchodzą.

Dziękujemy, Tomasz Z
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W czasie 5 dniowego wypadu do Grzybowa, 3 razy konsumowalismy obiad i dwa razy kolacje w tej restauracji. Szczerze polecam. Bardzo dobre zupy: żurek, pomidorowa, jarzynowa, chłodnik i kalafiorowa. Pyszne pierogi ruskie, szpinakowe, smaczny, chrupiący kotlet schabowy. Najbardziej jednak smakowały mi placki ziemniaczane, duże, chrupiące, nieociekajace tłuszczem. Szczerze polecam. Pozdrawiam cały personel.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Justyna M
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal ten to typowy bar oferujący tzw. obiady domowe. Bardzo smaczne, świeże jedzenie. Do tego zimne piwo z sokiem. Naprawdę godne polecenia !!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 404krzysztofo
Zrecenzowano 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko bardzo ale to bardzo pyszne. Każde zamówione danie super. Obsługa bardzo miła i szybka
Minusem jest toaleta

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, DorotaK3104

Marinero — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grzybowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Marinero? Podziel się wrażeniami!